Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2012/2013 навчальний рік

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

4.

Біологія

Черненко Дмитро

11

Орлюк Л.В.

3

5.

Біологія

Підгорна Вікторія

21

Орлюк Л.В.

8

6.

Біологія

Бурилкін Леонід

32

Орлюк Л.В.

5

7.

Біологія

Панченко Ольга

43

Орлюк Л.В.

3

37.

Екологія

Бурилкін Леонід

32

Орлюк Л.В.

3

38.

Екологія

Панченко Ольга

43

Орлюк Л.В.

1

48.

Географія

Самар Віктор

11

Яременко Л.П.

2

49.

Географія

Пономаренко Анастасія

21

Яременко Л.П.

2

50.

Географія

Супрун Олексій

33

Яременко Л.П.

3

51.

Географія

Самар Валентин

43

Яременко Л.П.

5

39.

Хімія

Ткачук Назарій

11

Бобкова О.С.

4

40.

Хімія

Гаврилюк Артур

22

Паш О.С.

3

41.

Хімія

Бабич Юрій

31

Паш О.С.

5

42.

Хімія

Панченко Ольга

43

Бобкова О.С.

1

34.

Економіка

Підгорна Вікторія

21

Гайдаєнко О.А.

2

35.

Економіка

Бурилкіна Олена

32

Гайдаєнко О.А.

4

36.

Економіка

Доманська Вікторія

43

Гайдаєнко О.А.

3

56.

Фізична культура

Швиганова Аліна

42

Фареник Ю.М.

6

57.

Фізична культура

Шелест Владислав

43

Фареник Ю.М.

9

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Біологія

8 клас

Черненко Дмитро, 11 група - І місце;

Чужа Софія, 11 група - ІІ місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІІ місце.

9 клас

Підгорна Вікторія, 21 група - І місце;

Скорецька Наталія, 21 група - ІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Кричевська Олена, 31 група - ІІ місце;

Гарвасюк Юлія, 32 група - ІІІ місце.

11 клас

Панченко Ольга, 43 група - І місце;

Домецька Тетяна, 41 група - ІІ місце;

Білецька Анжеліка, 41 група - ІІІ місце.

Екологія

10 клас

Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Міщенко Владислав, 31 група - ІІ місце;

Гарвасюк Юлія, 32 група - ІІІ місце.

Економіка

9 клас

Підгорна Вікторія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Бурилкіна Олена, 32 група - ІІ місце;

Фесак Євген, 32 група - ІІІ місце.

11 клас

Панченко Ольга, 43 група - І місце;

Казарєзов Ігор, 43 група - ІІІ місце.

Географія

8 клас

Самар Віктор, 11 група - І місце;

Балабуха Анастасія, 11 група - ІІ місце;

Науменко Анна, 12 група - ІІІ місце.

9 клас

Пономаренко Анастасія, 21 група - І місце;

Нагаївська Каріна, 21 група - ІІ місце;

Ольшевський Олександр, 21 група - ІІ місце;

Іщенко Анна, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Супрун Олексій, 33 група - І місце;

Бабич Юрій, 31 група - ІІ місце;

Ремезова Марина, 31 група - ІІІ місце.

11 клас

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Самар Валентин, 43 група - І місце;

Байдюк Тетяна, 43 група - ІІ місце;

Казарєзов Ігор, 43 група - ІІІ місце.

Хімія

8 клас

 Ткачук Назарій, 11 група - І місце;

Цвіров Владислав, 11 група - ІІ місце;

Топчій Владислав, 11 група - ІІІ місце;

Самар Віктор, 11 група - ІІІ місце.

9 клас

 Гаврилюк Артур, 22 група - І місце;

Борова Юлія, 21 група -  ІІ місце;

Скорецька Наталія, 21 група - ІІІ місце;

Новохацький Ілля, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

 Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Ястреб Анжеліка, 33 група - ІІ місце.

11 клас

 Панченко Ольга, 43 група - І місце;

Захарова Ірина, 43 група - ІІ місце;

Казарєзов Ігор, 43 група - ІІІ місце.

Штика Олексій, 43 група - ІІІ місце.

Фізична культура

11 клас (хлопці)

 Шелест Владислав, 43 група - І місце;

Волос Богдан, 42 група - ІІ місце;

Брисюк Владислав, 43 група - ІІІ місце.

11 клас (дівчата)

 Панченко Ольга, 43 група - І місце;

Чичкаленко Оксана, 42 група - ІІ місце;

Швиганова Аліна, 42 група - ІІІ місце.


1249 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2019 (13)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум