Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

День колегіуму

16 жовтня 2014 року у Білоцерківському колегіумі відбулося свято, яке вже стало доброю традицією, - День колегіуму.

Ось уже шість років наш навчальний заклад впевнено торує собі стежину, займаючи гідне місце серед навчальних закладів України і заявляючи про себе на весь світ. Ці шість років Білоцерківський колегіум тримає курс на виховання національної еліти України.

Свято Дня колегіуму проходило в ошатній залі органної та камерної музики. Високий національний дух єдності, патріотизм, відданість Україні вкотре довела колегіальна родина: національна символіка, розмаїття національного вбрання – вишиванок, українська пісня – гімн незалежності та свободи. Адже держава розпочинається з кожного учня, а їхні серця – частинка великого серця України – єдиної держави.

Під час свята панувала атмосфера гарного настрою, виру почуттів та позитивних емоцій.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор колегіуму Г.М. Склярова.

Надзвичайно хвилюючою та щирою була імпреза, присвячена пам’яті всіх загиблих героїв Небесної Сотні, пам’яті всіх бійців, хто віддав своє життя за незалежність України, пам’яті усіх співвітчизників, які душу й тіло поклали у боротьбі з терористами на Сході України за наше право бути вільним народом, яку представили учасники театральної студії «Мельпомена».

Апофеозом свята стала посвята у колегіанти учнів 5-го класу, 11, 12 груп та усіх новоприбулих колегіантів. Неспростовним і беззаперечним є той факт, що набір нових курсів є важливим критерієм до піднесення престижу колегіуму, але ще важливішим це є для розвитку та виховання обдарованої, відповідальної, освіченої та національно свідомої молоді.

Церемонію посвяти у колегіанти провели члени колегіального братства на чолі із його головою, колегіантам 31 групи, Полянським Владиславом.

А після прийняття присяги усі новоприбулі учні одягли конфедератки, підтвердивши цим уже і свою причетність до колегіального братства.

У відповідь на привітання, колегіанти 5-го та 8-х класів засобами театрального мистецтва продемонстрували власне бачення життя в колегіумі. Колегіальне братство міцне і надійне, адже ми – єдина сімя, а колегіум – не просто школа. Це – родина, високість духу і високість чину.

І недарма девізом колегіантів уже 6 років поспіль є слова:

Ми ще сягнем здобутків променистих,

Таланти квітуватимуть, як сад.

А нині хай почує рідне місто:

Віват, колегіум! Колегіум, віват!


1235 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2022 (5)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум