Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Зустріч із учнями-учасниками ВУО з російської мови та педагогами

Зустріч із учнями-учасниками ВУО з російської мови та педагогами

25 березня 2014 р. у Білоцерківському колегіумі відбулася зустріч із учнями-учасниками Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та педагогами, які прибули з Донецької області. Директор колегіуму Галина Миколаївна Склярова познайомила учнів із навчальним закладом, його історією та здобутками, розповіла про перспективні напрямки роботи колегіуму та профілі навчання у ньому.

Зустрічали учасників олімпіади учні 31 та 42 груп. У теплій та невимушеній атмосфері старшокласники мали змогу познайомитися, неформально поспілкуватися, знайти спільні інтереси, цікаві теми та обмінятися контактами.

Учні та педагоги також стали учасниками відкритого засідання Колегіального клубу підприємництва, який діє у рамках українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва». Войтенко О.П., практичний психолог та один із керівників клубу, запросила учнів до участі у інтерактивній грі «Ключ у пустелі». За підсумками цієї гри виявилося, що для досягнення успіху у сучасних умовах молодій людині знадобляться не лише терпіння чи наполегливість, а й уміння відстоювати власну точку зору, переконувати інших, взаємодіяти та співпрацювати у команді, а також уміння наводити переконливі аргументи на користь правильного рішення.

Ми бажаємо усім учням та педагогам досягати успіху на різних стежках навчальної, творчої та професійної діяльності.

 
957 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (5)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум