Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Журналістська студія

 

Керівник студії: Бондаренко Оксана Василівна
Розклад роботи: вівторок - 15:40, середа - 16:00, ауд. 107. 
Колегіальна газета "Nota Bene"

Творчість наших учнів:

Проба пера


Інформація – головне багатство нашого часу. Обмін нею відбувається щоденно, щогодинно. Ми багато дізнаємося з Інтернету, телебачення, радіо, різноманітних періодичних видань. Адже бути в курсі всіх новин, мати право виносити на загальний огляд певні проблеми, допомагати іншим людям – все це риси роботи журналіста.

Важливо, щоб інформація, яку подають людям, була якісною, пізнавальною і цікавою. Саме тому, завданням нашої студії є:

- розкриття ролі журналістів у суспільстві, вплив на формування світогляду людей, сприймання тих процесів, що відбуваються в навколишньому світі;

- розвиток у школярів мислення та вміння логічно викладати думки щодо реальних подій;

- формування грамотності та культури мовлення;

- виховання національно свідомого громадянина, який би з пошаною ставився до своєї країни та співгромадян;

- вироблення в учнів умінь практично застосовувати здобуті знання, користуватися джерелами інформації, оперативно відгукуватися на події, самостійно писати матеріали, аналізувати їх;

- заохочення до самореалізації своїх здібностей.

З історії журналістики

Журналістика є однією із давніх професій. В епоху Середньовіччя політичну інформацію доносили глашатаї, герольди, кур'єри і вісники, які зачитували укази, реляції і рескрипти, інколи з авторськими коментарями. Мабуть, тому в сучасній журналістиці назви газет та журналів нагадують про цих гінців: «Кур'єр ЮНЕСКО», Daily Herald, «Московский вестник» і т.д. Найперша газета була опублікована в 1605 році в Страсбурзі. З часом преса сформувалась як впливовий соціальний інструмент під титулом «Четверта влада».

 

2016/2017 навчальний рік

Хто такий журналіст? Це професія чи спосіб життя?
 

     Хто першим повідомляє про події в “гарячих точках”, про екстремальні ситуації, про сенсаційні випадки, про курйозні ситуації? Перед ким широко відкриваються двері високопосадовців, концертні зали; кому розкривають душу частіше,  ніж психологам, гукають на світські заходи? Все це про людину, професія якої – журналіст.
      Журналістика – одна з найцікавіших професій, жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Це одна з найбільш публічних професій, яка дозволяє максимально швидко з найменшими витратами зробити з себе “зірку”, незалежно від когось іншого. Журналіст – це людина, яка працює “сама на себе”.  Попри особисті амбіції журналіст завжди пам’ятає , що він  працює  для суспільства. І саме соціальний зміст  професії робить його популярним у мільйонної аудиторії. Журналісту завжди болить “несправедливість”, “кривда”, “обман” … , і саме з цими явищами він завжди бореться. Журналіст – це, мабуть, один з найбільш розумних і обізнаних людей, таке враження, що він знає все і про все. Він може розповісти і зацікавити, навчити й розтлумачити, він може виховати й розважити. Журналіст – це друг і порадник, охоронець і герой, автор й ведучий….
      Якщо ти комунікабельний і креативний, тебе цікавлять події сучасного життя, ти схильний до аналізу, вправно володієш словом і фіксуєш життєвий вир на плівку фотоапарату, відеокамери чи диктофона, то твій професійний шлях має бути пов’язаний з журналістикою!!!  

    Якщо ти

  • знаєш все про своїх друзів і однокласників, інколи ти, навіть, не хочеш знати, а інформація наче притягується;
  • мрієш, щоб твоє хобі співпадало з професією;
  • мрієш подорожувати;
  • мрієш побачити себе по телевізору;
  • хочеш спілкуватися з президентом, зірками шоу-бізнесу та спорту;
  • любиш екстремальні види спорту;
  • подобається ловити життя на фотокамеру;
  • вважаєш, що ти комунікабельний і маєш особисту харизму…

Діагноз зрозумілий – ти ЖУРНАЛІСТ!


2015/2016 навчальний рік

День журналіста 2016

 

2014/2015 навчальний рік

Чи знаєте ви, що…

У Франції виходила газета, надрукована їстівною друкарською фарбою на тонко розкатаному тісті (прочитав новини і тут же їх з’їв).  Інша французька газета друкувалась на тонкій гумі, щоб її можна було читати під час купання.

  В Іспанії одна з газет мала букви що світяться, щоб читати її в темряві.

  В Англії замість паперу використовували тканину, і газета після прочитання служила носовою хусткою.

Слова-паразити

Зустріч з олімпійцями


Шановні колегіанти!

Вас вітає гурток «Журналістська студія». В новому 2014-2015 н. р. ми продовжуємо роботу на сторінках нашої газети «NOTA BENE» та додатку до газети «Post Skriptum».

Всіх непосидючих, хто любить писати, спілкуватися з різними людьми, фотографувати, хто мислить творчо та креативно, запрошуємо до співпраці.

Чекаємо вас у кабінеті №107, керівник: Бондаренко Оксана Василівна.

 

2013/2014 навчальний рік

Всеукраїнський форум «Молодіжна журналістика»


2012/2013 навчальний рік

Зустріч із журналістом

Майстер-клас на тему "Як правильно брати інтерв'ю?"


Оголошення!Напишіть листа в газету!

Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради разом з редакцією газети «Громадська думка» започатковує соціальний проект «Ви – наша совість і наш оберіг!»

Запрошуємо колегіантів  написати розповіді про своїх бабусю чи дідуся, зокрема про їхній трудовий шлях у Білій Церкві та приєднатися до тих, хто  небайдужий до історії рідного міста. Подякуємо всім, чиї невтомні руки створили нашу Білу Церкву. Розкажіть про них! Прочитайте свою розповідь в газеті!

Матеріали чекаємо у кабінеті 107, координатор Бондаренко Оксана Василівна.

27 березня 2013 року, під час весняних канікул, відбулося чергове засідання "Журналістської студії", на якому були підведені підсумки роботи за попередній період.

Готуючи кожен наступний номер газети, учні навчаються писати статті, репортажі, брати інтерв'ю. Крім роботи над номерами газет "Nota Bene", гуртківці взяли участь у XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа та міському конкурсі шкільних газет "Вперед, юнкор!", на результати яких чекають з нетерпінням.

На засіданні також було обговорено матеріали наступного номеру колегіальної газети. 

Увага! Надійшли результати міського етапу обласного  конкурсу «Вперед, юнкор!».

У фіналі конкурсу брали участь вісім навчальних закладів, які представляли свої газети та фоторепортажі на довільну тематику. Оцінки за газету та фоторепортаж виставлялися за 12-бальною шкалою. 

 

Колегіальна газета "NOTA BENE" та фоторепортаж соціального флешмобу були оцінені у 22 бали, що дало нам почесне ІІ місце.

Вітаємо гуртківців «Журналістської студії»!Так тримати!


5868 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум