Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Технології » Виховна робота » Мистецька студія театральних мініатюр

Мистецька студія театральних мініатюр

Кожна роль, яку зіграли юні актори - особлива!

Кожна хвилина - єдина!

Кожен погляд, посмішка, жарт - найцінніші!

Кожна сльоза - справжня!

Художній керівник: Туліветрова Наталія Миколаївна 

Розклад занять: понеділок - 15:00, вівторок 16:00, аудиторія 202.

Метою організації  студії театральних мініатюр стало надання можливості творчим учням  реалізувати свій мистецький потенціал, а також пропаганда серед учнівського загалу кращих творів української  та світової літератури, знайомство із сучасним літературним мистецтвом України. 

Основи акторської майстерності та імпровізації - це найкращий шлях розвитку творчих здібностей та впевненості в собі. Набуті знання допоможуть не тільки зіграти свою першу роль, але й почуватися впевненіше у повсякденному житті. Ми пропонуємо комплекс вправ, теоретичні знання та етюди. Під час навчання ви матимете змогу брати участь у виступах, показах та виставах.

Усім нам так чи інакше доводиться виступати перед глядачем – на іспитах, співбесідах, презентаціях, зборах та безлічі інших схожих ситуацій. Для того, щоб володіти своїм голосом, мати чітку дикцію, позбутися страху аудиторії спробуйте себе на заняттях з основ сценічної мови. Ми приділяємо увагу не тільки сценічній мові, як засобу створення образу актором, але й риториці - тобто ораторській майстерності. Таким чином ви отримуєте навички, що потрібні не тільки для виконання ролей, але й для спілкування поза театральною сценою.

   Театр може стати вашим новим хоббі, однією з яскравих сторінок вашого повсякденного життя. 

Мистецька студія театральних мініатюр

 
18 грудня 2012 року відбулося чергове засідання мистецької студії театральних мініатюр. Учениця 41 групи Білецька Анжеліка презентувала проект "Становлення театрального життя Білоцерківщини". Наступне засідання відбудеться у стінах Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.
Мистецька студія театральних мініатюр
24 січня 2013 року гуртківці мистецької студії театральних мініатюр та колегіанти 31 групи взяли активну участь у заході, присвяченому 75-ій річниці від дня народження видатного радянського актора, співака і поета (барда) Володимира Висоцького. Детальніше тут

14 лютого 2013 року в актовій залі Білоцерківського колегіуму відбувся захід, присвячений творчості Володимира Висоцького. Вшанувати пам’ять відомого поета, актора і співака зібралися члени Академії пенсіонерів, які із задоволенням поринули у чудовий світ поезії та неповторної музики Володимира Семеновича.

Година творчості Висоцького супроводжувалася цікавими фактами з біографії, звучанням улюблених пісень та декламуванням віршів гуртківцями мистецької студії театральних мініатюр.

Цей захід не залишив байдужим жодного із членів Академії, викликавши лише спогади минулих років, тісно пов’язаних із творчістю Володимира Висоцького. 

На черговому засіданні мистецької студії театральних мініатюр учениця 21 групи Туліветрова Карина виступила із доповіддю «Діяльність музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського у післявоєнний період».

Мистецька студія театральних мініатюр

Протягом весняних канікул учні 31 групи Білоцерківського колегіуму здійснили незабутню подорож до одного з найвідоміших культурних осередків Росії – Санкт-Петербургу.

Стежками  Пушкіна і Достоєвського 

Мистецька студія театральних мініатюр

16 квітня  2013 року в ошатній залі  ЦБ  відбувся міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Ліни Костенко «Поезія… - безсмертний дотик до душі».

Гуртківці мистецької студії театральних мініатюр  взяли активну участь у даному заході.

Колегіанти 31 групи (Кричевська Олена, Батрак Ігор, Кудряшова Анна) представили театральну мініатюру за романом у віршах «Маруся Чурай».

Петриковець Катерина, учениця 41 групи, продекламувала вірш «Старесенька, їде по тій дорозі…».

Вітаємо творчу групу 31 групи за зайняте II місце у номінації «Пісня».

Бажаємо усім учасникам перемог у творчих конкурсах і змаганнях!

Мистецька студія театральних мініатюр

Шляхами «Золотої підкови Черкащини»

Гуртківці мистецької студії театральних мініатюр та учні Білоцерківського колегіуму під час навчальної практики здійснили незабутню подорож за маршрутом «Золота підкова Черкащини».

Черкаська область, передусім, відома як батьківщина українського генія, поета і художника Тараса Шевченка. Незабутньою стала екскурсія по музею під відкритим небом в с.Моринці, де народився Т.Шевченко.  Огляд хати Якима Бойка, діда Тараса Шевченка по матері, де минули перші півтора роки життя Тараса, експозиції  з українськими вишиванками та виробами з дерева.

Мистецька студія театральних мініатюр

Надзвичайно змістовною стала екскурсія в  с. Шевченково, де пройшло дитинство малого Тараса. Тут ми  відвідали літературно-меморіальний музей  Великого Кобзаря, могилу матері та батька, хату  дяка, в якого навчався грамоті Тарас.

Тарас Шевченко був похований у Каневі, який став священним для усіх українців. Колегіанти відвідали «Світлу кімнату Тараса», перший музей, присвячений Шевченку, заснований його друзями і прихильниками в 1884 році. Канів є одним із головних місць у туристичному маршруті «Золота підкова Черкащини».


1826 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Січень 2022 (28)
Грудень 2021 (53)
Листопад 2021 (47)
Жовтень 2021 (37)
Вересень 2021 (65)
Серпень 2021 (33)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум