Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

ВУО 2012-2013 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму, які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п

Дисципліна

Кількість учнів

1

Образотворче мистецтво

24

2

Біологія

56

3

Українська мова та література

115

4

Історія

81

5

Географія

91

6

Математика

52

7

Іспанська мова

11

8

Англійська

79

9

Німецька

5

10

Французька

2

11

Економіка

27

12

Хімія

33

13

Фізика

33

14

Російська мова та література

34

15

Світова література

73

16

Правознавства

62

17

Основи інформатики

(програмування)

-

18

Астрономія

12

19

Психологія та педагогіка

5

20

Екологія

18

21

Інформаційні технології

14

22

Фізична культура

9

Всього: 282 учні в закладі

836 (296 %)

Результати виступу команд Білоцерківського колегіуму на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

8 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

 Петрівна

11

Мілейко О.Б.

3

2.

Біологія

Черненко Дмитро Андрійович

11

Орлюк Л.В.

3

3.

Українська мова та література

Савенкова Марина Олегівна

12

Полякова І.І.

9

4.

Історія

Полянський Владислав Андрійович

11

Пилипчук А.П.

3

5.

Географія

 Самар Віктор Олександрович

11

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Самар Віктор Олександрович

11

Бесараб В.О.

5

7.

Англійська мова

Скирута Яна  Олександрівна

11

Стороженко Н.М.

3

8.

Французька мова

Науменко Анна Григорівна

11

Ігнатьєва Н.М.

4

9.

Хімія

Ткачук Назарій Олегович

11

Бобкова О.С.

4

10.

Фізика

Топчій Владислав Миколайович

11

Тимошенко Ю.І.

2

11.

Світова література

Поліщук Марія Олександрівна

11

Туліветрова Н.М.

4

12.

Інформаційні технології

Маньківський Мирослав Віталійович

12

Петровський С.А.

6

9 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина Олександрівна

21

Мілейко О.Б.

11

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Орлюк Л.В.

8

3.

Українська мова та література

Туліветрова Карина Русланівна

21

П`ятецька А.М.

5

4.

Історія

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Пилипчук А.П.

3

5.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Гаврилюк Артур Олексійович

22

Бесараб В.О.

4

7.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

21

Кравчук Н.Л.

2

8.

Іспанська мова

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Шевченко О.М.

2

9.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

22

Кудлай А.П.

5

10.

Економіки

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Гайдаєнко О.А.

2

11.

Хімія

Гаврилюк Артур Олексійович

22

Паш О.С.

3

12.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Тимошенко Ю.І.

3

13.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Бондаренко О.В.

2

14.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

21

Туліветрова Н.М.

4

15.

Інформаційні технології

Борова Юлія Олександрівна

21

Петровський С.А.

9

16.

Правознавства

Скорецька Наталія Євгенівна

21

Пилипчук А.П.

10

10 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група  

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Супрун  Олексій Миколайович

33

Мілейко О.Б.

3

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

32

Орлюк Л.В.

5

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Шульга С.В.

3

4.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Махаринська О.П.

3

5.

Географія

Супрун  Олексій Миколайович

33

Яременко Л.П.

3

6.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

32

Козаченко О.І.

3

7.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Кравчук Н.Л.

6

8.

Іспанська мова

Щербаченко Аліна Олегівна

31

Шевченко О.М.

2

9.

Економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

32

Гайдаєнко О.А.

4

10.

Хімія

Бабич Юрій Олександрович

31

Паш О.С.

5

 

11.

Фізика

Батрак Ігор Олександрович

31

Тимошенко Ю.І.

7

12.

Російська мова та література

Костіна Олександра Василівна

31

Бондаренко О.В.

4

13.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

 

31

Туліветрова Н.М.

5

14.

Екологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

31

Орлюк Л.В.

3

15.

Інформаційні технології

Ремезова Марина Григорівна

31

Тимошенко Ю.І.

5

16.

Правознавство

Бурилкін Леонід Євгенійович

32

Талашова Т.Г.

4

11 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Доманська Вікторія Юріївна

43

Мілейко О.Б.

5

2.

Біологія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Орлюк Л.В.

3

3.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Дудка Л.В.

5

4.

Астрономія

Шашурін Андрій Михайлович

43

Тимошенко Ю.І.

5

5.

Історія

Петрунь Олексій Ігорович

42

Махаринська О.П

6

6.

Географія

Самар Валентин Олександрович

43

Яременко Л.П.

5

7.

Математика

Самар Валентин Олександрович

43

Цибко В.В.

6

8.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Редченко Т.В.

2

9.

Іспанська  мова

Сліпенчук Валерія Валеріївна

41

Шевченко О.М.

3

10.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

41

Ігнатьєва Н.М.

4

11.

Економіки

Доманська Вікторія Юріївна

43

Гайдаєнко О.А.

3

12.

Хімія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Бобкова О.С.

1

13.

Фізика

Кутовий Олександр Олександрович

43

Тимошенко Ю.І.

8

14.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

43

Бондаренко О.В.

5

15.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Туліветрова Н.М.

4

16.

Екологія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Орлюк Л.В.

1

17.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

43

Петровський С.А.

8

18.

Правознавство

Печененко Вікторія Олексіївна

42

Талашова Т.Г.

11

19.

Педагогіка та психологія

Лавріненко Олександра Вікторівна

43

Войтенко О.П.

4

 

20.

 

Фізична культура

Шелест Владислав Валентинович

43

 

Фареник Ю.М.

9

Швиганова Аліна Михайлівна

42

6 

 

Результативність виступу учнів Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Група

Дисципліна

Місце

1.

Панченко Ольга Тарасівна

43

хімія

ІІ

2.

Панченко Ольга Тарасівна

43

екологія

ІІІ 


1286 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум