Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Освіта в Польщі

30.01.2013 року в рамках колегіального проекту "Відкриваємо для себе світ, а світові відкриваємо себе" відбулася зустріч 10-11 класів з представниками освітнього проекту "Osvitapoland". У ході зустрічі гості розповіли про систему вищої освіти в Польщі, познайомили учнів з кращими ВНЗ цієї країни, поділилися досвідом обрання освітньої програми на платній та безоплатній основах. Учням, які мають високий рівень досягнень польські вузи пропонують безкоштовну форму навчання.

Освіта в Польщі
Osvitapoland - це альтернативний освітній проект для всіх бажаючих отримати вищу освіту в Польщі. Можливо, ви зовсім недавно закінчили навчання? Або ж, навпаки, маєте достатній досвід роботи, але хотіли б продовжувати удосконалюватися в професійній сфері? - Тоді поступайте в бакалаврат, магістратуру або докторантуру по одній з численних спеціальностей! Впевнено почніть інвестувати у своє майбутнє тут і зараз!

OsvitaPoland пропонує Вашій увазі більше 30 ВНЗ Польщі з усіх найбільших міст. У кожному ВНЗ є десятки дуже цікавих спеціальностей. Тому в цій ситуації дуже легко розгубитися. Оскільки вибір професії - це дуже важливий крок у житті кожної людини, підійти до цього питання потрібно серйозно і відповідально. Якщо Ви не впевнені у виборі спеціальності або не знаєте, в якому ВНЗ Ви хотіли б навчатися, ми із задоволенням допоможемо Вам. 

Osvitapoland пропонує вам оцінити всі переваги навчання в престижних європейських університетах за розумними цінами. Ми працюємо на основі прямих контрактів з польськими університетами, що забезпечує гарантоване надходження наших клієнтів на обрані ними факультети за умови задоволення мінімальних вимог. При цьому володіння польською мовою не є обов'язковим при вступі! При необхідності ми організуємо ваше відвідування курсів польської мови в Україні, а потім і в Польщі, а також відвідування польських мовних клубів у Польщі.

Детальна інформація на сайті http://osvitapoland.com/ 


2644 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Січень 2022 (9)
Грудень 2021 (52)
Листопад 2021 (47)
Жовтень 2021 (38)
Вересень 2021 (65)
Серпень 2021 (33)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум