Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Золотий фонд колегіуму

2017-2018 навчальний рік

Стипендіати міського голови

1. Поліщук Тетяна, 21 група

2. Фендерова Ангеліна, 21 група

3. Дабіжа Марія, 31 група

4. Кутульська Анастасія, 31 група

5. Онопрієнко Юлія, 41 група

6. Єлізар'єва Олена, 41 група

7. Погорецька Анастасія, 41 група

8. Морська Лілія, 41 група

9. Редзюк Валерія, 41 група 

 


2016-2017 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

1. Кутульська Анастасія

   (21 група)

2. Морська Лілія

   (31 група)

3. Нормировська Єлизавета

   (41 група)

 

 

 


Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

  1. Кутульська Анастасія – 21 група

  2. Шевченко Катерина – 31 група

  3. Нормировська Єлизавета – 41 група

Золотий фонд колегіуму

ІІ семестр

1. Дабіжа Марія -

21 група

2. Соловйова Діана -

31 група

3. Петрова Поліна -

41 група

 

Стипендіати міського голови

 

Зеленська Софія

(21 група)

Доманська Діана

(31 група)

Морська Лілія

(31 група)

Погорєлова Анастасія

(31 група)

Токаренко Матвій

(41 група)

Коптіла Єлизавета

(41 група)

Золотий фонд колегіуму

 

2015-2016 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

Савенкова Марина (41 група)

Токаренко Матвій (31 група)

Морська Лілія (21 група)

 

Стипендіати міського голови:

Ткач Дмитро (41 група);

Ткачук Назарій (41 група);

Топчій Владислав (41 група).



2014/2015 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду

«Майбутнє країни»:

ІІ семестр

Пономаренко Анастасія (41 група)

Ткач Дмитро (31 група)

Матусевич Ангеліна (21 група)

 

 

 



Стипендіати Благодійного фонду

Костянтина Єфименка:

Підгорна Вікторія (41 група)

Топчій Владислав (31 група)

Матусевич Ірина (21 група)

 

 

 

Стипендіати благодійного фонду

«Майбутнє країни»

І семестр      

Підгорна Вікторія (41 група)

Топчій Владислав (31 група)

Матусевич Ангеліна (21 група)

 


 


Стипендіати міського голови:

Пономаренко Анастасія (41 група);

Панченко Максим (31 група);

Матусевич Ірина (21 група).

 


2013/2014 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

Фесак Євгеній (42 група);

Нагаївська Каріна (31 група);

Григор Марина (41 група);

Бурилкін Леонід (42 група). 

 

 

 


Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

ІІ семестр

Лаптєва Катерина (43 група);

Пономаренко Анастасія (31 група);

Панченко Максим (21 група).

 

 

 

 

Золотий фонд колегіумуЗолотий фонд колегіуму



 

 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

Бурилкін Леонід (42 група);

Пономаренко Анастасія (31 група);

Топчій Владислав (21 група).

Золотий фонд колегіуму
Стипендіат міського голови:

Бурилкін Леонід (42 група)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012-2013 навчальний рік 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

Золотий фонд колегіуму

ІІ семестр

Підгорна Вікторія (21 група);

Кричевська Олена (31 група);

Кривоконь Марія (41 група). 

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

Золотий фонд колегіуму
Панченко Ольга (43 група);

Бурилкін Леонід (32 група);

Пономаренко Анастасія (21 група).

 

 

 

 

 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

Золотий фонд колегіуму

І семестр

Панченко Ольга (43 група);

Краснікова Анастасія (31 група);

Пономаренко Анастасія (21 група).

 

 

 

 

 

 

Стипендіати міського голови:

  • Підгорна Вікторія (21 група);
  • Козеренко Вікторія (21 група);
  • Бурилкін Леонід (32 група);
  • Шишкіна Вероніка (31 група);
  • Кравчук Вероніка (41 група);
  • Панченко Ольга (43 група);
  • Самар Валентин (43 група).

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

  • Підгорна Вікторія (21 група);
  • Бурилкін Леонід (32 група);
  • Кривоконь Марія (41 група).

 

2011-2012 начальний рік

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

  • Кузнєцов Микола;
  • Ковчан Денис;
  • Кривоконь Марія;
  • Матвєєв Максим;
  • Кудряшова Анна;
  • Краснікова Анастасія.

ІІ семестр

  • Шершньова Олена;
  • Кривоконь Марія;
  • Краснікова Анастасія.

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

  • Бойко Анна;
  • Кривоконь Марія;
  • Краснікова Анастасія. 

2010-2011 навчальний рік

Гаркавенко Олександр - стипендіат Президента України.

2009-2010 навчальний рік

Гаркавенко Олександр - стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

2008-2009 навчальний рік

Ковальчук Євгеній - стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації.


3569 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум