Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Мультитест

Для кожної людини рідний дім – це місце, де можна відпочити від турбот, це захист від незгод, це відчуття підтримки близьких людей, їхнє тепле, ласкаве слово. Слово, мова – це те, що дає нам можливість висловити свої почуття, думки. Наша мова – українська, тому що земля наша – Україна.
Нині українська мова оживає в школах і дитячих садках, на телеекранах, на високому рівні державного спілкування. Плекали, пестили, допомагали жити їй у складні часи, коли мова наша була на межі зникнення, охоронці слова – українські письменники-патріоти.
Максим Рильський закликав у своїх творах та наукових працях бути уважними дорідної мови. Блискучий знавець її скарбів, він звертався до сучасників і майбутніх поколінь.


Як парость виноградної лози,
Плекайте мову...
...Чистіша від сльози
Вона хай буде.

Ми щасливі і горді тим, що на білому світі є справжнє диво калинове – наша співуча українська мова, є розкішний мистецький світ, витворений розумом і серцем славних синів і дочок.
Нам, українцям, треба леліяти рідну мову, плекати її, вчити своїх дітей, онуків, правнуків, - усе робити для розквіту українського слова, пісні, красного письменства.

9 — 10 грудня у Білоцерківському колегіумі був проведений конкурс “Мультитест” з української мови та літератури. 130 колегіантів 8-11 класів взяли участь у даному конкурсі з української мови та 95 колегіантів — з української літератури.

Завдання були цікаві, доступні дітям з різним рівнем підготовки.

Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.

Бажаємо учасникам перемоги та з нетерпінням чекаємо результатів гри!


Українська мова та українська література

Ласкаво запрошуємо учнів 8, 9, 10, 11 класів взяти участь у конкурсі з української мови та з української літератури “MУЛЬТИТЕСТ”.

Конкурс з української мови буде проведено  09.12.2013 р.

Конкурс з української літератури буде проведено  10.12.2013 р.

Конкурс із української мови, і з української літератури є тестом, що складається із 26 завдань. До кожного завдання в тесті запропоновано 4 варіанти відповіді, від А до Г, серед яких один може бути правильним, кілька можуть бути правильними, або може не бути правильного варіанта. Кожен учень перед конкурсом отримує стільки ж балів, скільки рішень йому необхідно прийняти. За кожну правильну відповідь на питання до отриманої суми балів йому додається 1 бал, за кожну неправильну відповідь 1 бал віднімається. Учень має можливість не відповідати на певне питання, не отримуючи і не втрачаючи балів.

Конкурс і з української мови, і з української літератури триває 60 хвилин + 10 хвилин на організаційні питання.

Нагородження переможців та учасників конкурсу буде здійснюватися відповідно до таких правил (незалежно від кількості осіб на даному місці):

  • Місця від 1 до 5: Дипломи лауреатів і книги в нагороду

  • Місця від 6 до 10: Дипломи лауреатів

  • Місця від 11: Дипломи учасників

Кожен Учасник конкурсу, незалежно від досягнутого результату, отримає Диплом учасника!!!


1318 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2021 (39)
Серпень 2021 (33)
Липень 2021 (33)
Червень 2021 (41)
Травень 2021 (45)
Квітень 2021 (50)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум