Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » 25 листопада у Києві відбулася традиційно урочиста подія

25 листопада у Києві відбулася традиційно урочиста подія

25 листопада у Києві відбулася Національна конференція eTwinning Plus 2016. Традиційно, урочиста подія об’єднала найактивніших ітвіннерів – 176 вчителів та директорів з усієї України.

Серед запрошених делегатів даного зібрання були учителі колегіуму Склярова Галина Миколаївна, Кравчук Наталія Леонідівна та Паламарчук Віта Петрівна

Захід розпочався з привітань від команди PSA та виступу керівника програми. Сергій Теплов розповів про основні тенденції розвитку освіти на світовому рівні, а також про те, які зміни мають відбуватися в Україні, щоб наша освіта ставала все якіснішою та відповідала цим трендам. А також наголосив на тому, що eTwinning Plus є потужним інструментом для здійснення цих амбітних планів.

Після чого перед учасниками виступила Оксана Коваленко. Вона розповіла про ключові моменти концепції «Нова школа» а також про те, яким згідно з нею має бути сучасний вчитель. Зокрема, підкреслила, що сьогодні ітвіннери і є тими піонерами, які безпосередньо реформують українську освіту.

Далі учасники заходу взяли участь у низці корисних воркшопів. Кріс Вільямс розповів про те, як будувати між школами міжнародне партнерство – залучати партнерів та створювати умови для тривалої успішної співпраці. А Корнелія Логиньова продемонструвала кілька інструментів для розвитку підприємницьких навичок в учнів за допомогою проектів eTwinning та відповідних ІКТ-засобів.

Також з амбасадором програми в Україні Наталією Наявко учасники дослідили переваги eTwinning для розвитку школи та розглянули нові можливості для учасників програми. А з Олександрою Цикурою обговорили те, як використовувати eTwinning Plus для конструювання позитивного іміджу школи та вчителів.

Приємним завершенням події стало нагородження успішних проектів,  найактивніших вчителів та шкіл.


542 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2022 (4)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум