Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Технології » Виховна робота » Національно-патріотичне виховання » “Визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників”

“Визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників”

15.11.13 представники Білоцерківської дитячої бібліотеки №9 провели для учнів Білоцерківського колегіуму тематичну виховну годину на тему: “Визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників”.

Однією з найяскравіших сторінок Великої Вітчизняної війни була стратегічна наступальна операція, яка отримала назву “Битва за Дніпро”.

6 листопада в 0 годин 30 хвилин над Києвом замайорів червоний прапор, а о четвертій годині командувач 38-ої армії генерал-полковник К.С.Москаленко, побувавши особисто на Хрещатику та впевнившись, що війська повністю звільнили місто, доповів М.Ф.Ватутіну про звільнення столиці України. Військам, які брали участь у звільненні Києва, наказом Верховного Головнокомандувача оголошувалася подяка, багатьом з'єднанням і частинам було присвоєно почесне звання "Київські".

Битви за Дніпро та визволення Києва мали величезне військово-стратегічне, політичне, міжнародне, моральне значення. Був створений стратегічний плацдарм, який забезпечив звільнення всієї України, відкрив шлях для наступу Червоної Армії на Карпати та далі – у Європу. Це був потужний удар по фашистській Німеччині, який відіграв велику роль у наближенні Дня Перемоги.

Колегіанти мали змогу побачити уривки з документальних і художніх фільмів про визволення Києва, а також прослухати аудіозаписи пісень, у яких йдеться про перемогу над німецько-фашистськими загарбниками.

З кожним роком час усе далі й далі віддаляє нас від ті доленосні події, але пам'ять про тих, хто, не шкодуючи свого життя, захищав нашу рідну землю, наше майбутнє, вічно житиме в серцях українців.


755 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2020 (3)
Травень 2020 (13)
Квітень 2020 (10)
Березень 2020 (41)
Лютий 2020 (40)
Січень 2020 (32)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум