Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Список статей за Серпень 2012 року

21-ша річниця Незалежності України

   24 серпня в м.Біла Церква з нагоди 21-ї річниці Незалежності України, з ініціативи міської влади, відбувся загальноміський мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку.
   Міський голова В.Савчук привітав усіх присутніх з Днем незалежності України зазначивши, що це найбільше свято нашої держави. Відмітив важливість відзначення даної події для становлення та розвитку незалежної і суверенної України. Акцентував увагу, що розвиток Білої Церкви відбувається завдяки трудолюбивим, талановитим білоцерківцям, які шанують й примножують історичні традиції, підвищують економічний потенціал міста. Міський голова побажав добробуту кожній білоцерківській сім’ї, здоров’я, наснаги.                                                                                                                                                            Цього дня традиційно біля пам’ятника Т.Г.Шевченку було вручено паспорти громадян України старшокласникам, яким 24 серпня виповнилось 16 років. Серед них були учні Білоцерківського колегіуму Печененко Вікторія та Гольдич Олександр - переможці різноманітних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів.

21-ша річниця Незалежності України

21-ша річниця Незалежності України21-ша річниця Незалежності України


 

 

 

ДЕНЬ ЗНАНЬ

 Свято знань у Білоцерківському колегіумі відбудеться

1 вересня 2012 року о 9 годині.

 

Адміністрація колегіуму 

 




 

 


 

 

 

ІІІ Міжнародний літній табір Сун Цінлін

            Учениця Білоцерківського колегіуму Кудряшова Анна, член Малої академії наук (науковий керівник Туліветрова Наталія Миколаївна), взяла участь у ІІІ Міжнародному літньому таборі Сун Цінлін, який проходив 16-23 липня в Пекіні.

         До Китаю з’їхалися близько трьохсот обдарованих юнаків та дівчат із п’ятнадцяти країн світу. До складу української делегації увійшли дев’ять учнів-членів Малої академії наук – переможці різних етапів Всеукраїнського конкурсу захисту МАН за напрямами мистецтвознавства, фольклористики та етнографії. Київську область представила Кудряшова Анна.

         Учениця із захопленням поділилася враженнями від поїздки: "Мені випала чудова нагода презентувати культуру і традиції Київської області у Міжнародному літньому таборі Сун Цінлін та відвідати найвідоміші місця Пекіна (площу Таньаньмень, до якої прилягають будівлі китайського парламенту – Дім народних зборів і надсучасний Великий національний оперний театр, Заборонене місто (або «Гугун»), Великий китайський мур) та Внутрішньої Монголії (справжні монгольські юрти, заповідні місця кам’яного лісу Ашаду, місто Чіфенг).

         Для учасників табору проводились різноманітні тренінги, ігри, що дало змогу ближче познайомитися один з одним, поглибити свої знання з іноземної мови і більше дізнатися про культуру, традиції, звичаї різних народів.

         У місті Чіфенг Внутрішньої Монголії учасники табору виступили на гала-концерті, де презентували культуру своїх країн. Українська делегація виконала відому українську пісню «Червона Рута» і продемонструвала національні українські костюми.

         Цікавою подією літнього табору стала виставка культур країн, організована в день закриття табору, на якій діти з різних куточків земної кулі обмінялися оригінальними подарунками.

         Участь у Міжнародному літньому таборі стала вагомим внеском у розвиток та укріплення міжнародних зв’язків між Україною та Китайською Народною Республікою".

         У Білоцерківському колегіумі діє проект «Науково-дослідницька діяльність колегіантів», який, як ми бачимо, дає можливість нашим учням не лише писати науково-дослідницькі роботи, брати участь у різноманітних наукових конференціях, а й відкривати для себе світ, а світові відкривати себе. А такі проекти, як Міжнародний літній табір Сун Цінлін – це величезний стимул для обдарованої та талановитої молоді.

         Бажаємо нашим колегіантам нових здобутків та перемог! ІІІ Міжнародний літній табір Сун Цінлін

ІІІ Міжнародний літній табір Сун Цінлін

 

Досягнення вчителів

Досягнення вчителів
Орлюк Людмила Володимирівна - лауреат міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Біологія"

 

Большакова Ірина Євгеніївна - лауреат ІІІ міського конкурсу "Педагогічний дебют-2016"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вигівська Вікторія Володимирівна - учасник ІІІ міського конкурсу "Педагогічний дебют - 2016"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руденко Яна Павлівна - учасник міського конкурсу "Педагогічний дебют - 2014".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагаївська Лариса Володимирівна - учасник міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" у номінації "Бібліотечний веб-ресурс"

Досягнення вчителів  




 

 

 

 

Яременко Людмила Петрівна переможець міського та лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014" в номінації "Географія"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Полякова Ірина Іванівна, Пилипчук Алла Петрівна, Руденко Яна Павлівна - лауреати
І щорічного конкурсу творчих робіт "Педагогічні сходинки-2013"  «Учитель – скульптор душі»

 

 

 


Паламарчук Віта Петрівна лауреат І міського конкурсу "
Педагогічний дебют-2013"



 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

Тимошенко Юрій Іванович лауреат міського конкурсу "Вчитель року - 2013" в номінації "Фізика"


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Туліветрова Наталія Миколаївна - учасник міського конкурсу "Класний керівник року-2012". 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів 

Фареник Юрій Михайлович учасник міського конкурсу "Учитель року - 2012" в номінації "Фізична культура"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

 

 

Туліветрова Наталія Миколаївна учасник міського конкурсу "Учитель року - 2011" в номінації "Світова література"

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

 

Цибко Валентина Володимирівна переможець міського та лауреат  обласного конкурсу "Учитель року - 2010" в номінації "Математика"

 

Спортсмени

 

2017/2018 навчальний рік

Вітаємо!!!

Команду Білоцерківського колегіуму з ІІІ місцем із баскетболу серед дівчат у комплексних змаганнях з 8 видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2017/2018 навчальний рік.


Спортсмени

Вітаємо!!!

Переможця Чемпіонату світу із традиційного карате-до з ІІ місцем у категорії "Командне ката 13-14 років", а також з ІІІ місцем у категорії "Командне ката 18-24 років" ученицю 21 групи Шевченко Анастасію.

 

Спортсмени

Спортсмени

 

 

Переможця ХІХ Чемпіонату світу з FSKA з І місцем у категоріях "Командне ката 15-17 років" та "Командне ката 17 і більше років", з ІІ місцем у категорії "Командне ката мікс 13-14 років", а також з ІІІ місцем у категорії "Командне ката мікс 15-17 років" учня 22 групи Чернякова Даниїла.


Прищепчук Кіріл, учень 7-Б класу, переможець міських змагань з плавання.

Гадецький Дмитро, учень 7-Б класу, переможець обласних змагань з футболу.

Шабатін Олег, учень 7-Б класу, переможець обласних змагань з футболу.

Пихова Валерія, учениця 7-Б класу, багаторазова чемпіонка області з вільної боротьби.

Комісар Микола, учень 7-Б класу, чемпіон області з рукопашного бою.

Олех Даниїл, учень 7-Б класу, переможець обласних змагань з шахів.

Трушківський Кирило, учень 7-Б класу, переможець міських змагань з рукопашного бою.

Мізин Андрій, учень 7-Б класу, призер міських змагань з футболу.


2016/2017 навчальний рік

2015/2016 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

2013/2014 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

Кращі спортсмени колегіуму

 

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2011-2012 н.р. у системі МАН

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Історія України»

Чигирин Юлія Анатоліївна

Особливості масонства і основні його прояви в суспільно-політичному русі України на початку XIX ст.

Краснікова Анастасія Юріївна

Гетьманські столиці

Фурсенко Владислав Віталійович

Історія та діяльність Галицького та Буковинського сеймів як органів місцевого самоврядування кінця ХІХ – початку ХХ століття

«Секція етнологія»

Фендич Анастасія Миколаївна

Народна іграшка як вияв традицій народного виховання в українській родині народного виховання в українській родині

ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

Секція «Географія та ландшафтознавство»

Штокал Євгеній Петрович

Демографічна ситуація на Білоцерківщині: сучасність та перспективи

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

Кацалап Тамара Миколаївна

Поверхнева, підземна та питна вода. Яку воду варто пити?

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Правознавство»

Чичкаленко Оксана Олександрівна

Державно-правові засади організації страхової діяльності в Україні

Григор Тетяна Євгенівна

Правове регулювання функціонування банківської системи в Україні

Гребеніченко Софія Олександрівна

Право лдини на невтручання у приватне життя

Секція «Релігієзнавство та історія релігії»

Деревянко Інна Володимирівна

Філософія раннього буддизму

Секція «Соціологія»

Федорчук Юрій Юрійович

Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та альтернативні форми виховання у процесі їх соціальної реабілітації

Яненко Тетяна Станіславівна

Попередження суїциду у молодіжному середовищі

Секція «Філософія»

Шершньова Олена Сергіївна

Стоїцизм у творчості поетів-шістдесятників

Грабовський Владислав Олександрович

Смерть та безсмертя в контексті людського існування

ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

Барус Михайло Олегович

Нанотехнологія – наука майбутнього

ВІДДІЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

Секція «Технології програмування»

Шашурін Андрій Михайлович

«Створення прикладної програми «Координатний метод побудови геометричних фігур» за допомогою мови програмування visual basic» 

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Секція «Українська література»

Редька Марія Андріївна

Мотиви сирітства та самотності у творчості Т.Шевченка

Секція «Зарубіжна література»

Пінчукова Марія Сергіївна

Фрактали в літературі

Секція  «Фольклористика»

Андронаті Анастасія Олегівна

Відображення традиційного українського світогляду в загадках

Секція «Українська мова»

Прокопович Наталія Юріївна

Категорія зменшеності та пестливості у різних частинах української мови

Секція «Мистецтвознавство»

Луценко Анна Михайлівна

Таїнство свічки

Кудряшова Анна Олексіївна

Декупаж – сучасний вид мистецтва

Байдюк Тетяна Миколаївна

Таємниця Бурштинової кімнати

Кричевська Олена Анатоліївна

Флористика в житті людини

Секція «Журналістика»

Кривоконь Марія Олександрівна

Електронні засоби масової комунікації – переворот

у суспільній свідомості ХХ ст.

Болобан Мар’яна Леонідівна

Цензура в Україні – від радянських часів до сьогодення

Секція «Англійська мова та література»

Зубченко Дмитро Сергійович

Візуальна інформація у сучасній комунікації

Бікінєєва Поліна Олегівна

Англійські ідіоми у п’єсі Б.Шоу «Пігмаліон» 

ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

Секція: «Математика»

Кабачій Аліна Олександрівна

Діофантові рівняння та їх практичне застосування

Секція «Прикладна математика»

Кашенець Микола Сергійович

Геометрія шахової дошки

Гольдич Олександр Олександрович

Статистичні методи управління якістю

Секція «Математичне моделювання»

Самар Валентин Олександрович

Використання методу прийняття рішення при моделюванні вибору лікарських препаратів з урахуванням фінансової спроможності пацієнта

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

«Секція «експериментальна фізика»

Гордієнко Богдан Юрійович

Вимірювання довжини хвилі видимого світла

Секція «Експериментальна фізика»

Карась Максим Олегович

Виготовлення мікроскопа Левенгука

Секція «Астрономія та астрофізика»

Зінченко Юліан В’ячеславович

Виготовлення оптичного телескопа

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

Ковчан Денис Олександрович

Минуле та сьогодення страхування на Київщині

Секція: «Фінанси, грошовий обіг та кредит»

Доманська Вікторія Юріївна

Становлення та перспективи електронної комерції

Симоненко Діана Ігорівна

Акцизний збір: проблеми становлення та розвитку в Україні

Удод Владислав Григорович

Хеджування ризиків за допомогою послуг фінансових посередників

ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція: «Психологія»

Зайченко Єлизавета Серіївна

Вплив стилю батьківського виховання на адаптацію підлітка в сучасному українському суспільстві

Пащенко Марія Павлівна

Стилі кохання в юнацькому віці

Секція «Хімія»

Бурилкін Леонід Євгенійович

Дослідження безпеки засобів побутової хімії

Секція: «Загальна біологія»

Пасічник Аліна Костянтинівна

Вплив електромагнітних випромінювань надвисокої частоти на активність біологічних об’єктів

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція:  «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

Косяк Надія Олександрівна

Еколого-гігієнічне обґрунтування використання абсорбенту Сталосан-F для нормалізації мікроклімату тваринницьких приміщень

Секція:  «Лісознавство»

Кутова Юлія Віталіївна

Обсяг вирубки лісу та роль лісозаготівлі в місцевій економіці

Секція:  «Ветеринарія та зоотехнія»

Тишківська Анна Михайлівна

Негативний вплив антибіотиків на лабораторних тварин

 

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2010-2011 н.р. у системі МАН

Історико–географічне відділення

Секція історії України

  • «Козацтво як феномен української історії», учень 41 групи  Щур Ярослав, керівник Махринська О.П. (міський етап – учасник).

Секція історичного краєзнавства

  • «Епістолярій та спогади остарбайтерів Білоцерківщини», учениця 31 групи  Загородня Світлана, керівник Туліветрова Н.М.(міський етап -2 місце).
  • «Структура та символіка дендропарку «Олександрія»», учениця 31 групи  Косяк Надія, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).
  • «Перебування відомих діячів культури ХХ століття на Білоцерківщині», учениця 32 групи Романюк Мирослава, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 5 місце).
  • «Діяльність меценатів Білої Церкви як механізм практичної взаємодії суспільства і держави» учениця 32 групи Ткач Ірина, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 2місце).

 Секція географії

  • «Підземні води міста Біла Церква та Білоцерківського району», учень 41 групи Дащенко Артем, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 2 місце).

Секція права

  • «Право на відпочинок», учениця 41 групи Антонюк Дарина, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 2 місце).
  • «Правова охорона природно-заповідного фонду України», учень 22 групи Матвєєв Максим, керівник лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).
  • «Законодавство України щодо здорового способу життя», учень 32 групи Федорчук Юрій, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).

Секція релігієзнавства та історії релігії

  • «Інтерпретація канонічних та апокрифічних християнських джерел у романі Дена Брауна «Код да Вінчі», учениця 32 групи Бойко Анна, керівник Терехова Л.В. (міський етап – 1 місце).

 Відділення філології та мистецтвознавства

Секція української мови

  • «Семантика символів у поезії Ліни Костенко», учениця 31 групи Шершньова Олена, керівник Смаглюк І.І. (міський етап – 5 місце).

Секція фольклористики

  • «Кобзарство – еліта українського народу»,учениця 23 групи Симоненко Діана, керівник Шульга Світлана (міський етап – учасник).

Секція мистецтвознавства

  • «Ювелірне мистецтво України: погляд крізь століття»,учениця 31 групи Кацалап Тамара, керівник Товт Ірина Семенівна (міський етап – учасник).
  • «Анімація як вид мистецтва», учень 31 групи Краснов Максим, керівник Товт І.С. (міський етап – учасник).
  • «Давня архітектура українського села», учень 41 групи Ковтун Ганна, керівник П’ятецька А.М. (міський етап – учасник).

Секція англійської мови

  • «Мистецтво тайм-менеджменту», учениця 41 групи Півнюк Анастасія, керівник Кравчук Н.М. (міський етап – 2 місце).

Секція іспанської мови

  • «Національні особливості Іспанії: міфи і реальність», учениця 22 групи Єрмоліна Софія, керівник Шевченко О.М. (міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 1 місце).

Відділення математики

Секція математики

  • «Рівняння та нерівності з параметрами», учениця 33 групи Поліщук Аліна, керівник Козаченко О.І. (міський етап – 2 місце).

Секція прикладної математики

  • «Використання трикутника Паскаля у моделюванні природних процесів», учень 23 групи Самар Валентин, керівник Цибко В.В. (міський етап – 3 місце).

 Відділення фізики і астрономії

Секція експериментальної фізики

  • «Використання мультимедійних технологій на уроках фізики», учениця 31 групи Редька Марія, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – 4 місце).

 Відділення економіки

Секція мікроекономіки  та макроекономіки

  • «Бізнес майбутнього. В які сфери життя краще вкладати гроші?», учениця 41 групи Сухомлин Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 3 місце).

 Відділення біології і наук про людину

Секція психології

  • «Психологія особистісного зростання підлітків (за героями телесеріалу «Кадети»)», учениця 41 групи Нечипорук Оксана, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 3 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце).
  • «Види, типи, механізми пам’яті та її розвиток», учень 31 групи Кузнєцов Микола, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 5 місце).

 

Відділення екології та аграрних наук

Секція агрономії

  • «Вплив зеленої маси люцерни на молочну продуктивність корів», учениця 41 групи Кубенко Анюта, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 1 місце).

 

 

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2009-2010 н.р. у системі МАН

Історико – географічне відділення

Секція історичного краєзнавства

  • «Білоцерківський полк як одиниця українського козацтва», учениця 21 групи Пасічник Аліна, керівник Гах В.М. (міський етап – 3 місце).
  •  «Семен Палій в історії Білої Церкви», учень 22 групи Барус Михайло, керівник Лата Л.Б. (міський етап – учасник).

Секція географії

  • «Туристична діяльність та її вплив на економіку країни» , учениця 41 групи Ковбаса Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 5 місце).

Секція геології

  • «Значення геологорозвідувальних робіт для розвитку економіки України на прикладі діяльності Правобережної геологічної експедиції», учень Фертюк  Олександр, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 2 місце).
  • «Мінерально-сировинні ресурси західного регіону Київщини», учень 31 групи Дащенко Артем Миколайович, керівник Яременко Л.П. (міський етап – 2 місце).

Секція права

  • «Становлення та розвиток ювенальної юстиції в Україні», учень 42 групи Яковенко Ростислав, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 3 місце).
  • «Напрями розвитку інформаційного суспільства та його основних ресурсів в Україні і проблеми їх правового забезпечення», учень 42 групи Гаврилюк Богдан, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – учасник).
  • «Відповідальність за господарські правопорушення», учень 42 групи Ковальчук Євгеній, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 1 місце,  ІІ (обласний) – 1 місце).   
  • «Впровадження прийомів медіації у кримінальних справах: досвід Центру відновного правосуддя в громаді м. Біла Церква», учень 41 групи Романовський Владислав, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 2 місце).
  • «Судові засоби захисту основних прав: конституційна та адміністративна юрисдикція», учень 42 групи Міщенко Сергій, керівник Лата Л.Б. (міський етап – учасник).

 Відділення технічних наук


Секція машинобудування, механіки,  матеріалознавства та матеріалообробки 

  • «Розвиток байкерського руху в Україні», учень 33 групи Гаврилюк Роман, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 2 місце).

Секція інформаційних телекомунікаційних систем та лабораторій віддаленого доступу 

  • «Сучасне телебачення та його можливості», учениця 42 групи Копестинська Ірина, керівник Товт Ірина (міський етап – 3 місце).

Секція екологічно безпечних технологій ресурсозбереження та альтернативної енергетики 

  • «Альтернативні джерела енергії», учениця 42 групи Ткач Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 3 місце).

 Відділення комп’ютерних  наук

Секція Інтернет-технологій та WEB дизайну

  • «HTML як мова розмітки гіпертексту. Історія та синтаксис», учень 41 групи Бондарець Ярослав, керівник Петровський С.А.

Секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

  • § «Створення прикладної програм: «Координатний метод побудови геометричних фігур» за допомогою мови програмування Visial Basik», учень 41 групи Лавренчук Ігор, керівник Петровський С.А. (міський етап – 3 місце).

 Відділення філології та мистецтвознавства

Секція української літератури 

  • «Образно-асоціативні поля у новелі М.Хвильового «Я (Романтика)»учень  42 групи Цимбал Ярослав, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).

Секція зарубіжної  літератури

  • «Поетичне слово у творчості українських письменників», учениця 33 групи Пінчукова Марія, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).

Секція української мови

  • «Урбаноніми Білої Церкви», учениця 42 групи Демченко Дарина, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).
  • «Семантична  та лексико – граматична класифікація фразеологічних одиниць з фітонімічними компонентами в українській мові», учениця 31 групи Шершньова Олена, керівник Смаглюк І.І. (міський етап – 2 місце).

Секція фольклористики

  • «Жіночі оздоби як важлива частина національного костюма», учениця 33 групи Поліщук Аліна, керівник П’ятецька А.М. (міський етап – учасник).

Секція мистецтвознавства

  • «Архітектурні споруди на грошових купюрах України», учениця 32 групи Бойко Анна, керівник Кравчук Н.Л. (міський етап – 2 місце).
  • «Фреска як вид монументального живопису», учениця 33 групи Білецька Олена, керівник Атаманенко М.В. (міський етап – учасник).

Секція літературної творчості

  • «Війна зі світом і з самим собою», учень 42 групи Цимбал Ярослав, керівник Тулівтрова Н.М. (міський етап – 3 місце). 
  • «Барвистий світ творчості Максима Матвєєва», учень 12 групи Матвєєв Максим, керівник Шульга С.М. (міський етап – учасник).

Секція англійської мови

  • «Забобони як частина культури України та Великобританії», учениця 23 групи Бікінєєва Поліна, керівник Стороженко Н.М. (міський етап – 2 місце).
  • «Молодіжна розмовна лексика», учениця 41 групи Бугрій Любов, керівник Кравчук Н.Л. (міський етап – 2 місце).

 Відділення математики

Секція математичного моделювання 

  • «Сучасний погляд на дану теорію», учень Крикун Віталій, керівник Козаченко О.І. (міський етап – 2 місце).

 Відділення фізики і астрономії

Секція експериментальної фізики

  • «Застосування фізики в медицині», учень 23 групи Миронченко Дмитро, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – учасник).

Секція астрономії та астрофізики

  • «Астрономія Стародавнього Єгипту», учень 42 групи Пелих Віталій, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – учасник).

 Відділення економіки

Секція економічної теорії та історії економічної думки

  • «Вдосконалення механізмів прямого оподаткування підприємств в Україні», учениця 41 групи Карпенко Марина, керівник Рибак Н.О. (міський етап – 2 місце).

 Секція мікроекономіки  та макроекономіки

  • «Підприємство – основна виробничо-господарська ланка економіки України та Білої Церкви», учениця 31 групи Сухомлин Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А.(міський етап -  3 місце).
  •  «Банківське кредитування малого та середнього бізнесу на прикладі АКБ «Укрсоцбанк»», учень 41 групи Фертюк Олександр, керівник Рибак Н.О.(міський етап - 1 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце).
  • «Державний бюджет – найбільший централізований фонд нагромадження коштів у державі», учень 21 групи Зубченко Дмитро, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап- 3 місце)
  • «Стан та перспективи працевлаштування людей з обмеженими можливостями в Київській області»,учень 41 групи Безлобов Юрій, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап - 2 місце).

 Відділення біології, екології, аграрних наук і наук про людину

Секція ботаніки та зоології

  •  «Вплив виховання на формування характеру собак бійцівських порід»,учень 42 групи Бадзюх Дмитро, керівник Орлюк Л.В. (міський етап - 3 місце).

Секція психології

  • «Тайм-менеджмент для старшокласників», учениця 41 групи Щербатюк Діана, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).
  • «Сімейні групові наради як інструмент у роботі з кризовими сім’ями», учениця 42 групи Соцкова Надія, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).
  • «Вплив музики на психоемоційний стан людини», учень 42 групи Цимбал Ярослав, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 3 місце).
  • «Шкільна служба розв’язання конфліктів в загальноосвітньому навчальному закладі», учениця 41 групи Ліщук Ганна, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).

Секція аграрних наук

  • «Вплив кормової добавки «Міовіт» на продуктивність та забійні якості молодняку свиней на відгодівлю», учениця 31 групи Кубенко Анюта, керівник Орлюк Л.В.                (І міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 8 місце)

Секція медицини

  • «Сучасні методи запобігання цукрового діабету», учень 23 групи Кузнєцов Микола, керівник Орлюк Л.В. (І міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце)
 

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2008-2009 н.р. у системі МАН

Відділення мистецтвознавства та філології

Секція української мови

  • «Фірмоніми Білої Церкви», учениця 32 групи Демченко Дарина, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – І місце, обласний етап – 4 місце).

Секція української літератури

  • «Українські неокласики: ідейно-естетична настанова і творча практика (П.Филипович та М.Драй –Хмара)», учениця 31 групи Карпенко Маринакерівник Єсюк Л.В. (міський етап – 2 місце)

Секція фольклористики

  • «Український дитячий фольклор», учениця 32 групи Соцкова Надія, керівник Волинець І.М. (міський етап – 4 місце).

Секція англійської мови

  • «Дослідження можливостей людини у досягненні неймовірного», учениця 32 групи Бессараб Діана, керівник Стороженко Н.М. (міський етап -3 місце).

Секція мистецтвознавства

  • «Символізм, значення та розвиток форм хреста», учень 41 групи Бондарець Ярослав, керівник Чуба О.В. (міський етап – 2 місце).

Секція російської мови

  • «Фразеологічні одиниці в заголовка російськомовних газет», учениця 31 групи Щербатюк Діана, керівник Волинець І.М. (міський етап – 3 місце).

Фізико – математичне відділення

Секція прикладної математики

  • «Філософсько-гармонійний погляд на математику», учень 41 групи Крикун Віталій, керівник Козаченко О.І. (міський етап – 2 місце).

Секція мікроекономіки

  • «Ціна в ринковій економіці», учень 41 групи Фертюк Олександр, керівник Рибак Н.О. (міський етап – 2 місце).

Секція макроекономіки

  • «Державний борг України», учень 41 групи Лавренчук Ігор, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 2 місце).

Історико – географічне відділення

Секція історії

  • «Україна і НАТО: реалії та перспективи», учень 42 групи Бадзюх Дмитро, керівник Товт І.С. (міський етап – 3 місце).

Секція історії України

  • «Розвінчання великодержавних міфів про „споконвічне прагнення українців до союзу з Росією” через реалії Конотопської битви», учениця 42 групи Яременко Вікторія, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 4 місце).

Секція історичного краєзнавства

  • «Шкільне меценатство Київщини в ХІХ – ХХ ст.», учениця 32 групи Ткач Тетяна, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 2 місце).

Секція права

  • «Дострокові вибори в Україні», учень 42 групи Яковенко Ростислав, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 2 місце).

Секція етнології

  • «Українська родина ХХІ століття: звичаї, традиції, духовні цінності», учень 42 групи Цимбал Ярослав, керівник Сапацинська О.А. (міський етап – 2 місце).

Хіміко – біологічне відділення

Секція психології

  • «Мотиваційно-ціннісні орієнтації учнів-представників молодіжних субкультур ХХІ століття», учениця 41 групи Бугрій Любов, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 5 місце).

Секція сільського господарства

  • «Визначення кількості формених елементів та вмісту гемоглобіну в крові як метод визначення клінічного стану тварин», учениця 31 групи Чорнозуб Ольга, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 3 місце).

Науково - технічне відділення

Секція транспортних систем,  засобів та обладнання

  • «Розвиток мережі транспортних засобів Білої Церкви», учень 42 групи Ковальчук Євген, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі -2 місце і був допущений до ІІІ (Всеукраїнського) етапу, де учень отримав диплом лауреата.
 

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

Додатковий конкурсний набір у 8-10 класи до Білоцерківського колегіуму.

 

Оголошується додатковий набір учнів на 2012-2013 навчальний рік за такими профілями:

   8-9 клас:

- профіль української та іноземної філології - вивчення 2-х іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської, за бажанням – японської);

- філософсько-правовий (додаткові спецкурси з історії, права, суспільних дисциплін).

   10 клас:

- філологічний профіль - вивчення 2-х іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської, за бажанням – японської );

- філософський (поглиблене вивчення філософії, історії, права);

- художньо-естетичний (підготовка до вступу у вузи за спеціальністю "Дизайн", "Архітектура", "Реклама" та ін.).

   Переможці та призери обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів МАН, інших конкурсів, а також учні, які мають високий рівень навчальних досягнень (10-12 балів) з усіх предметів зараховуються на пільгових умовах. 

Колегіум = якісна освіта! Якісна освіта = успішний старт!  

Приймальна комісія: м. Біла Церква, бульварр 50-річчя Перемоги, 149 (зупинка "Сломчинського").

Довідки за телефоном: (04563) 64570, 60390, 0935898620. 

 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Грудень 2017 (17)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум