Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Ось і промайнув наш десятий клас...

Ось і промайнув наш десятий клас...

Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, рік хвилювань, підготовки та вступу до вищих навчальних закладів. Мабуть, у кожного учня старших класів зараз виникає питання щодо того, яку професію обрати та по якій тернистій стежці ступати у доросле життя. Аби зрозуміти, ким саме кожен із нас хоче стати, протягом усього навчального року 33 група художньо-естетичного профілю відвідувала різні заклади, інститути, виставки, конференції.
На навчальній практиці ми побували в одному з таких закладів – агентстві РІА «БЛІЦ». Уже на порозі нас зустріла привітна дівчина, Вікторія, що провела для нас повний екскурс у журналістське життя. Усім учням надзвичайно сподобалося спостерігати на власні очі друк газети, що з
явиться на полицях магазинів лише на наступному тижні.
Та найбільшим нашим здивуванням було те, що ми побачили на нижньому поверсі агентства. Виявляється, газети друкують не одразу, передаючи зображення фарбами, а за допомогою відтиску. Спочатку фарбу переносять на спеціальну плівку і вже потім, за її допомогою текст та зображення передаються на папір.
Робота у РІА «БЛІЦ» надзвичайно цікава та пізнавальна. Ми впевнені, що багато хто з нас обере саме цей шлях - шлях журналіста, дизайнера, редактора, шлях, що захоплює кожного.


1259 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум