Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Про колегіум » Актуальна інформація для учнів

Актуальна інформація для учнів

Розклад уроків на IІ семестр 2019-2020 н.р.

Розклад дзвінків

Зразки підпису зошитів

Графік чергування груп на ІІ семестр 2019/2020 н.р.

Єдині вимоги до учнів ліцею "Білоцерківський колегіум"

Міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua - Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів та їхніх батьків

 


 

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя на землі"


 

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо усіх бажаючих узяти участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Годівничка"

 

VII Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми - 2020"

Розпочалася реєстрація на VII Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми - 2020". Запрошуємо учнів 7-11 класів, педагогічних працівників та членів їх родин.


Обласна учнівська наукова конференція «Філософський симпозіон – 2019»

Запрошуємо учнів 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти презентувати результати особистих наукових пошуків із філософії, соціології, правознавства, релігієзнавства, педагогіки, журналістики з теми «Проблеми гендеру в суспільних науках» на обласній учнівській науковій конференції «Філософський симпозіон – 2019», що відбудеться 30 жовтня 2019 р.(м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, КВНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»). Організатор заходу – Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді».

Для участі в конференції необхідно до 30 вересня 2019 р. заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/MwwVz8zN3BUiaU2d6
Повний текст доповіді українською або англійською мовою надішліть на адресу: kyiv.region.philosophy4man@gmail.com
Тема листа: «Філософський симпозіон – 2019».
Оргкомітет залишає за собою право редагувати матеріали, а також відмовити у публікації, якщо матеріали містять плагіат або не мають наукової новизни. Учнів, запрошених до участі в заході, за результатами рецензування робіт, буде повідомлено на електронні адреси, вказані під час реєстрації в анкеті не пізніше 15 жовтня 2019 р. Список учасників конференції буде оприлюднений на сайті http://www.kyivobl-man.npu.edu.ua/.

Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг до 4 стор. формату А4, кегль 14, шрифт TimesNew Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, посилання на літературу – в квадратних дужках, наприклад [1, с. 35]. 
Список використаної літератури – в алфавітному порядку в кінці тексту. У лівому верхньому куті вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника, з нового рядка – назву навчального закладу, клас, у наступному рядку – прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника. Через два рядки по центру – назву доповіді

Зразок оформлення

Касьянова Євгенія Анатоліївна,
учениця Білоцерківського навчально-
виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук»
Київська обл., м. Біла Церква
Науковий керівник: Беньківський Сергій Васильович, учитель історі.

Найбільш поширені геронтостереотипи та роль медіа щодо їх розповсюдження в Україні

Вагомою частиною аналізу проблеми ейджизму є розгляд сталих упереджень, які існують у суспільстві відносно літніх людей та феномену старіння. Найбільш стійкими та очевидними стереотипами є переконання у тому, що старість приходить за календарем і пов’язана тільки з хворобами й деградацією, тоді як молодість дорівнює красі.
Українська науковиця С. Аксьонова є підтвердженням того, що у культурі наявні оцінки-визначення того, якою має бути людина у різному віці, вважає результати Європейського соціального опитування (European Social Survey, ESS). Цей міжнародний проект, реалізований у 2006–2007 рр., було спрямовано на глибше розуміння поширених серед європейців поглядів на організацію життєвого циклу і стратегій планування особистого життя. Так, в одному з блоків запитань респондентам запропоновали висловити власну думку щодо віку, коли людина досягає старості [3].
Наприклад, в Україні майже третина респондентів вважали, що жінки досягають старості, коли перетинають 60-річну вікову межу. 
Українське суспільство може запропонувати тільки два сценарії для жінки середнього віку: або дбайливої бабусі, або звабливої спокусниці. Варіанту, в якому б жінка могла відкрито заявити, що їй комфортно перебувати в її тілі, та в її віці найближчим часом не спостерігається.
Ці висновки дозволяють встановити важливу річ – людина, чий вік наближається до 60, зазнає в Україні величезного тиску. Причому для жінок ця напруга посилюється тим, що медіа пропагують культ молодості та краси.

Джерела

1. Березіна О. О. Ейджизм у суспільстві: проблеми пізнього віку / О. О. Березіна // Актуальні проблеми психології. Том VIII: Психологічна теорія і технологія навчання / за ред. С. Д.ºМаксименка, М. Л. Смульсон. – К. : Міленіум, 2008. – Вип. 5. – С. 3–10.
2. Демографічне старіння в Україні на фоні загальносвітової тенденції прискореного старіння населення : реферативний огляд / Н. В. Добра, Є. О. Корнілова, Ж. В. Самохіна– К., 2015. – 32 с.
3. Населення України. Імперативи демографічного старіння. – К. : ВД «АДЕФ-Україна», 2014. – 288 с.
4. Гендер для медій. Підручник із ґендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей / Марія Маєрчик, Ольга Плахотнік, Галина Ярманова. – К: Критика, 2017. – 220 с.

Обласний літературний конкурс «Довженко вчора і сьогодні» до 125-річчя з дня народження О. П. Довженка

У рамках відзначення 125-річчя дня народження видатного українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника , класика світового кінематографу, громадського діяча проводиться обласний літературний конкурс «Довженко вчора і сьогодні». Організатором конкурсу є Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Мета проведення конкурсу – дослідження життєвого та творчого шляху письменника, його незбагненної любові до рідного краю, творчого спадку в історії української культури; заохочення молоді до читання класики української літератури, ознайомлення з кінематографічною творчістю відомого класика світового кінематографу, розвиток творчих здібностей обдарованих школярів. Для участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Орієнтовні завдання - написати творчі роботи:

  • Нариси, есе.
  • Роздуми. 
  • Поетичні присвяти.
  • Автобіографічні дослідження життя та творчості О. Довженка

Тематика творів різноманітна: дослідження творчого спадку О. Довженка в історії української культури, національних та духовних цінностей, втілення в життя найкращих мрій, які обов’язково збудуться, пошук і відкриття для себе Олександра Довженка «Довженко вчора і сьогодні». При написанні роботи слід урахувати особливості відповідного жанру. Обсяг творчої роботи: прозові твори – 2-3 сторінки; поезії – 2-3 вірші.
Виклад змісту має відзначатися багатством лексики, точністю і доречністю слововживання, різноманітністю використаних морфологічних форм і синтаксичних конструкцій, творчим характером, логічним, послідовним, зрозумілим викладом. Робота повинна бути грамотною, охайною, без виправлень і підчисток. 

Роботи подавати в електронному вигляді до 25 вересня 2019 року на адресу: man_kyivskaobl@ukr.net
Контактна особа – Завіщана Любов Григорівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», телефон 0974005875.

Конкурси «Гринвіч», «Орлятко», «Галлус»-2019

Запрошуємо учнів до участі у захоплюючих конкурсах з іноземних мов: «Гринвіч» (англійська мова), «Орлятко» (німецька мова), «Галлус» (французька мова).
Всеукраїнські конкурси «Гринвіч», «Орлятко» та «Галлус» – це цікаві завдання в тестовій формі, можливість перевірити свої знання, комп’ютерна обробка результатів, сертифікати та яскраві подарунки, додаткова мотивація та значний крок на шляху вивчення іноземних мов. Конкурси мають багаторічну історію.

 Інформація про конкурс "Галлус"
Інформація про конкурс "Орлятко"
Інформація про конкурс "Гринвіч"


З питань участі у конкурсах з іноземних мов звертатися до координаторів:
Галлус - Андріанова Наталія Олександрівна
Орлятко - Носенко Марія Миколаївна
Гринвіч - Криницька Наталія Анатоліївна

 

Всеукраїнський конкурс есе до Дня Гідності та Свободи

Національний центр «Мала академія наук України» у вересні-листопаді цього року проведе Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи. Конкурс проводиться для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та з метою формування та розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів. 

До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Умови участі в Конкурсі, вимоги до творчих робіт і критерії оцінювання викладені у Положенні про проведення Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.

Для участі в Конкурсі необхідно до 1 жовтня 2019 року:
- Зареєструватися за посиланням: https://docs.qooqle.com/forms/d/1bАи А8о6- RLeXtfl8dvq4ni95hk2ZwX-v4aVfo5DSOU/viewform?edit requested=true
- Написати та надіслати на електронну адресу ukrlingvo@man.gov.ua прозове есе на тему: «І буде світ новим....»
Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня за принципом доброчесності. Будь-які цитування та запозичення без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.
Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.dос). 

Результати проведення конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 1 листопада 2019 р.

Додаткова інформація за електронною адресою ukrlingvo@man.gov.ua, а також за тел.: +38 067 867 10 49 Наталія Чепурко

 4086 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Лютий 2020 (27)
Січень 2020 (32)
Грудень 2019 (40)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (50)
Вересень 2019 (46)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум