Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2012-2013 навчальний рік(олімпіади)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Українська мова та література

Савенкова Марина

11

Полякова І.І.

9

2.

Українська мова та література

Туліветрова Карина

21

П’ятецька А.М.

5

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія

31

Шульга С.В.

3

4.

Українська мова та література

Кривоконь Марія

41

Дудка Л.В.

5

5.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія

21

Бондаренко О.В.

2

6.

Російська мова та література

Костіна Олександра

31

Бондаренко О.В.

4

7.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра

41

Бондаренко О.В.

5

8.

Світова література

Поліщук Марія

11

Туліветрова Н.М.

4

9.

Світова література

Туліветрова Карина

21

Туліветрова Н.М.

4

10.

Світова література

Краснікова Анастасія

31

Туліветрова Н.М.

5

11.

Світова література

Кривоконь Марія

41

Туліветрова Н.М.

4

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Українська мова та література

8 клас:

Савенкова Марина, 11 група - І місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІ місце;

Чалій Поліна, 11 група - ІІ місце;

Павлова Олена, 11 група - ІІІ місце.

9 клас:

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Підгорна Вікторія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Бурилкіна Олена, 32 група - ІІ місце;

Костіна Олександра, 31 група - ІІІ місце.

11 клас:

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Будовська Марина, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце.

Російська мова

9 клас:

Пономаренко Анастасія, 21 група - І місце;

Глеваська Богдана, 22 група - ІІ місце;

Шумська Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Міськевич Ольга, 21 група - ІІІ місце;

Туліветрова Каріна, 21 група - ІІІ місце;

Приймак Роман, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Костіна Олександра, 31 група - І місце;

Кричевська Олена, 31 група - ІІ місце;

Ольшевська Анастасія, 33 група - ІІІ місце.

11 клас:

Лавріненко Олександра, 43 група - І місце;

Таірян Маргарита, 41 група - ІІ місце;

Левченко Ростислав, 41 група - ІІІ місце.

Світова література

8 клас

Поліщук Вікторія, 11 група - І місце;

Дрожчана Катерина, 11 група - ІІ місце;

Рудніцький Олексій, 11 група - ІІІ місце;

Самар Віктор, 11 група - ІІІ місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІІ місце.

9 клас

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Шуба Катерина, 21 група - ІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Шишкіна Вероніка, 31 група - ІІ місце;

Щербаченко Аліна, 31 група - ІІІ місце.

11 клас

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Суходольська Анжеліка, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце;

Прокопович Олександр, 43 група - ІІІ місце.


801 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Липень 2018 (12)
Червень 2018 (31)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (43)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум