Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Проекти » Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків "Лелека"

Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків "Лелека"

 Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків "Лелека"

 

 

 

Результати конкурсу "Лелека - 2019"

 

«Лелека - 2019»

Дипломи

Золотий

Лелека 

Срібний

Лелека 

Бронзовий

Лелека 

Учасник 

Подарунки

Бали

100-90 

89-80 

79-60 

59-0 

кількість

Кількість

10

10

8

5

33


№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

шифр регіону

клас

кількість балів

  1. 1.      

Верещакова Євеліна

10017

7

100

  1. 2.      

Олійник Назар

10017

5

98

  1. 3.      

Швець Анна

10017

7

96

  1. 4.      

Михайлов Гліб

10017

7

94

  1. 5.      

Оверчук Анна

10017

9

94

  1. 6.      

Никонко Аліна

10017

7

93

  1. 7.      

Безнощенко Марія

10017

10

92

  1. 8.      

Грабовенко Владислава

10017

6

90

  1. 9.      

Лазаренко Поліна

10017

6

90

  1. 10.     

Федорченко Яна

10017

8

90

  1. 11.     

Кузьменчук Анна

10017

11

87

  1. 12.     

Пустовіт Віталіна

10017

11

87

  1. 13.     

Слободянюк Валерія

10017

9

86

  1. 14.     

Дмитрієвська Каріна

10017

7

85

  1. 15.     

Джуган Дмитро

10017

7

84

  1. 16.     

Литвин Елана

10017

9

84

  1. 17.     

Галашевська Дарина

10017

8

83

  1. 18.     

Дишлюк Марина

10017

7

81

  1. 19.     

Мітлицька Діана

10017

8

81

  1. 20.     

Прибульська Марія

10017

9

81

  1. 21.     

Степура Дарія

10017

7

79

  1. 22.     

Ковальчук Анастасія

10017

9

76

  1. 23.     

Соловей Олексій

10017

8

74

  1. 24.     

Балюра Дарія

10017

9

72

  1. 25.     

Кульбако Олександр

10017

6

69

  1. 26.     

Дмитрашко Карина

10017

9

67

  1. 27.     

Цимбалюк Ксенія

10017

7

62

  1. 28.     

Гецко Артем

10017

6

61

  1. 29.     

Войцехівська Вероніка

10017

9

57

  1. 30.     

Гейкаленко Софія

10017

7

54

  1. 31.     

Лісовий Владислав

10017

8

45

  1. 32.     

Яременко Віталій

10017

9

35

  1. 33.     

Петрик Олександра

10017

7

26


 


Міжнародний учнівський конкурс юних істориків "Лелека" у 2016/2017 навчальному році

Результати Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека - 2014»

Вітаємо учнів, які цьогоріч взяли участь у Конкурсі, випробувавши свої знання з історії. Ваш результат, чесно отриманий у цих інтелектуальних змаганнях, в одних свідчить про Ваші міцні знання з історії, а інших вкотре спонукає зазирнути у підручник і повторити матеріал, який забули або недовчили.
Дякуємо учням за участь у Конкурсі, а батькам за підтримку.

Серед 29 конкурсантів, які 14 березня 2014 року виконували запропоновані завдання, 5 колегіантів нагороджені дипломом «Золотий лелека», 7 колегіантів – дипломом «Срібний лелека», 7 – дипломом «Бронзовий лелека», 10 учнів отримали сертифікати за активну участь.

 

37560 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2019 (18)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум

з/п

Прізвище, ім’я учасника

шифр регіону

клас

кількість балів

1

Рибченко Ніна

10078

10

94

2

Супрун Олексій

10078

11

94

3

Міськевич Ольга

10078

10

92

4

Бурилкін Леонід

10078

11

92

5

Бурилкіна Олена

10078

11

92

6

Матусевич Ангеліна

10078

8

90

7

Матусевич Ірина

10078

8

90

8

Гаврилюк Артур

10078

10

90

9

Паніна Катерина

10078

11

90

10

Краснікова Анастасія

10078

11

87

11

Петринка Аліна

10078

11

86

12

Іванець Юлія

10078

10

82

13

Строкач Вікторія

10078

10

78

14

Воскобойник Поліна

10078

10

74

15

Цвик Ірина

10078

10

74

16

Качурівська Вікторія

10078

10

70

17

Бака Сергій

10078

10

68

18

Мартич Давид

10078

10

66

19

Сіраєв Владислав

10078

10

66

20

Сухомлин Софія

10078

11

61

21

Марчевська Світлана

10078

11

50

22

Роль Вікторія

10078

10

46

23

Дехтяренко Микола

10078

11

41

24

Бровченко Тетяна

10078

10

40

25

Чуйко Анна

10078

10

40

26

Чан Тхі Нгуєт

10078

10

36

27

Трембовельський Богдан

10078

11

27

28

Березанський Дмитро

10078

11

19

29

Перінга Єлизавета

10078

10

16

Нагорода

Золото

Срібло

Бронза

Учасник

Всього

Кіл-сть балів

100-91

90-81