Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Про колегіум » 2013/2014 навчальний рік (10-11 класи)

2013/2014 навчальний рік (10-11 класи)

Результати виступу учнів 10-11 класів Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Роль Вікторія Костянтинівна

33

Сич М.О.

1

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

31

Орлюк Л.В.

14

3.

Українська мова та література

Рибченко Ніна

Петрівна

31

Склярова Г.М.

4

4.

Астрономія

Козакевич Ян

Олегович

31

Тимошенко Ю.І.

4

5.

Історія

Підгорна Вікторія Валеріївна

31

Махаринська О.П.

3

6.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

31

Яременко Л.П.

2

7.

Математика

Гаврилюк Артур Олексійович

32

Бесараб В.О.

11

8.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

31

Редченко Т.В.

2

9.

Іспанська мова

Пономаренко Анастасія Миколаївна

31

Шевченко О.М.

1

10.

Німецька мова

Ольшевський Олександр Ярославович

31

Кудлай О.П.

3

11.

Хімія

Свердлик Наталія Володимирівна

31

Паш О.С.

10

 

12.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

31

Тимошенко Ю.І.

9

13.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія Миколаївна

31

Бондаренко О.В.

1

14.

Світова література

Рибченко Ніна

Петрівна

31

Туліветрова Н.М.

1

15.

Екологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

31

Орлюк Л.В.

3

16.

Інформаційні технології

Мігуцький Олександр Володимиривич

22

Петровський С.А.

11

17.

Правознавство

Рибченко Ніна

Петрівна

31

Талашова Т.Г.

3

 

п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Супрун Олексій Миколайович

43

Сич М.О.

5

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

42

Орлюк Л.В.

2

3.

Українська мова та література

Авілова Іванна Олександрівна

43

Дудка Л.В.

6

4.

Астрономія

Авілова Іванна Олександрівна

43

Тимошенко Ю.І.

4

5.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

41

Махаринська О.П

2

6.

Географія

Супрун Олексій Миколайович

43

Яременко Л.П.

3

7.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

42

Козаченко О.І.

2

8.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

41

Кравчук Н.Л.

4

9.

Іспанська мова

Лаптєва Катерина Олександрівна

43

Шевченко О.М.

1

10.

Економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

42

Гайдаєнко О.А.

2

11.

Хімія

Бурилкін Леонід Євгенійович

42

Паш О.С.

3

12.

Фізика

Бондарук Сергій Олександрович

42

Тимошенко Ю.І.

9

13.

Російська мова та література

Костіна Олександра Василівна

41

Бондаренко О.В.

2

14.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

41

Туліветрова Н.М.

3

15.

Екологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

42

Орлюк Л.В.

1

16.

Інформаційні технології

Ремезова Марина Григорівна

41

Тимошенко Ю.І

3

17.

Правознавство

Гапоненко Вадим Олександрович

42

Талашова Т.Г.

9

18.

Педагогіка та психологія

Гарвасюк Юлія Валеріївна

42

Войтенко О.П.

2

 

19.

 

Фізична культура

Вовчок Ярослав Ігорович

42

 

Фареник Ю.М.

7

Крилова Євгенія Едуардівна

42

10


1456 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2019 (17)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (27)
Березень 2019 (32)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум