Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2012/2013 навчальний рік

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Математика

Самар Віктор

11

Бесараб В.О.

5

2.

Математика

Гаврилюк Артур

22

Бесараб В.О.

4

3.

Математика

Бурилкіна Олена

32

Козаченко О.І.

3

4.

Математика

Самар Валентин

43

Цибко В.В.

6

5.

Фізика

Топчій Владислав

11

Тимошенко Ю.І.

2

6.

Фізика

Пономаренко Анастасія

21

Тимошенко Ю.І.

3

7.

Фізика

Батрак Ігор

32

Тимошенко Ю.І.

7

8.

Фізика

Кутовий Олександр

43

Тимошенко Ю.І.

8

9.

Астрономія

Шашурін Андрій

43

Тимошенко Ю.І.

5

10.

Інформаційні технології

Маньківський Мирослав

12

Петровський С.А.

6

11.

Інформаційні технології

Борова Юлія

21

Петровський С.А.

9

12.

Інформаційні технології

Ремезова Марина

31

Тимошенко Ю.І.

5

13.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав

43

Петровський С.А.

8

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Математика

8 клас:

Самар Віктор, 11 група - І місце;

Топчій Владислав, 11 група - ІІ місце;

Полянський Владислав, 11 група - ІІІ місце.

9 клас:

Гаврилюк Артур, 22 група - І місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Новохацький Ілля, 21 група - ІІІ місце.

10 клас: 

Бурилкіна Олена, 32 група - І місце;

Фесак Євгеній, 32 група - ІІ місце;

Кашенець Микола, 32 група - ІІІ місце.

11 клас:

Самар Валентин, 43 група - І місце;

Доманська Вікторія, 43 група - ІІ місце;

Захарова Ірина, 43 група - ІІІ місце;

Казарєзов Ігор, 43 група - ІІІ місце.

Фізика

8 клас:

Топчій Владислав, 11 група - І місце;

Черненко Дмитро, 11 група - ІІ місце;

Полянський Владисла, 11 група - ІІ місце;

Цесарський Артем, 12 група - ІІІ місце;

Самар Віктор, 11 група - ІІІ місце.

9 клас: 

Пономаренко Анастасія, 21 група - І місце;

Борова Юлія, 21 група - ІІ місце;

Панчук Єлизавета, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Батрак Ігор, 31 група - І міісце;

Шишкіна Вероніка, 31 група - ІІ місце;

Щербаченко Аліна, 31 група - ІІ місце;

Кричевська Олена, 31 група - ІІ місце;

Петринка Аліна, 31 група - ІІ місце;

Томашевська Марина, 31 група - ІІІ місце;

Кухаренко Лілія, 31 група - ІІІ місце.

11 клас:

Кутовий Олександр, 43 група - І місце;

Захарова Ірина, 43 група - ІІ місце;

Фурсенко Владислав, 43 група - ІІ місце;

Казарєзов Ігор, 43 група - ІІІ місце;

Ярошенко Андрій, 43 група - ІІІ місце.

Інформаційні технології

8 клас

Маньківський Мирослав, 11 група - І місце;

9 клас

Максимець Максим, 21 групв - І місце;

Козакевич Ян, 21 група - ІІ місце;

Підгорна Вікторія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Ремезова Марина, 31 група - ІІ місце.

11 клас

Красножон Ярослав, 43 група - І місце.

Астрономія

Шашурін Андрій, 43 група - І місце;

Гольдич Олександр, 43 група - ІІ місце;

Прокопович Олександр, 43 група - ІІІ місце.


1150 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2019 (13)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум