Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » 2016/2017 навчальний рік

2016/2017 навчальний рік

Конкурс мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини»

У квітні 2017 року в рамках реалізації екологічного проекту «Природоохоронний атлас Київщини» стартував міський етап конкурсу мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини». Активними учасниками від колегіуму стали учениці 11 групи Поліщук Тетяна та Гадецька Дарина з презентацією на тему «Ландшафтний заказник «Козинський»», а також учениця 12 групи Заремба Катерина з проектом «Ландшафтний заповідник місцевого значення «Бушівський»». Дівчата під керівництвом Галини Василівни Звір зібрали та узагальнили інформацію про окремі об’єкти природо-заповідного фонду Київської області.

Зарембу Катерину було запрошено серед  інших 20 учасників до участі в обласному етапі конкурсу, котрий відбувся 19 травня на базі ЦТДЮ Київщини, і відзначено грамотою «За активну участь».

Захід проведено з метою моніторингу діяльності навчальних закладів щодо здійснення  природоохоронної, науково-дослідницької, суспільно значущої, еколого-просвітницької діяльності на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду Київської області.

Головне, не зупинятися на досягнутому, а продовжувати плідну працю й надалі. 

 

Еколого-валеологічний конкурс «Вода – джерело життя»

У лютому 2017 року проведено конкурс еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу «Вода – джерело життя». Конкурс проведено з метою пропаганди та впровадження здорового та екологічного способу життя, виховання гармонійно розвиненої особистості. Конкурс проводився в співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором  конкурсу в Україні був Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

До участі в конкурсі запрошувалися вихованці дошкільних навчальних закладів  з батьками та учні 1-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних закладів відповідного віку.

Конкурс проводився за відповідними номінаціями. Учні Білоцерківського колегіуму під керівництвом учителя географії, керівника туристсько-краєзнавчого гуртка Звір Г.В. долучилися до даного конкурсу і прийняли участь у таких номінаціях:

 - Оповідання з діалогом «Розмова з краплею води» - Самойленко Дарина - 6А;

- «Пейзаж з водою на тлі» - Мітлицька Діана- 6А;

- Мультимедійна презентація «Природні водойми своєї місцевості та їх  важливість для місцевої громади» - Федорченко Яна 6А, Давиденко Олена - 6А;

- «Вода – це здоров’я»  (моя етикетка на пляшці) – Тибулевич Юлія 6А, Савчук Ольга -  6А, Гаврик Софія - 6А, УстименкоД. - 5А, Юзва М. - 5А.   

Конкурс сприяв розширенню знань про проблему забруднення води та її надмірного споживання людиною, вживанню чистої води в протилежність солодким та забарвленим напоям, розумінню значення чистої води для життя живої природи, усвідомленню необхідності захисту якості та економії води, підвищення дитячої віри в свої можливості, заохоченню дітей до здорового суперництва, підтримці всебічних здібностей дітей.

 

Конкурс «Топоніміка й історія освіти рідного краю»

З  метою  активізації  пошуково-дослідницької  роботи  з  топоніміки й історії освіти рідного краю, збирання втрачених географічних назв малих об’єктів, організації музею історії закладу освіти, залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-освітньої спадщини свого народу, виховання в школярів національної свідомості та патріотичних почуттів  у  листопаді–грудні 2016/2017 навчального  року  проведено огляд-конкурс  учнівської молоді  «Топоніміка й історія освіти рідного  краю» серед усіх бажаючих учнів 5–11 класів.

Учениця 11 групи   Білоцерківського колегіуму  Ткаченко Валерія під керівництвом  учителя географії, керівника  туристсько-краєзнавчого  гуртка   направила картку обліку  мікротопонімів. Для її створення була проведена  пошуково-дослідницька робота, на основі чого  був створений звіт з питань:

- походження назви населеного пункту;

- загальні відомості про населений пункт: чисельність населення, головні природні об’єкти (водні, орографічні, ландшафтні), головні господарські об’єкти, пам’ятки історії та культури;

- власні назви, пов’язані з місцевим рельєфом;

- власні назви, пов’язані з місцевими водними об’єктами;

- власні назви пов’язані з флорою і фауною;

- соціально-економічна топоніміка.

Валерія створила схематичний план розміщення описаних  мікротопонімів.

Пошукова діяльність сприяла розвиткові творчої активності та  поглибленню знань про свою Малу Батьківщину. 

 

Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію «Мій рідний край»

2016/2017 навчальний рікУчні колегіуму, вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка під керівництвом учителя географії Звір Г.В., а саме Ковальчук Анастасія (7Б), Цаголова Вероніка(7Б), Гулько Анастасія (12гр.), Ткаченко Валерія(11гр.), ЗайчукАнна(12гр.), Москаленко Софія(11гр), прийняли участь в міському етапі всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєвзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». Туристичний маршрут, розроблений гуртківцями туристсько-краєзнавчого гуртка Білоцерківського колегіуму, є досить цікавим не лише для жителів міста, а й для його гостей, оскільки дає можливість глибше пізнати природні та культурні особливості Білої Церкви, відчути подих століть і спонукає до вивчення історії, культури, традицій та природи рідного краю. 

Дослідивши інші туристичні маршрути обласних станцій юних туристів нашого міста, ми вирішили запропонувати власний одноденний, піший, лінійний маршрут «Мальовничими стежками міста Біла Церква»: Парк «Олександрія» → Костел Святого Івана Хрестителя → Краєзнавчий музейПам’ятник Я.Мудрому →Георгіївська церкваТеплохід « Юр’їв» →Пам'ятник Богдану ХмельницькомуПарк ім.ТарасаШевченка→ Театр ім. Саксаганського → «Брум»→ Капличка «воїнам-афганцям» → Пам.ятник героям Чорнобиля

 

Запрошуємо всіх відвідати мальовниче місто над Россю та ознайомитися з мальовничими куточками природи, рекреаційними ресурсами та архітектурними об`єктами 18 століття й сьогодення.

 

2016/2017 навчальний рік

 

2016/2017 навчальний рік

 

2016/2017 навчальний рік

 

2016/2017 навчальний рік


Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

 

2016/2017 навчальний рік
Турнір проводиться щороку на добровільних засадах і є відкритим для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою проведення Турніру є виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Завданнями Турніру є:

створення інтерактивного освітнього середовища на основі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для задоволення інтелектуальних потреб обдарованих дітей та молоді;

активізація науково-дослідницької діяльності учнів;

поглиблення знань учнів із природничих наук;

формування пізнавальних інтересів учнів, організація їх самостійної та групової пізнавальної діяльності;

розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів;

формування навичок роботи в команді, створення умов для плідного творчого спілкування обдарованих учнів;

розвиток дистанційної форми навчання в системі МАНУ.

Команда «Нормани» Білоцерківського колегіуму з зацікавленістю працювали над завданнями кваліфікаційного етапу Всеукраїнського Інтернет – турніру із природничих дисциплін. Завдання під назвою «Відкрита природнича демонстрація» мали пошуковий характер і були представлені блоками. Команда складалася з 5 чоловік:Петрової П.(41 гр.),Троц М.(41 гр.),Лакійчук Д.(41 гр.), Сітко А.(41 гр.)Єлізар’євої О.(31 гр.) і керівника, учителя географії Звір Г.В.

Блок «Фізика» досліджував Троц Максим, блок «Астрономія» Петрова Поліна, блок «Хімія» Єлізар’єва Олена,блок «Географія» Сітко Анжеліка ,блок«Біологія» Лакійчук Дар’я.

 


783 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (8)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум