Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Спільнота » Участь у виставках, конкурсах, турнірах

Участь у виставках, конкурсах, турнірах

2016/2017 навчальний рік

Виставка методичних матеріалів працівників закладів освіти м.Біла Церква


Восьма Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та П'ята Міжнародна виставка освіти за кордоном "WorldEdu"

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбу­лася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2017»,  організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Це знакова подія у розвитку освітньої галузі України. Для участі в ній прибули 796 учасників із 25 регіонів України  та 14 країн світу, зокрема, Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини та Китаю.

Свої експозиції представили 98 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та наукових установ, 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 545 ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських закладів управління освітою та 112 професійно-технічних закладів й науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Згідно з програмою виставки 16 березня 2017 року відбулася церемонія її урочистого відкриття, у якій взяли участь і привітали учасників і гостей виставки  народний депутат України, голова наглядової Ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталій Семенович Курило, президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремінь,  голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Дмитрович Кремінь та директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Володимирівна Рудько.

На виставці біло представлено матеріали вчителів Білоцерківського колегіуму:

- Орфографічний практикум. Морфологія (тренувальні завдання): збірник (частина І).  

  Склярова Г.М., Шульга С.В., П'ятецька А.М.;

- Методичні рекомендації щодо проведення тижня права у загальноосвітньому навчальному закладі: збірник матеріалів. 

  Світлоока Г.І., Махаринська О.П.;

- Сучасні технології навчання в контексті теорії поколінь.

  Яременко Л.П.;

- Методичні рекомендації щодо організації та проведення декади здорового способу життя для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Гладка О.В.;

- Збірник граматичних завдань з англійської мови для 5 класу (в таблицях).

  Кравчук Н.Л.

Білоцерківський колегіум відзначено Дипломом учасника Восьмої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2017".



2015/2016 навчальний рік

17-19 березня 2016 року Білоцерківський колегіум (Яременко Л.П.) взяв участь в  головній події освітньої галузі України –Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»  у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради УкраїниВолодимир ГРОЙСМАН, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освітиЛілія ГРИНЕВИЧ, Міністр освіти і науки України Сергій КВІТ, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМЕНЬ, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Наталія ВЯТКІНА.

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» представили: 90 національних вищих навчальних закладів і наукових установ; 26 закордонних навчальних закладів, міжнародних освітніх агенцій, представництв; 480 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освітою; 131професійно-технічний навчальний заклад і науково-методичний центр професійно-технічної освіти; 23виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.


20-22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ» (лист МОН України № 1/9-516 від 07.04.2014). Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Іноватика в сучасній освіти» з 2014 року надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні. 

Міжнародний Освітній Форум – масштабний комплексний захід галузі освіти України, який з 2009 року об’єднує: виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і истриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для популяризації інноваційних освітніх методик та інформаційних технологій, для діалогу представників державного сектору, компаній-виробників програмних рішень і закладів освіти, для розвитку міжнародної співпраці з проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій і семінарів, для академічного обміну школярами, студентами, аспірантами та викладачами.

Фахові конкурси

Дипломом учасника Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015» відзначено Білоцерківський колегіум 

 

12-14 березня 2015 року в Києві проходила Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

На виставці представлено вагому кількість навчальних закладів різних рівнів і напрямів, а також наукових установ і підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику, а саме: 75 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 20 – закордонних навчальних закладів та міжнародних освітніх агенцій; 495 – органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 134 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади; 26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів. Серед них - 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади та агенції Латвійської республіки, Литовської республіки, Швейцарської конфедерації, Польської республіки, Чеської республіки, Французької республіки, Великобританії, Канади, Словацької республіки, Естонської республіки, США та Молдови. Цьогоріч у конкурсі виставки взяли участь 7 освітніх закладів Білої Церкви.

 

Педагогічні виставки:

Шостий міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті» (21-23.10.2014).

Методичні рекомендації щодо підготовки навчальних закладів Київської області до участі у П’ятій Міжнароднй виставці "Сучасні заклади освіти - 2014"

Сучасні заклади освіти

Інноватика в сучасній освіті


1424 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум