Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Спільнота » Сучасні заклади освіти

Сучасні заклади освіти

Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2019"  

Дев'ята Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти"
15-17 березня 2018 р. відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
Традиційною також є участь Білоцерківського колегіуму у виставкових експозиціях. Цьогоріч на виставці було представлено роботи:
1. Бесараб В.О., Сімонова Т.М.  Формування пізнавальних компетентностей учнів на уроках математики
2. Склярова Г.М., Дудка Л.В.  Готуємося стати дослідниками
3. Склярова Г.М., П'ятецька А.М., Туліветрова Н.М., Большакова І.Є., Шульга С.В., Дудник Ж.В., Бондаренко О.В.  Методичні рекомендації щодо проведення тижня філологічних дисциплін у загальноосвітньому навчальному закладі : збірник матеріалів
4. Сіманова Т.М., Матвієнко В.В.  Методичні рекомендації щодо проведення тижня математики у загальноосвітньому навчальному закладі : збірник матеріалів
5. Кравчук Н.Л., Саражинська В.П., Криницька Н.А., Фесюк Н.О., Андріанова Н.О. Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховної роботи з англійської та французької мов: збірник матеріалів з досвіду роботи
Білоцерківський колегіум відзначено Дипломом учасника Дев'ятої Міжнародної виставки
"Сучасні заклади освіти-2018".

 

 

Восьма Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та П'ята Міжнародна виставка освіти за кордоном "WorldEdu"

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбу­лася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2017»,  організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Це знакова подія у розвитку освітньої галузі України. Для участі в ній прибули 796 учасників із 25 регіонів України  та 14 країн світу, зокрема, Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини та Китаю.

Свої експозиції представили 98 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та наукових установ, 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 545 ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських закладів управління освітою та 112 професійно-технічних закладів й науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Згідно з програмою виставки 16 березня 2017 року відбулася церемонія її урочистого відкриття, у якій взяли участь і привітали учасників і гостей виставки  народний депутат України, голова наглядової Ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталій Семенович Курило, президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремінь,  голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Дмитрович Кремінь та директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Володимирівна Рудько.

На виставці біло представлено матеріали вчителів Білоцерківського колегіуму:

- Орфографічний практикум. Морфологія (тренувальні завдання): збірник (частина І).  

  Склярова Г.М., Шульга С.В., П'ятецька А.М.;

- Методичні рекомендації щодо проведення тижня права у загальноосвітньому навчальному закладі: збірник матеріалів. 

  Світлоока Г.І., Махаринська О.П.;

- Сучасні технології навчання в контексті теорії поколінь.

  Яременко Л.П.;

- Методичні рекомендації щодо організації та проведення декади здорового способу життя для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Гладка О.В.;

- Збірник граматичних завдань з англійської мови для 5 класу (в таблицях).

  Кравчук Н.Л.

Білоцерківський колегіум відзначено Дипломом учасника Восьмої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2017".17-19 березня 2016 року Білоцерківський колегіум (Яременко Л.П.) взяв участь в  головній події освітньої галузі України –Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»  у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради УкраїниВолодимир ГРОЙСМАН, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освітиЛілія ГРИНЕВИЧ, Міністр освіти і науки України Сергій КВІТ, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМЕНЬ, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Наталія ВЯТКІНА.

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» представили: 90 національних вищих навчальних закладів і наукових установ; 26 закордонних навчальних закладів, міжнародних освітніх агенцій, представництв; 480 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освітою; 131професійно-технічний навчальний заклад і науково-методичний центр професійно-технічної освіти; 23виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.


20-22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ» (лист МОН України № 1/9-516 від 07.04.2014). Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Іноватика в сучасній освіти» з 2014 року надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні. 

Міжнародний Освітній Форум – масштабний комплексний захід галузі освіти України, який з 2009 року об’єднує: виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і истриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для популяризації інноваційних освітніх методик та інформаційних технологій, для діалогу представників державного сектору, компаній-виробників програмних рішень і закладів освіти, для розвитку міжнародної співпраці з проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій і семінарів, для академічного обміну школярами, студентами, аспірантами та викладачами.

Сучасні заклади освіти


Білоцерківський колегіум нагороджений золотою медаллю!

 

28 лютого - 02 березня 2013 року у м. Києві відбулася ІV Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2013".

960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур з 27 регіонів України представляли свої матеріали.

Сучасні заклади освіти

На 167 науково-практичних конференціях, семінарах, «круглих» столах», майстер-класах, презентаціях відбулося обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

Навчальні заклади та представництва з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, СШАпознайомили потенційних абітурієнтів та їх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном та поділилися досвідом співробітництва з українськими колегами.

Конкурсні матеріали Білоцерківського колегіуму були високо оцінені компетентним журі. Золотою медаллю у номінації"Професійна діяльність вчителя  в інноваційному навчальному закладі" та Дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти був нагороджений Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області.

Сучасні заклади освіти

Сучасні заклади освіти
Сучасні заклади освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Білоцерківський колегіум нагороджений бронзовою медаллю!

1-3 березня 2012 року у м. Києві відбулася ІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2012", яка за своїм науковим і фаховим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, уже отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.
Свої матеріали на виставку представили 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.
У роботі виставки, семінарах, зустрічах, круглих столах брала учсть і делегація педагогічних працівників Білоцерківського колегіуму. Матеріали, що були представлені на розгляд компетентного журі, високо оцінені і відзначені "Бронзовою медаллю" у номінації "Інноваційні технології виявлення, навчання і пітримки розвитку обдарованої молоді" та Дипломом за активну роботу з модернізації системи освіти. 

Сучасні заклади освіти
Сучасні заклади освіти

1674 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (8)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум