Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Спільнота » Предметно-циклові комісії » Робота з обдарованими та здібними учнями » Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із суспільних дисциплін

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із суспільних дисциплін

Результати виступу учнів Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2013-2014 н.р.

 

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Супрун Олексій Миколайович

43

Сич М.О.

5

2.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

41

Махаринська О.П

2

3.

Правознавство

Гапоненко Вадим Олександрович

42

Талашова Т.Г.

9

4.

Педагогіка та психологія

Гарвасюк Юлія Валеріївна

42

Войтенко О.П.

2

5.

Образотворче мистецтво

Роль Вікторія Костянтинівна

33

Сич М.О.

1

6.

Історія

Підгорна Вікторія Валеріївна

31

Махаринська О.П.

3

7.

Правознавство

Рибченко Ніна Петрівна

31

Талашова Т.Г.

3

8.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

Петрівна

21

Сич М.О.

4

9.

Історія

Лоза Юлія Олександрівна

22

Махаринська О.П.

5

10.

Правознавства

Полянський Владислав Андрійович

21

Талашова Т.Г.

5

11.

Образотворче мистецтво

Козловська Ангеліна Олексіївна

12

Сич М.О.

6

12.

Історія

Матусевич Ангеліна Всеволодівна

11

Махаринська О.П.

2



Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Історія

Полянський Владислав

11

Пилипчук А.П.

3

2.

Історія

Підгорна Вікторія

21

Пилипчук А.П.

3

3.

Історія

Краснікова Анастасія

31

Махаринська О.П.

3

4.

Історія

Петрунь Олексій

42

Махаринська О.П.

6

5.

Правознавство

Скорецька Наталія

21

Пилпчук А.П.

10

6.

Правознавство

Бурилкін Леонід

32

Талашова Т.Г.

4

7.

Правознавство

Печененко Вікторія

42

Талашова Т.Г.

11

8.

Педагогіка і психологія

Лавріненко Олександра

43

Войтенко О.П.

4

9.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

11

Мілейко О.Б.

3

10.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина

21

Мілейко О.Б.

11

11.

Образотворче мистецтво

Супрун Олексій

33

Мілейко О.Б.

3

12.

Образотворче мистецтво

Доманська Вікторія

43

Мілейко О.Б.

5

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Історія

8 клас:

Полянський Владислав, 11 група - І місце;

Тищенко Роман, 11 група - ІІ місце;

Студзінська Анастасія - ІІІ місце.

9 клас:

Підгорна Вікторія, 21 група - І місце;

Туліветрова Каріна, 21 група - ІІ місце;

Шуба Катерина, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Супрун Олексій, 33 група - ІІ місце;

Дехтяренко Микола, 32 група - ІІІ місце.

11 клас:

Петрунь Олексій, 42 група - І місце;

Чичкаленко Оксана, 42 група - ІІ місце;

Штокал Євген, 42 група - ІІІ місце.

Правознавство

9 клас:

Підгорна Вікторія, 21 група - І місце;

Скорецька Наталія, 21 група - ІІ місце;

Балас Анастасія, 21 група - ІІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Дехтяренко Микола, 32 група - ІІ місце;

Канай Анастасія, 32 група - ІІІ місце.

11 клас

Петрунь Олексій, 42 група - І місце;

Таірян Маргарита, 41 група - ІІ місце;

Мусієнко Світлана, 42 група - ІІІ місце.

2011-2012 навчальний рік

У 2010-2011 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  брали участь такі учні:

Краснікова Анастасія, 11 група (8 клас) – 2 місце з історії, учитель Махаринська О.П.;

Чубук Владислав, 22 група (9 клас) – 3 місце з історії, учитель Лата Л.Б.;

Косяк Надія, 32 група (10 клас) – 3 місце з історії, учитель Лата Л.Б.;

Антонюк Дарина, 41 група (11 клас) – 1 місце з основ правознавства, учитель Талашова Т.Г.;

Печененко Вікторія, 22 група (9 клас) – 2 місце з основ правознавства, учитель Лата Л.Б..

У 2009-2010 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства брала участь Бойко Анна, 21 група (9клас) – 3 місце, учитель Лата Л.Б.

У 2008-2009 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства брав участь Ковальчук Євген, 32 група (10 клас)  - 3 місце, учитель Талашова Т.Г.


800 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум