Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » "Гордість колегіуму-2014"

"Гордість колегіуму-2014"

16 травня 2014 року у Білоцерківському колегіумі відбулася непересічна подія – пята щорічна церемонія нагородження відзнаками «Гордість колегіуму». Найкращих, найталановитіших, найуспішніших учнів було нагороджено за номінаціями: «Кращий колегіант 2014 року», «Кращий науковець 2014 року», «Кращий інтелектуал 2014 року», «Краща зірка Мельпомени 2014 року», «Кращий спортсмен 2014 року», «Гордість 2014 року».

У номінації «Кращий колегіант 2014 року» було відзначено бронзову, срібну та золоту десятки учнів у рейтингу колегіантів за підсумками навчальних досягнень, участі в різних конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях.

До бронзової десятки увійшли:

1.Шуба Катерина – колегіантка 31 групи, якиа набрла 239 балів

2. Полянський Владислав – колегіант 21 групи, який набрав 239 балів

3. Костіна Олександра – колегіантка 41 групи, яка набрала 241 бал

4. Ремезова Марина – колегіантка 41 групи, яка набрала 241 бал

5. Іванець Юлія – колегіантка 32 групи, яка набрала 242 бали

6. Черненко Дмитро – колегіант 21 групи, який набрав 244 бали

7. Павлова Олена – колегіантка 21 групи, яка набрала 244 бали

8. Яценко Єлизавета – колегіантка 43 групи, яка набрала 249 балів

9. Перінга Єлизавета – колегіантка 33 групи, яка набрала 249 балів

10. Качалаба Юлія – колегіантка 21 групи, яка набрала 250 балів

11. Пономаренко Олексій – колегіант 11 групи, який набрав 258 балів

12. Паніна Катерина – колегіантка 41 групи, яка набрала 259 бали

13. Туліветрова Карина – колегіантка 31 групи, яка набрала 259 балів 

14. Міськевич Ольга - колегіантка 31 групи, яка набрала 260 балів

15. Кричевська Олена - колегіантка 41 групи, яка набрала 264 бали

Срібна десятка колегіантів:

1.Онищенко Анастасія – колегіантка 41 групи, яка набрала 265 балів

2. Гарвасюк Юлія – колегіантка 42 групи, яка набрала 269 балів

3. Панченко Максим – колегіант 31 групи, який набрав 269 балів

4. Ткач Дмитро – колегіант 21 групи, який набрав 276 балів

5. Самар Віктор – колегіант 21 групи, який набрав 294 бали

6. Нагаївська Каріна – колегіантка 31 групи, яка набрала 297 балів

7. Авілова Іванна - колегіантка 43 групи, яка набрала 297 балів

8. Гаврилюк Артур - колегіант 32 групи, який набрав 305 балів

9. Мельник Марія - колегіантка 21 групи, яка набрала 307 балів

10 . Топчій Владислав - колегіант 21 групи, який набрав 311 балів

11. Супрун Олексій - колегіант 43 групи, який набрав 319 балів

12. Бурилкіна Олена - колегіантка 42 групи, яка набрала 324 бали

Золота десятка:

1. Григор Марина – колегіантка 41 групи, яка набрала 338 балів

2. Лаптєва Катерина – колегіантка 43 групи – 339 балів

3. Роль Вікторія – колегіантка 33 групи – 356 балів

4. Підгорна Вікторія – колегіантка 31 групи – 362 бали

5. Краснікова Анастасія – колегіантка 41 групи – 404 бали

6. Рибченко Ніна – колегіантка 31 групи – 426 балів

7. Матусевич Ангеліна – колегантка 11 групи – 434 бали

8. Бурилкін Леонід – колегіант 42 групи – 436 балів

9. Пономаренко Анастасія – колегіантка 31 групи – 443 бали

10. Матусевич Ірина – колегіантка 11групи, яка набрала 465 балів

Одним із напрямків діяльності колегіуму є участь у роботі Малої академії наук України та різноманітних наукових конкурсах, конференціях. У номінації «Кращий науковець 2014 року» перемогу здобули:

1.Григор Марина, 41 група

2. Лаптєва Катерина, 43 група

3. Онищенко Анастасія, 41 група

4. Панченко Максим, 21 група

5. Краснікова Анастасія, 41 група

6. Авілова Іванна, 43 група

7.Нагаївська Каріна, 31 група

8. Туліветрова Каріна, 31 група

9. Супрун Олексій, 43 група

10. Гарвасюк Юлія, 42 група

11.Чужа Софія, 21 група

12.Яценко Єлизавета, 43 група

13.Бондарук Сергій, 42 група

14. Ткач Дмитро, 21група

15.Пономаренко Анастасія, 31група

16.Бодрик Ірина, 31 група

17.Іщенко Анна, 31 група

18.Кучер Олександра, 31 група

19.Проценко Юлія, 42група

20.Данильченко Владислав, 42 група

21. Марчевська Світлана, 42 група

22.Качурівська Вікторія, 32 група

24.Рибченко Ніна, 31 група

25.Кухаренко Лілія, 41група

26. Самар Віктор, 21група

27.Павлова Олена, 21група

28.Підгорна Вікторія, 31 група

29.Воскобойник Поліна, 32група

30.Сухомлин Софія, 43 група

31.Кричевська Олена, 41група

32.Паніна Катерина, 41 група

33. Топчій Владислав, 21 група

34.Чуйко Анна, 33 група

35.Ільїна Валерія,32 група

36.Колосок Людмила, 33 група

37.Устименко Анна, 42 група

38. Дегтяренко Микола, 42 група

У номінації «Кращий інтелектуал 2014 року» відзначили колегіантів, які проявили себе у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, олімпіадах, турнірах. Ними стали:

1. Бурилкін Леонід, 42 група

2. Матусевич Ірина – 11 група

3. Матусевич Ангеліна– 11 група

4. Пономаренко Анастасія, 31 група

5. Рибченко Ніна, 31 група

6. Лаптєва Катерина, 43 група

7. Краснікова Анастасія, 41 група

8. Роль Вікторія, 33 група

9. Токаренко Матвій, 11група

10. Козеренко Вікторія –31 група

11. Бурилкіна Олена, 42 група

12. Костіна Олександра, 41 група

13. Гарвасюк Юлія, 42 група

14. Топчій Владислав, 21 група

15. Мельник Марія, 21група

16. Підгорна Вікторія, 31 група

17. Ольшевський Олександр, 31 група

18. Супрун Олексій, 43 група

19. Ремезова Марина, 41 група

20. Савіна Анастасія, 11група

21. Пономаренко Олексій, 11 група

22. Петрова Поліна, 11група

23. Кноль Ернест, 11група

24. Нагаївська Каріна, 31група

25. Міськевич Ольга, 31група

26. Кабачій Аліна, 42 група

27. Кравчук Володимир, 11 група

28. Тищенко Роман, 21 група

29. Бабич Владислав, 41 група

30. Дегтяренко Микола, 42 група

31. Міщенко Владислав, 41 група

Наділені талантом люди талановиті в усьому. Підтвердженням цих слів стала номінація «Краща зірка Мельпомени 2014», у якій були нагороджені кращі співаки, музиканти, декламатори. Переможцями стали:

1. Кудряшова Анна, 41 групи

2. Макаренко Інна, 43 група

3. Сітко Артур, 11 група

4. Кучинська Інесса, 22 група

5. Лукашевська Анна, 22 група 

6. Бурилкіну Олену –42 група

7. Пономаренко Анастасію –31 група

8. Підгорну Вікторію – 31група

9. Рибченко Ніна – 31 група

10. Ткача Дмитра – 21 група

11. Батрака Ігоря – 41 група

12. Щербаченко Аліна –41 група

13. Коптіла Єлизавета –11 група

14. Перінга Єлизавета –33 група

15. Кричевська Олена – 41 група

16. Бровченко Тетяна – 33 група

17. Роль Вікторія, 33 група

18. Супрун Олексій, 43 група

19. Яценко Єлизавета, 43 група

20. Ольшевська Анастасія, 43 група

21. Чуйко Дарина, 31 група

22. Владичина Ольга, 33 група

23. Дегтяренко Марія – Лурдес, 11 група

24. Бака Сергій, 32 група

25. Фареник Леся , 21 група

26. Авілова Іванна, 43 група

27. Іванець Юлія, 32 група

28. Гаврилюк Артур, 32 група

29. Сітко Анжеліка, 11 група

30. Качанов Владислав, 22 група

 

У номінації «Кращий спортсмен 2014 року» відзначені:

1. Пономаренко Олексій, 11 група

2. Бондарук Сергій , 42 група

3. Гаврилюк Артур, 32 група

4. Пономаренко Анастасія, 31 група

5. Мельник Марія, 21 група 

6. Кутова Надія, 22 група

7. Швець Владислав, 21 група

8. Чалій Поліна, 21 група

9. Борова Юлія, 31 група

10. Фесак Євген, 42 група

11. Веред Олександр, 42 група

12. Балас Наталія, 11 група

13. Качор Валерія, 33 група

14. Каструбін Максим, 12 група

 

 

У номінації «Гордість колегіуму 2014 року» відзначені ті колегіанти, які досягли найвищих результатів за всіма показниками за цей рік. Усі вони стали стипендіатами благодійного фонду Костянтина Єфименка.

Перемогу здобули:

1. Бурилкін Леонід – колегіант 42 групи – переможець та призер Всеукраїнських учнівських олімпіад: екологія - 1 місце на міському етапі, 2 місце на обласному етапі, хімія - 3 місце на міському етапі, біологія – 2 місце на міському етапі, 2 – на обласному, активний учасник та призер конкурсів «Колосок», «Геліантус», «Соняшник» та багатьох інших.

2.  Григор Марина - колегіантка 41 групи - переможець І та ІІ етапів, учасник ІІІ етапу конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;  І місце на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів та тваринників.

3. Нагаївська Каріна – колегіантка 31 групи - диплом із відзнакою на обласному етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт у системі Малої академії наук, секція геології, геохімії та мінералогії, 2 місце на Всеукраїнському конкурсі «Інтел Еко – Україна - 2014» національному етапі Міжнародного конкурсу науково – технічної творчості школярів Інтел ISEF, диплом І ступеня Всеукраїнського рівня в українознавчій грі «Соняшник» активна учасниця та призер конкурсів «Колосок», «Геліантус», та багатьох інших.

4. Фесак Євген – колегіант 42 групи - чемпіон України, призер міжнародних змагань із важкої атлетики, член національної збірної України.

Цьогорічна церемонія нагородження «Гордість колегіуму» продемонструвала щонайменше три головні речі, які є вкрай вирішальними не тільки для Білої Церкви, але й для України в цілому: по – перше, наше місто плекає покоління людей. Яких можна назвати англійським терміном «selfmademan», тобто «той, що зробив сам себе»; по – друге, в нашій державі зростає покоління інтелектуальної еліти; і, по – третє, такий тип закладу, як колегіум, за досить нетривалий час довів, що виховує Колектив Освіченої, Людяної, Енергійної, Геніальної, Інтелектуальної Української Молоді.


1158 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2019 (21)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум