Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » Національно-патріотичне виховання » ІІІ міський конкурс з образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка

ІІІ міський конкурс з образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка

20-21 березня 2014 р. на базі Білоцерківського колегіуму проходив ІІІ міський учнівський конкурс з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка, який проходив під егідою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно з відділом культури та туризму Білоцерківської міської ради і Київською обласною організацією Національної спілки художників України. В конкурсі змагались 178 учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, Білоцерківського та Рокитнянського районів, вихованці ЦТДЮ “Соняшник”.

З них взяли учать учні: 1 клас — 1, 2 клас — 7, 3 клас — 12, 4 клас — 21, 5 клас — 29, 6 клас — 25, 7 клас — 13, 8 клас — 22, 9 клас — 10, 10 клас — 26, 11 клас — 12.

Переможцями ІІІ міського конкурсу з образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка стали:

  • У номінації «Академічний живопис»:

вікова категорія 2-5 класи:

І – Бряник Анна, 3 клас, Міцва-613

ІІ – Зіяєва Луїза, 4-Б, БСПМШ № 16

ІІІ – Залепа Дар`я, 5-А, БЗШ № 22

вікова категорія 6-8 класи:

І – Велічковська Людмила, 8-Б, БЗШ № 3

ІІ – Демська Аліна, 6-Б, БЗШ № 17

ІІІ – Онопрієнко Маргарита, 7-Б, БЗШ № 20

вікова категорія 9-11 класи:

І – Ольшевська Анастасія, 11 клас, Колегіум

ІІ – Черняковська Анастасія, 11-Б, Гімназія № 1

ІІІ – Михальчук Олександра, 11-В, Гімназія № 1

  • У номінації «Академічний рисунок»:

вікова категорія 2-5 класи:
І – Шевчук Анна, 5-А, БЗШ № 6

ІІ – Чернюк Вікторія, 2-А, БЗШ № 18

вікова категорія 6-8 класи:

І – Гончар Катерина, 7-А, БЗШ № 20

ІІ – Гринчук Карім, 7 клпс, Міцва-613

ІІІ – Хмельницький Іван, 6-А, Гімназія № 2

вікова категорія 9-11 класи:

ІІ – Перелигіна Катерина, 11-А, Гімназія № 2

ІІ – Шнайдер Віта, 10 клас, Ліцей

ІІІ – Завадко Дар`я, 11 клас, Колегіум

ІІІ – Мазуренко Олекмандр, 11 клас, Шкарівська ЗОШ

  • У номінації «Творча композиція»

вікова категорія 2-5 класи:

І – Кондратенко Поліна, 4-А, БСШ № 12

ІІ – Овдієнко Даша, 2 клас, Міцва-613

ІІІ- Устименко Єлизавета, 2-В, БСПМШ № 16

вікова категорія 6-8 класи:

І – Цвіркун Дмитро, 6-А, БЗШ № 6

ІІ – Липовий Олександр, 8-В, БСШ № 9

ІІІ – Галинська Дар`я, 8 клас, Колегіум

вікова категорія 9-11 класи:

І – Владичина Ольга, 10 клас, Колегіум

ІІ – Зварич Карина, 9-А, БСПМШ № 16

ІІ – Ковальська Дарина, 10-А, БЗШ № 18

ІІІ – Ходаківська Іванна, 11 клас, Колегіум

Частина учасників за оригінальне виконання конкурсного завдання отримали заохочувальні призи.

  • У номінації «Академічний живопис»:

Прибульська Марія, 4-В, БЗШ № 6

Тараненко Анна, 4-В, БЗШ № 6

Василенко Катерина, 6-А, БЗШ № 22

Кравчук Катерина, 8-А, БЗШ № 22

Дідик Діана, 9 клас, Ліцей

Підобід Єлизавета, 10-А, БЗШ № 20

Махмудов Феруз, 10-А, БЗШ № 18

Лу`кянец. Ольга, 10 клас, Ліцей

Кизим Валентина, 10 клас, Колегіум

Повалій Таїсія, 10-Б, БСШ № 9

Роль Вікторія, 10 клас, Колегіум

  • У номінації «Академічний рисунок»:

Черняков Даніїл, 5-А, БЗШ № 18

Тищенко Олександра, 3-В, БСПМШ № 16

Степовий Олексій, 8-Б, БЗШ № :

Ілларіонова Марія, 10-А, БЗШ № 8

Голотребчук Віта, 9-А, БЗШ № 22

Лабзюк Анна, 9 клас, Гімназія № 2

  • У номінації «Творча композиція»

Скороход Катерина, 5-Б, БСПМШ № 16

Пилипенко Діана, 4-В, БСШ № 9

Поршнєва Ольга 3-Г, БЗШ № 3

Кірюшина Діана, 3-Г, БСПМШ № 16

Кисельова Яна, 5-В, БЗШ № 5

Григор Дарина, 3-Б, БСПМШ № 16

Кошляк Карина, 1-Ф, БЗШ № 20

Оверченко Віра, 9-В, БЗШ № 6

Вередюк Єгор, 8-А, БЗШ № 13

Ткаченко Анна, 6-А, БЗШ № 21
Нормировська Єлизавета, 8 клас, Колегіум

Мисик Віталій, 7-А, БЗШ № 18

Проценко Ольга, 10 клас, Колегіум

Повстянко Тарас, 10-А, БЗШ № 6
Боярчук Анастасія, 9 клас, Ліцей

Костіна Олександра, 11 клас, Колегіум

Лисенко Діана, 10-А, Гімназія № 2

Григор`єва Вікторія, 10-В, БСШ № 12

Супрун Олексій, 11 клас, Колегіум

Чекаємо юні таланти міста на ІV міському учнівському конкурсі з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка.


1993 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (5)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум