Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » Євроклуб 2012-2013 н.р.

Євроклуб 2012-2013 н.р.

21 грудня 2012 року представники Білоцерківського колегіуму стали учасниками семінару керівників Євроклубів, що відбувся у Представницві Європейського Союзу в Україні.

В ході роботи семінару розглядалися питання сучасного контексту роботи Євроклубів, актуальні питання співробітництва України з Європейським Союзом, стануміжрегіонального співробітництва, діяльності в рамках мережі Євроклубів, перспективи її розвитку. Відбулася презентація проекту підтримки регіональних Євроклубів. Керівники Євроклубів стали активними учасниками практикуму з вивчення формату дебатів «Свідомий вибір».

Перед учасниками семінару виступили:

- Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації, Представництво Європейського Союзу в Україні;

- Микола Кузьо, Міністерство юстиції України;

- Денис Черніков та Олександр Синьоокий, Лабораторія законодавчих ініціатив.

Результатом участі представників Білоцерківського колегіуму у семінарі керівників Євроклубів стала домовленість про проведення спільних заходів з Представництвом Європейського Союзу та Лабораторією законодавчих ініціатив. 

Оголошення

У рамках проекту «Підтримка регіональних Євроклубів України», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та реалізується Лабораторією законодавчих ініціатив, проводиться конкурс есе для учнів та студентів, які беруть активну участь в роботі Євроклубів.

Запрошуємо колегіантів взяти участь у конкурсі!

Вимоги до робіт:

Формат Ms Word, шрифт Times New Roman 13pt. Обсяг – до 5 сторінок тексту.

За детальною інформацією звертатися до Яременко Л.П., каб.№103. 

Євроклуб 2012-2013 н.р.

Члени Європейського туристсько-краєзнавчого клубу «Патріот» взяли участь у міському етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України», де вони досліджували історію і сучасність села Фастівка Білоцерківського району. Під час дослідження учні відвідали Фастівську сільську раду, поспілкувались із головою Стадником Іваном Івановичем, відвідали Фастівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», зустрілися з директором школи Прищепою Віктором Володимировичем, познайомилися зі своїми однолітками та прогулялися вулицями села. Дуже багато нового та цікавого дізналися євроклубівці під час дослідницької роботи про рідний край, тому поставили собі за мету дослідити всі населені пункти Білоцерківщини та створити «Малу енциклопедію Білоцерківщини».  

Євроквест "Ми - українці, ми - європейці"

УВАГА! Оголошено про старт вікторини!

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні, оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія.

Вікторина стартувала  «01» березня 2013 р. та триває до «15» квітня 2013 р.

Питання вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Індонезія

1.Географічне положення Республіки Індонезія.

2.Назвіть столицю Республіки Індонезія. Що Ви знаєте про це місто та відомий парковий комплекс «Міні Індонезія»?

3.Що зображено на гербі Республіки Індонезія?

4.Що зображено на Державному прапорі Республіки Індонезія?

5.Які Національні свята Республіки Індонезія Вам відомі?

6.Що ви знаєте про культуру та традиції індонезійського народу?

7.Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених Республіки Індонезія.

8. Що Вам відомо про економічний потенціал Республіки Індонезія?

9. Що Вам відомо про співпрацю підприємств вашого міста та регіону з партнерами з Республіки Індонезія?

10. В якому році встановлено дипломатичні зв'язки між Україною та Республікою Індонезія? Як вони розвиваються?

11. Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між Україною та Республікою Індонезія?

12. Що Вам відомо про Гонг Миру?

13. Яка організація і чому ініціювала встановлення Гонгу Миру? Коли буввстановлений Гонг Миру у Кременчуці?

Відповіді оформлюються у вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.

25 травня у стінах Білоцерківського колегіуму пролунав срібний передзвін, сповістивши про закінчення навчальних занять. Здавалося б, що вже можна і відпочити. Проте, у колегіантів ще попереду багато справ: захистити наукові реферати та проекти, відвідати редакції газет, бібліотеку,  а також прилинути душею до святинь нашого народу, здійснивши подорожі рідним краєм.

 

Євроклуб 2012-2013 н.р.

 

 

04 червня 2013 року учні 11, 31, 32 та 33 груп здійснили незабутню подорож «До Шевченківських святинь», пройшовши «землею, яку сходив Тарас малими, босими ногами». Під час екскурсії колегіанти відвідали садибу-музей Т.Г.Шевченка у с. Моринці, де народився геній, у с. Шевченковому, де пройшло його дитинство, літературно-меморіальний музей у с. Шевченкове, де зберігаються меблі ще з хати Тараса Шевченка.

Багатьма мовами світу перекладені слова Кобзаря:

Як умру, то поховайте

Мене на могилі

Серед степу широкого

На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий.

Нема останнього шляху Кобзаря, а є шлях у вічність до безкінечності. І як сонце ходить по світу, так правда України голосом Шевченка йде в усі світи. В рамках екскурсії колегіанти відвідали могилу Т.Г.Шевченка у м. Каневі, під час якої дізналися про історію перепоховання та повернення поета на рідну землю.

 

Євроклуб 2012-2013 н.р.

 

 

06 червня 2013 року учні 11 та 12 груп з метою вивчення історії, культури та побуту населення різних епох на території Київщини відвідали сквер трипільської культури у м. Ржищеві – «зеленому містечку на схилах Дніпра», де народилася відома українська поетеса Ліна Костенко, Київський обласний археологічний музей у с. Трипілля, де експонуються знахідки, які відтворюють розвиток суспільства Київщини, починаючи з кам’яного віку, часів палеоліту, мезоліту, неоліту, трипільської культури, епохи бронзи, скіфського часу, ранніх слов’ян та Київської Русі, часів Козацтва, етнографічна експозиція кінця XIX і початок ХХ століття.

 

Євроклуб 2012-2013 н.р.

 

 

Окремою залою представлено Трипільську археологічну культуру, створену племенами давніх хліборобів майже сім тисяч років тому.

А далі по узбережжю Дніпра колегіанти вирушили до Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років».

 

Євроклуб 2012-2013 н.р.

 

 

Захоплюючою була екскурсія у світ науки і техніки в музеї «Експериментаніум», у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Учні мали змогу перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника та ін. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Вражень від екскурсії вистачить не на один день.

Проводячи такі екскурсії колегіанти вкотре доводять, що не даремно обрали своїм девізом слова: «Ми відкриваємо для себе світ, а світові відкриваємо себе!».

Євроклуб 2012-2013 н.р.

1212 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (8)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум