Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Віват, колегіум » Досягнення учнів » Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

І місце:

Кривоконь Марія, 41 група, секція журналістики, тема роботи: "Журналістське розслідування-ознака демократичного суспільства", науковий керівник Дудка Л.В.
Байдюк Тетяна, 43 група, секція кліматології та метерології, тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.
Бурилкін Леонід, 32 група, секція біології людини, тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

ІІ місце:

Чичкаленко Оксана, 42 група, секція історія України, тема роботи: "Чумацькі села", науковий керівник Махаринська О.П.
Туліветрова Карина, 21 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Театральне життя Білої Церкви. Діяльність музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Краснікова Анастасія, 31 група, секція соціології, тема роботи: "Білоцерківський територіальний центр як засіб забезпечення належних умов проживання людей похилого віку", науковий керівник Талашова Т.Г.
Матвєєв Максим, 42 група, секція соціології, тема роботи: "Створення іміджу політичного лідера засобами рекламно-інформаційної кампанії", науковий керівник Войтенко О.П.
Супрун Олексій, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Храм Святого Георгія на Замковій горі: побудова, руйнація, відродження", науковий керівник Сич М.О.
Кравчук Вероніка, 41 група, секція іспанської мови, тема роботи: "Художні засоби відтворення символічних образів у поезії Г. Лорки", науковий керівник Шевченко О.М.
Бурилкіна Олена, 32 група, секція математики, тема роботи: "Ірраціональні числа та вирази", науковий керівник Козаченко О.І.
Гольдич Олександр, 43 група, секція прикладної математики, тема роботи: "Математична обробка результатів вимірювань силової неоднорідності автомобільних шин", науковий керівник Цибко В.В.
Доманська Вікторія, 43 група, секція мікроекономіки та макроекономіки, тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства "Гарант", науковий керівник Гайдаєнко О.А.
Панченко Ольга, 43 група, секція агрономії, тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

ІІІ місце:

Козакевич Ян, 21 група, секція історія України, тема роботи: "Історія виникнення та розвитку фізкультурно – спортивних організацій «Січ», «Сокіл» в Україні у ХIХ ст.", науковий керівник Пилипчук А.П
Дудка Вікторія, 42 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Макар Крутоус: особа на тлі епохи", науковий керівник Махаринська О.П.
Штокал Євгеній, 42 група, секція етнології, тема роботи: "Сімейні відносини та родинна обрядовість. Традиції українського весілля", науковий керівник Шульга С.В.
Нагаївська Каріна, 21 група, секція геології, геохімії та мінералогії, тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.
Самар Валентин, 43 група, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, тема роботи: "Оцінка забрудненості природного середовища на прикладі сміттєзвалища ТПВ", науковий керівник Цибко В.В.
Підгорна Вікторія, 21 група, секція філософії, тема роботи: "Аспекти взаємодії держави і права у ретроспективі філософської думки", науковий керівник Пилипчук А.П.
Гарвасюк Юлія, 32 група, секція соціології, тема роботи: "Соціальна реклама як засіб формування здорового способу життя дітей та молоді", науковий керівник Бурлак І.С.
Лавріненко Олександра, 43 група, секція теології, релігієзнавства та історії релігії, тема роботи: "Жіночі служіння у християнстві", науковий керівник Паламарчук В.П.
Щербаченко Аліна, 31 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Розвиток фотомистецтва в Білій Церкві", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Яценко Єлизавета, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Білоцерківський дендрологічний парк «Олександрія» в станкових творах митців. Перша спроба дослідження", науковий керівник Дмитренко О.Ф.
Будовська Марина, 41 група, секція української мови, тема роботи: "Ойконіми Київщини", науковий керівник Полякова І.І.
Кричевська Олена, 31 група, секція української мови, тема роботи: "Дієслівні синоніми в романі «Вічний Іван» В. Міняйла", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Пономаренко Анастасія, 21 група, секція експериментальної фізики, тема роботи: "Використання термістора для вимірювання температури", науковий керівник Тимошенко Ю.І.


1574 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2017 (7)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум