Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Година слави «Козацька героїка захисників України» у бібліотеці №9

Година слави «Козацька героїка захисників України» у бібліотеці №9

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні воно має і другу назву – Козацька Покрова. Козаки щиро вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці та урочисто відзначали це свято впродовж століть. Із  2014 року, в зв’язку з відмовою від радянських символів і свят, свято Покрови в Україні відзначається ще й як День захисника України.

На годину слави «Козацька героїка захисників України» до бібліотеки-філіалу №9 були запрошені юні патріоти – учні 6-Б класу Білоцерківського колегіуму (класний керівник Н. А. Криницька). Бібліотекар Світлана Могорит розповіла читачам про період Козаччини такозаків-характерників. Затамувавши подих, діти слухали героїчні історії про захисників Вітчизни, які боронили нашу землю в буремні роки Другої світової війни. На превеликий жаль, боротьба за Україну продовжується і в наш час на Сході нашої держави. У цій страшній борні наш народ і наша армія мужніє, вдосконалюється. Народжуються нові герої, стають у стрій нові захисники Батьківщини. Від їхньої мужності, стійкості, героїзму залежить наше майбутнє.

Учасники заходу ознайомилися з книгами українських письменників про подвиги сучасних героїв, представленими на книжковій виставці «України врятують герої нової війни» та мали змогу переглянути уривки з документальних і художніх фільмів про захисників Вітчизни, а також буктрейлер на книгу Сергія Лойка «Аеропорт», створений колективом книгозбірні


1053 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2021 (5)
Листопад 2021 (47)
Жовтень 2021 (38)
Вересень 2021 (65)
Серпень 2021 (33)
Липень 2021 (33)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум