Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

ВУО 2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму,

які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Дисципліна

Кількість учнів

1

Образотворче мистецтво

24

2

Біологія

42

3

Українська мова та література

91

4

Історія

61

5

Географія

53

6

Математика

60

7

Іспанська мова

8

8

Англійська мова

75

9

Німецька мова

4

10

Французька мова

5

11

Основи економіки

32

12

Хімія

25

13

Фізика

34

14

Російська мова та література

36

15

Світова література

34

16

Основи правознавства

66

17

Основи інформатики

(програмування)

6

18

Астрономія

8

19

Психологія та педагогіка

5

20

Екологія

11

21

Інформаційні технології

4

Всього: 275 учні в закладі

684 (249 %)

Результати виступу команд Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

8 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина Олександрівна

11

Мусійчук К.О.

11

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

П’ятецька А.М.

3

4.

Історія

Скорецька Наталія Євгеніївна

11

Махаринська О.П.

4

5.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Рябушко Ярослав Юрійович

11

Бесараб В.О.

3

7.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

11

Кравчук Н.Л.

1

8.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

11

Кривуца О.П.

3

9.

Хімія

Шуба Катерина Сергіївна

11

Паш О.С.

6

10.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Тимошенко Ю.І.

10

11.

Російська мова та література

Шумьска Анастасія Олександрівна

11

Бондаренко О.В.

8

12.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

11

Туліветрова Н.М.

3

9 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Костіна Олександра Василівна

21

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Шульга С.В.

4

4.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Махаринська О.П.

2

5.

Географія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Гайдаєнко О.А.

1

6.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Бсараб В.О.

4

7.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Кравчук Н.Л.

2

8.

Іспанська мова

Шишкіна Вероніка Олегівна

21

Шевченко О.М.

1

9.

Основи економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Гайдаєнко О.А.

2

10.

Хімія

-

 

 

 

11.

Фізика

-

 

 

 

12.

Російська мова та література

Кириченко Поліна Андріївна

21

Бондаренко О.В.

15

13.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Туліветрова Н.М.

3

14.

Інформатика (програмування)

-

 

 

 

15.

Основи правознавства

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Лата Л.Б.

2

10 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Мусієнко Світлана Сергіївна

32

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Панченко Ольга Тарасівна

33

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Дудка Л.В.

2

4.

Історія

Штокал Євгеній Петрович

32

Лата Л.Б.

3

5.

Географія

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Яременко Л.П.

1

6.

Математика

Самар Валентин Олександрович

33

Цибко В.В.

1

7.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Стороженко Н.М.

3

8.

Іспанська мова

Кравчук Вероніка Василівна

31

Шевченко О.М.

1

9.

Сліпенчук Валерія Валеріївна

31

Шевченко О.М.

2

10.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

31

Скрипчук Н.В.

3

11.

Основи економіки

Панченко Ольга Тарасівна

33

Гайдаєнко О.А.

2

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

-

 

 

 

14.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

33

Бондаренко О.В.

7

15.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Туліветрова Н.М.

2

16.

Екологія

-

 

 

 

17.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

33

Петровський С.А.

2

18.

Основи правознавства

Печененко Вікторія Олексіївна

32

Лата Л.Б.

3

19.

Астрономія

Гольдич Олександр Олександрович

33

Тимошенко Ю.І.

3

11 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Карась Максим Олегович

42

Мусійчук К.О.

5

2.

Біологія

Артеменко Марта Сергіївна

41

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Шершньова Олена Сергіївна

41

Смаглюк І.І.

3

4.

Астрономія

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

Тимошенко Ю.І.

1

5.

Історія

Бойко Анна Миколаївна

42

Талашова Т.Г.

3

6.

Географія

Ковчан Денис Олександрович

43

Гайдаєнко О.А.

2

7.

Математика

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Козаченко О.І.

8

8.

Англійська мова

Зубченкpо Дмитро Сергійович

43

Стороженко Н.М.

4

9.

Німецька мова

Шершньова Олена Сергіївна

41

Кривуца О.П.

3

10.

Французька мова

Пінчукова Марія Сергіївна

41

Скрипчук Н.В.

8

11.

Основи економіки

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Гайдаєнко О.А.

3

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

Карась Максим Олегович

42

Тимошенко Ю.І.

10

14.

Російська мова та література

Кардаш Олена Ігорівна

41

Бондаренко О.В.

12

15.

Світова література

Болобан Мар’яна Леонідівна

41

Туліветрова Н.М.

3

16.

Екологія

Кутова Юлія Віталіївна

42

Орлюк Л.В.

14

17.

Інформаційні технології

Шашурін Андрій Михайлович

33

Тимошенко Ю.І.

3

18.

Основи правознавства

Косяк Надія Олександрівна

42

Талашова Т.Г.

4

19.

Педагогіка та психологія

Білецька Олена Петрівна

43

Войтенко О.П.

2

Результативність виступу учнів

Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Група

Дисципліна

Місце

1.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

географія

ІІІ

2.

Кривоконь Марія Олександрівна

31

географія

ІІІ

3.

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

біологія

ІІІ

4.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

біологія

ІІІ

5.

Панченко Ольга Тарасівна

33

біологія

ІІІ

6.

Артеменко Марта Сергііївна

41

біологія

ІІІ

7.

Самар Валентин Олександрович

33

математика

IV

8.

Кравчук Вероніка Василівна

31

іспанська мова

IV

9.

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

астрономія

VII


847 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2017 (12)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (26)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум