Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Спільнота » 2015/2016 навчальний рік метод.кал.

2015/2016 навчальний рік метод.кал.

2015/2016 навчальний рік

Сьогодні, 17 лютого,  в колегіумі  в рамках Тижня природничо-математичних дисциплін  відбулося  міське методичне консультування для вчителів математики «Роль ситуативного моделювання у формуванні математичних компетентностей колегіантів», мета якого:

з’ясувати поняття та види технологій ситуативного моделювання з точки зору педагогічної науки; ознайомити з класифікацією технологій ситуативного моделювання;розробити методичні рекомендації щодо впровадження технологій ситуативного моделювання на уроках математики.

Учні 6-А класу разом із вчителем математики Козаченко О.І. продемонстрували цікаве застосування інсценівок під час вивчення теоретичного матеріалу.

Урок англійської мови в рамках міського тижня педмайстерності вчителів гуманітарного циклу

 

17 листопада 2015 року у Білоцерківському колегіумі в рамках міського тижня педмайстерності вчителів гуманітарного циклу проведено відкритий урок англійської мови у 10 класі на тему: "Згадаємо минуле".

Учителем Шевченко О.М. в ході уроку вдало використано інтерактивне програмне забезпечення, що сприяло повноцінному розкриттю теми уроку та розвитку в учнів уміння слухати, розуміти почуте, аналізувати та синтезувати інформацію. 

 


Міський семінар-практикум для вчителів біології

12 листопада 2015 року в Білоцерківському колегіумі був проведений міський семінар-практикум для вчителів біології з проблеми «Використання аудіовізуальних та мультимедійних засобів у системі інтерактивного навчання на уроках біології з метою розвитку предметних та особистісних компетентностей учнів».

Учасники семінару поглибили свої знання з проблем використання у навчально-виховному процесі інтерактивних, аудіовізуальних та мультимедійних засобів навчання з метою сприяння вдосконаленню життєво необхідних компетенцій учнів та формування вміння використовувати їх у навчальній діяльності та повсякденному житті.

Учасники семінару відвідали урок біології у 9 класі на тему: " Склад і функції крові. Лабораторна робота «Мікроскопічна будова крові людини і жаби". Під час уроку вчителем вдало були використані робота в групах, робота з ноутбуками на "Персональному сайті учителя біології", робота з ноутбуком. Завершальним акордом стали слова відомої української поетеси Лесі Українки:

А де ж наша зброя?

Де військо в рядах?

Чиєю ж се крів'ю

политий нам шлях?

Чи се на нас ідуть чужинці

здобуту волю руйнувать?

Чи за ту волю всі вкраїнці

готові одночасно стать?

Так це ж наша зброя?

Де військо в рядах?

Чиєю ж се крів'ю

политий нам шлях?

Учитель наголосила на тому, що 21 листопада Україна відзначає День гідності і свободи - символічний день початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Багряною кров'ю Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та АТО окропилася українська земля. І наш громадянський обов'язок завжди пам'ятати про ту ціну, яка заплачена за нашу свободу, відстоювати інтереси України, її цілісність, суверенність, мову та звичаї.

Орегонський університет (США) проводитиме он-лайн курси для вчителів англійської мови

 У рамках реалізації Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «GoGlobal» та з метою якісної підготовки вчителів англійської мови до викладання предмета відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» спільно із Орегонським університетом (США) у 2015/2016 навчальному році пропонує он-лайн курси для самоосвіти та професійного розвитку вчителів англійської мови. Участь педагогів у он-лайн курсах є добровільною та безкоштовною (за умови попереднього відбору кандидатів). Кандидатом може бути один вчитель від району (міста). У разі успішного закінчення курсу вчителю видаватиметься сертифікат Державного департаменту США та Орегонського університету. 

 


1007 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум