Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » Молодіжна дипломатія » Міжнародна програма eTwinning Plus

Міжнародна програма eTwinning Plus

2015/2016 навчальний рік 

30 жовтня в місті Києві відбувся навчальний тренінг для учасників програми «eTwinning Plus», організований за підтримки Європейського Союзу та Міністерства освіти і науки України. Учасниками зустрічі стали вчителі колегіуму Кравчук Н.Л., Паламарчук В.П., Яременко Л.П.

Під час заходу були розглянуті питання:

  • Національні та Європейські відзнаки Програми;

  • Корисні он-лайн інструменти для уроків та проектної діяльності;

  • Вікова мотивація учнів: як зробити проект цікавішим?

Цікавим та корисним був workshop із латвійським амбасадором Іветтою Мілти

Активні учасники отримали сертифікати міжнародного зразка


16-17 жовтня 2014 року група вчителів Білоцерківського колегіуму (Кравчук Н.Л., Яременко Л.П., Редченко Т.В., Паламарчук В.П.) взяла участь у семінарі-тренінгу в рамках міжнародної програми eTwinning Plus.

Що таке eTwinning Plus?

Etwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

На сьогодні eTwinning це:

  • 32 країни-учасниці

  • 125 629 зареєстрованих шкіл

  • 261 698 вчителів-учасників

  • 34 057 проектів!

Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

Зараз до eTwinning Plus входять: Україна та Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі вони приєдналися до проекту в 2013 р.

Реалізація программи eTwinning та підтримка шкіл здійснюється Європейською Комісією та країнами-учасницями. На рівні ЄС за проект відповідає Central Support Service (Центральна служба підтримки). Локальну підтримку проекту надають National Support Services (Національні служби підтримки) – в країнах, що є членами чи кандидатами на вступ до ЄС, або членами Європейської асоціації вільної торгівлі; та Partner Support Agencies (Партнерські агентства підтримки) – в країнах, залучених до Європейської політики сусідства.

В Україні Партнерське агентство підтримки програми було обране Міністерством освіти України. Його діяльність організована на базі консалтингової компанії НСБК «Український прорив».

У 2013 р Міністерство освіти України відібрало 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning. PSA (Партнерське агентство) в Україні сприяє реалізації програми: популяризує ідею eTwinning, надає навчальну та технічну підтримку школам-учасницям, організовує спеціальні тренінги для вчителів.

Що дає Україні участь у eTwinning Plus?

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

 

 




2385 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
Грудень 2023 (35)
Листопад 2023 (42)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум