Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Віват, колегіум » Досягнення учнів » Переможці та призери конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

Переможці та призери конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

Переможці та призери конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України у 2014/2015 н.р. 

  1. Ткачук Назарій, 31 група, секція географії та ландшафтознавства ,– І місце на міському етапі, ІІІ – на обласному
  2. Ткач Дмитро, 31 група, секція експериментальної фізики,- І місце на міському етапі, ІІ – на обласному
  3. Матусевич Ангеліна, 21 група, секція психології, - І місце на міському етапі, ІІІ – на обласному
  4. Цвіров Владислав, 31 група, секція ветеринарії та зоотехнії, – І місце на міському етапі
  5. Нормировська Єлизавета, 21 група, секція медицини,- ІІ місце на міському етапі
  6. Троц Максим, 22 група, секція соціології, - ІІ місце на міському етапі
  7. Коломієць Наталія, 32 група, секція педагогіки, - ІІ місце на міському етапі
  8. Щуба Катерина, 41 група, секція фольклористики, - ІІ місце на міському етапі
  9. Однорог Олена, 43 група, секція мистецтвознавства, - ІІ місце на міському етапі
  10. Мельцарік Людмила, 31 група, секція правознавства, - ІІІ місце на міському етапі
  11. Полянський Владислав, 31 група, секція філософії, - ІІІ місце на міському етапі
  12. Роль Вікторія, 43 група, секція журналістики, - ІІІ місце на міському етапі
  13. Завітаєва Дарина, 21 група, секція української літератури, - ІІІ місце на міському етапі
  14. Петрова Поліна, 21 група, секція мистецтвознавства, - ІІІ місце на міському етапі
  15. Топчій Владислав, 31 група, секція технологічних процесів та перспективних технологій, - ІІІ місце на міському етапі
  16. Борова Юлія, 41 група, секція експериментальної фізики, - ІІІ місце на міському етапі
  17. Дегтяренко Марія – Лурдес, 21 група, секція ветеринарії та зоотехнії, - ІІІ місце на міському етапі

Переможці та призери ІІ (обласного) етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт у системі МАН України:


І місце

1. Лаптєва Катерина, 43 група, секція іспанської мови

2. Григор Марина, 41 група, секція загальної біології

ІІ місце

1. Авілова Іванна, 43 група, секція літературної творчості

2. Краснікова Анастасія, 41 група, секція історії України

3. Онищенко Анастасія, 41 група, секція хімії

4. Панченко Максим, 21 група, секція агрономії

ІІІ місце

1. Туліветрова Карина, 31 група, секція журналістики

Диплом із відзнакою

1. Нагаївська Каріна, 31 група, секція геології


Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

у 2013/2014 н.р.

І місце:

1. Лаптєва Катерина, 43 група, секція іспанської мови, тема роботи: «Форми звертання як основні одиниці мовленнєвого етикету сучасної мови Іспанії», науковий керівник ШевченкоО.М.
2.
Онищенко Анастасія, 41 група, секція хімії, тема роботи: «Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств», науковий керівник Паш О.С.

ІІ місце:

1. Гарвасюк Юлія, 42 група, секція соціології, тема роботи: «Формування толерантного ставлення до ВІЛ – позитивних дітей в учнів загальноосвітніх навчальних закладів», науковий керівник Бурлак І.С.

2.Чужа Софія, 21 група, секція соціології, тема роботи: «Можливості та перспективи учнівського самоврядування в сучасній школі», науковий керівник Паламарчук В.П.

3. Рахнянська Марія, 32 група, секція російської літератури, тема роботи: «Людина і суспільство в ранній творчості братів Стругацьких ( на прикладі романів « Стажери» та «Хижі речі», науковий керівник Бондаренко О.В.

4. Яценко Єлизавета, 43 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: «Скульптурні образи парку «Олександрія», науковий керівник Сич М.О.

5. Супрун Олексій, 43 група,секція історичного краєзнавства, тема роботи: «Культові споруди Білоцерківщини», науковий керівник Сич М.О.

6. Бондарук Сергій, 42 група, секція математики, тема роботи: «Форми переходу правильних пірамід», науковий керівник Козаченко О.І.

7. Ткач Дмитро, 21 група, секція експериментальної фізики, тема роботи: «Виготовлення подільника напруги та дослідження частотного діапазону голосу людини», науковий керівник Тимошенко Ю.І.

8. Пономаренко Анастасія, 31 група, секція психології, тема роботи: «Можливості книги для психіки людини», науковий керівник Войтенко О.І.

9. Панченко Максим, 21 група, секція агрономії, тема роботи: «Вплив води з різних джерел на енергію проростання, схожість та масу пророслого насіння», науковий керівник Орлюк Л.В.

ІІІ місце:

1. Качурівська Вікторія, 32 група, секція історії України, тема роботи: «Становлення та розвиток музейної справи в Україні», науковий керівник Махаринська О.П.

2. Рибченко Ніна, 31 група, секція археології, тема роботи: «Пам’ятки архітектури доби козацтва на Білоцерківщині», науковий керівник П’ятецька А.М.

3. Кухаренко Лілія, 31 група, секція етнології, тема роботи: «Духовна культура українців. Вірування, міфологія, демонологія», науковий керівник Шульга С.В.

4. Самар Віктор, 21 група, секція географії та ландшафтознавства, тема роботи: «Сучасні антропогенні ландшафти Білоцерківського району: класифікація та екологічний стан», науковий керівник Яременко Л.П.

5. Павлова Олена, 21 група, секція педагогіки, тема роботи: «Застосування педагогічних ідей Януша Корчака у сучасному вихованні підростаючого покоління», науковий керівник Руденко Я.П

6. Підгорна Вікторія, 31 група, секція журналістики, тема роботи: «Заголовковий комплекс сучасних газет Київщини», науковий керівник Дудка Л.В.

7. Воскобойник Поліна, 32 група, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм, тема роботи: «Мультимедійний посібник із географії для 8 класу», науковий керівник Петровський С.А.

8. Сухомлин Софія, 43 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: «Розвиток фотомистецтва на теренах України», науковий керівник Сич М.О.

9. Кричевська Олена, 41 група, секція української мови, тема роботи: «Семантико – словотвірна структура гідронімів Київщини», науковий керівник Туліветрова Н.М.

10. Паніна Катерина, 41 група, секція української мови, тема роботи: «Метафора. Трансформація в перекладі метафор та їх класифікації на прикладі твору Л. Керола «Аліса в країні чудес», науковий керівник Стороженко Н.М.

11. Топчій Владислав, 21 група, секція прикладної математики, тема роботи: «Формула Піка та її практичне застосування», науковий керівник Бесараб В.О.

12. Чуйко Анна, 33 група, секція ветеринарії та зоотехнії, тема роботи: «Використання гліцинатів мікроелементів при вирощуванні свиней», науковий керівник Лясота В.П.

13.Балас Анастасія, 31 група, секція охорони довкілля та раціонального природокористування, тема роботи: «Проблема утилізації гальванічних елементів у Білій Церкві», науковий керівник Кравчук Н.Л.



1811 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Листопад 2019 (53)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум