Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Спільнота » Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік

Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік

 

Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік

 

Рада колегіального братства

Комісія з інформаційних питань 

Правозахисна комісія

Комісія з питань культури та дозвілля

Комісія з питань екології та спорту

Комісія з питань волонтерського руху 

 

1 квітня – День Сміху!

У міжнародному календарі здавна, ще з XVI-го - XVII-го століття прописався один специфічний і популярний у всьому світі святковий день, який відзначається 1-го квітня - День сміху або ж День жартів і розіграшів. Не будемо заглиблюватися в історичні корені цього особливого дня, але скажемо: хороший жарт – справжній і потужний інструмент радості. Відомо, що радість не завжди викликає посмішку, хоча є і не згодні з таким твердженням. Справедливіше можна було б вказати на те, що радість не завжди викликає сміх, а частіше все-таки саме це і переслідує. 

 

Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Свято також відзначається в день, коли Організація Об'єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

Серед головних проблем, про які зазвичай згадують у цей день, можна назвати дитячу смертність. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, на сьогоднішній день в світі помирає близько 11 мільйонів дітей молодше п'яти років. Безліч дітей вже в самому малому віці стають інвалідами, не отримують необхідного рівня освіти, якісної медичної допомоги та інших необхідних умов для нормального життя.

Боротьбу з цими сумними явищами постійно веде дитячий фонд ООН, вивчаючи проблеми дітей навіть в період їхнього внутрішньоутробного знаходження.


 

 

Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік


20 жовтня 2016 року  ошатна зала  Будинку камерної та органної музики гостинно відкрила двері для  всіх  друзів і гостей Білоцерківського колегіуму, адже уже вісім років поспіль у жовтні ми святкуємо День народження закладу.

 

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор колегіуму Г.М. Склярова.

Найбільш хвилюючим став цей день для наймолодших колегіантів, учнів 5-А, 5-Б, 6-Б класів, 11 та 12 груп, адже  вони приєдналися до великої родини колегіального братства.

Церемонію посвяти  провели члени колегіального братства на чолі із його головою, колегіантом 21 групи, Корманом Денисом. А після прийняття присяги усі новоприбулі учні одягли конфедератки, підтвердивши цим і свою причетність до дружної родини колегіантів.

Колегіальне братство міцне і надійне, адже ми – єдина сім’я, а колегіум – не просто школа. Це – родина, високість духу і високість чину.

 

 

Учнівське самоврядування 2016/2017 навчальний рік


19 жовтня 2016 року волонтери колегіуму вкотре передали продукти харчування на схід України. Хвилюючою була ця зустріч, адже Костянтин Климчук передав навчальному закладу прапор, який був підписаний воїнами у бліндажах біля Богданівки, на «Бастіоні» та інших позиціях.

 

Щиро вдячні за такий подарунок. Разом переможемо!

 

 

14 жовтня – День Українського козацтва і День захисника України

Президент України Петро Порошенко Указом від 14 жовтня 2014 року № 806/2014, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості встановив 14 жовтня нове державне свято — День захисника України.
Щиро вітаємо вас із важливими для нашого народу святом! Бажаємо нам усіх козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності, будьмо вільні, щасливі, успішні – у здоров’ї, мирі та злагоді!

 

 

Шкільні роки чудові… Кожен із нас запам'ятає їх на все життя. У когось залишаться лише приємні спогади, у когось не дуже. Але є те, що обов'язково закарбується в пам'яті всіх учнів – це День самоврядування.

Традиційно, напередодні Дня вчителя проводиться День учнівського самоврядування. Цього року цей захід відбувся 30 вересня. У Дні самоврядування взяли участь учні 7-11 класів. Кожен охочий мав можливість спробувати себе в ролі педагога, відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день почався з наради, на якій директор колегіуму Склярова Галина Миколаївна привітала усіх з Днем вчителя і передала ключ від закладу голові Колегіального братства – Корману Денису.

В цей день весь навчальний процес був під пильним контролем дублерів адміністрації колегіуму: Редзюк Валерії, Доманської Діани та Нормировської Єлизавети. Щоб провести уроки, «юні вчителі» заздалегідь ознайомлювались з навчальним матеріалом, який повинні донести учням, і ретельно підготувались до цього дня.

По завершенню Дня самоврядування в колегіумі відбулася підсумкова нарада вчителів та учнів-дублерів, під час якої кожен охочий міг поділитися своїми враженнями щодо заходу. У цей день уроки сподобались усім, адже все було цікавим та захоплюючим.

 

Шановні вчителі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і мудрістю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

 

Вітаємо!

Кормана Дениса, учня 21 групи, з перемогою на виборах до Ради колегіального братства. Бажаємо натхнення, успіхів та звершень на посаді голови колегіального братства.

 

 

 

Вибори до Ради колегіального братства

23 вересня 2016 року пройшли вибори до Ради колегіального братства на вакантні місця Голови колегіального братства та Голів комісій культури та дозвілля, правозахисної, волонтерського руху, інформаційної та Голови комісії з питань екології та спорту. Боротьба була динамічною та  запеклою, але все пройшло чесно та прозоро. Збоку спостерігачів не виявлено жодного порушення.

На посаду Голови колегіального братства були зареєстровані:

 1. Корман Денис, 21 група

2. Звичайний Ярослав, 21 група

3. Граждан Артур, 7-А клас.

На посаду Голови комісії культури та дозвілля:

 1.  Нагорна Анастасія, 31 група

 2. Дмитрашко Карина, 7-А клас.

На посаду Голови правозахисної комісії:

 1. Редзюк Валерія, 31 група

 2. Штика Катерина, 7-А клас

 3. Піддубна Карина, 7-Б клас

 4. Лабиш Анна, 7-А клас.

На посаду Голови комісії з питань волонтерського руху:

 1. Мельник Вікторія, 7-А клас

 2. Бузяк Таїсія, 7-А клас

 3. Телебей Дар’я, 7-А клас

 4. Дзюба Владислава, 7-А клас.

На посаду Голови комісії з питань інформації:

 1. Шевченко Катерина, 31 група

 2. Бровченко Дарина, 7-А клас

 3. Доманська Діана, 31 група

 4. Храмцова Руслана, 7-А клас.

На посаду Голови комісії з питань екології та спорту:

 1. Ручій Дмитро, 22 група

 2. Сисолятін Дмитро, 22 група

 3. Корман Максим, 7-Б клас.

Явка виборців була високою, що свідчить про відповідальність щодо вибору.

Перемогу здобули Корман Денис, Нагорна Анастасія, Редзюк Валерія, Бузяк Таїсія, Доманська Діана та Ручій Дмитро. Вітаємо їх та бажаємо творчого натхнення, плідної праці на благо колегіуму!


2406 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум