Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

"Гринвіч" 2013

Гра проходить в один тур безпосередньо в колегіумі за комплектами завдань, розбитих на три рівні складності. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 70. Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

Реєстрація учасників здійснюється координатором гри в колегіумі Стороженко Наталією Михайлівною в аудиторії № 306.

Бажаємо усім учасникам вдалого змагання!

Вже другий рік поспіль учні Білоцерківського колегіуму беруть участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч". Учасниками  конкурсу стали учні 8-11 класів. Всі учасники отримали сертифікати та розклади занять.

Перше місце по колегіуму вибороли:

серед восьмих класів – Швець Владислав, 11 група (53 б.)

серед дев’ятих класів – Ольшевський Олександр, 21 група (57 б.)

серед десятих класів – Дехтяренко Микола, 32 група (55 б.)

серед одинадцятих класів – Сліпенчук  Валерія, 41 група (35 б.)

Також сертифікат учасника отримали колегіанти:

8 клас (11 група)

  1. Поліщук Марія  (51 б.)
  2. Савенкова Марина  (47 б.)
  3. Ткач Дмитро  (45 б.)
  4. Мельник Марія  (42 б.)
  5. Ткачук Назарій  (40 б.)
  6. Скирута Яна  (37 б.)
  7. Чалій Поліна   (37 б.)
  8. Тищенко Роман (31 б.)
  9. Шульга Лідія (22 б.)

клас (12 група)

  1. Головаченко Ангеліна  (50 б.)
  2. Маньківський Мирослав  (39 б.)
  3. Коломієць Наталія  (34 б.)
  4. Гарнага Юлія  (33 б.)
  5. Цесарський Артем (31 б.)
  6. Науменко Анна (30 б.)
  7. Кучинська Інесса (28 б.)

9 клас (21 група)

  1. Панчук Єлизавета (50 б.)
  2. Скорецька Наталія (49 б.)
  3. Шумська Анастасія (45 б.)
  4. Нагаївська Каріна (45 б.)
  5. Балас Анастасія (40 б.)
  6.  Шуба Катерина (39 б.)
  7. Таїрян Діана (34 б.)
  8. Свердлик Наталія (33 б.)
  9. Яцюк Вікторія (33 б.)
  10.  Строкач Вікторія (32 б.)

клас (22 група)

  1. Воскобойник Поліна (22 б.)

10 клас (31 група)

  1. Булатова Олександра (40 б.)
  2. Міщенко Владислав (37 б.)
  3. Кабула Ярослава (37 б.)
  4. Петринка Аліна (37 б.)
  5. Пижова Дар’я (36 б.)
  6. Мошко Валерія (32 б.)

10 клас (32 група)

  1. Данильченко Владислав (26 б.)
  2. Устименко Анна (23 б.)

11 клас (41 група)

  1. Будовська Марина (27 б.)
  2. Левченко Ростислав (24 б.)
  3. Таірян Маргарита (24 б.)
  4. Кравчук Вероніка (23 б.)
  5. Білецька Анжеліка (22 б.)
  6. Іщук Руслана (22 б.)
  7. Яшан Олександра (19 б.)
  8. Кузнецова Маргарита (16 б.)
  9. Міщенко Катерина (15 б)
  10. Настевич Юлія (12 б.)
  11. Домецька Тетяна (11 б.)

11 клас (43 група)

  1. Гольдич Олександр (25 б.)
  2. Лаврененко Олександра (24 б.)
  3. Прокопович Олександр (24 б.)
  4. Торчинська Богдана (24 б.)
  5. Кутовий Олександр (21 б.)
  6.  Красножон Ярослав (20 б.)
  7.  Панченко Ольга (17 б.)
  8.  Редченко Анна (17 б.)
  9.  Доманська Вікторія (17 б.)

Дякуємо за участь та бажаємо успіхів у навчанні!


 


51 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Листопад 2017 (52)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (20)
Червень 2017 (37)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум