Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Список статей за Лютий 2013 року

"Круглий стіл" з нагоди відзначення Дня соціальної справедливості

 

"Круглий стіл" з нагоди відзначення Дня соціальної справедливості

З нагоди відзначення 20 лютого 2013 року Дня соціальної справедливості на засіданні правового клубу «Феміда» 19 лютого 2013 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Деякі аспекти соціального захисту населення: профспілковий рух, праця неповнолітніх». На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Роль профспілок в соціально трудових відносинах (Єсікова Валентина);

- Профспілковий рух в незалежній Україні (Підгорна Вікторія);

- Повноваження профспілок на підприємствах  (Гаврилюк Артур);

- Особливості колективного договору (Глеваська Богдана);

- Праця неповнолітніх (Рахнянська Марія);

- Головне, що б робота не відволікала від навчання (Сіраєв Владислав).

 

Методологічна сесія "Типологія організаційної культури загальноосвітніх навчальних закладів"

15 лютого 2013 року відбулася методологічна сесія з теми «Типологія організаційної культури загальноосвітніх навчальних закладів (у рамках реалізації програми дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічні умови підготовки керівників та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до розвитку організаційної культури»).

Тренінг проводили Карамушка Людмила Миколаївна, завідуюча лабораторією організаційної психології імені Г.С. Костюка НАПН України, член-кореспондент НПН України, доктор психологічних наук, професор; Шевченко Антоніна Михайлівна, методист центру педагогічних інновацій КОІПОПК.

 

 

 

Список учителів, які викладають у колегіумі

У ліцеї  "Білоцерківський колегіум" працює 43 педагогічні працівники, з них  2 – «Відмінник освіти України», 13 учителів мають педагогічне звання «учитель-методист», 5 - «старший вчитель», 25 – вищу кваліфікаційну категорію, 5 – І кваліфікаційну категорію. Якісний склад педагогічних працівників (вища та І кваліфікаційна категорії) становить 70 %.

Склярова Галина Миколаївна - директор, учитель української мови та літератури

Сіманова Тетяна Миколаївна - заступник директора з НВР, учитель математики

Яременко Людмила Петрівна - заступник директора з НВР, учитель географії 

П’ятецька Анна Миколаївна - заступник директора з ВР, учитель української мови та літератури

Блажеєва Людмила Василівна - учитель української мови та літератури

Шульга Світлана Володимирівна - учитель української мови та літератури

Туліветрова Наталія Миколаївна - учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури

Черняк Наталія Василівна - учительукраїнської мови та літератури

Большакова Ірина Євгеніївна - учитель української мови та літератури

Бондаренко Оксана Василівна - учитель зарубіжної літератури

Кравчук Наталія Леонідівна - учитель англійської мови

Долженкова Марина Ігорівна - учитель англійської та іспанської мов

Редченко Тетяна Володимирівна - учитель англійської мови

Кольцова Надія Борисівна - учитель англійської мови

Криницька Наталія Анатоліївна - учитель англійської мови

Кукіль Алла Петрівна - учитель англійської мови

Носенко Марія Миколаївна - учитель німецької мови

Андріанова Наталія Олександрівна - учитель французької та англійської мов

Павловська Леся Миколаївна - учитель англійської мови

Цимбалюк Олена Анатоліївна - учитель англійської мови

Махаринська Оксана Петрівна - учитель історії

Світлоока Галина Іванівна - учитель історії

Тіщенко Анна Володимирівна - учитель основ правознавства, громадянської освіти

Степаненко Катерина Василівна - учитель математики

Зволінська Валентина Петрівна - учитель математики

Лещенко Лариса Петрівна - учитель математики

Усова Анна Анатоліївна - учитель математики

Тимошенко Юрій Іванович - учитель фізики і астрономії, інформатики

Бровченко Вікторія Петрівна - учитель інформатики

Авер'янова Галина Миколаївна - учитель біології і екології, природничих наук

Кизима Лілія Валентинівна - педагог-організатор, учитель біології

Звір Галина Василівна - учитель географії

Копаниця Анастасія Василівна - учитель хімії, основ здоров'я, природознавства

Паш Олена Сергіївна - учитель хімії

Фареник Юрій Михайлович - учитель фізичної культури

Барсен Олексій Анатолійович - учитель фізичної культури

Ширма Валерій Васильович - учитель фізичної культури

Нагаївська Лариса Володимирівна - бібліотекар

Бурлак Інна Сергіївна - практичний психолог

Максимець Юлія Андріївна - соціальний педагог

Сич Марина Олександрівна - учитель мистецтва

Коваль Людмила Володимирівна - учитель мистецтва

Івановська Валентина Михайлівна - учитель трудового навчання

Кравчук Василь Олександрович - учитель трудового навчання

 
 

Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

І місце:

Кривоконь Марія, 41 група, секція журналістики, тема роботи: "Журналістське розслідування-ознака демократичного суспільства", науковий керівник Дудка Л.В.
Байдюк Тетяна, 43 група, секція кліматології та метерології, тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.
Бурилкін Леонід, 32 група, секція біології людини, тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

ІІ місце:

Чичкаленко Оксана, 42 група, секція історія України, тема роботи: "Чумацькі села", науковий керівник Махаринська О.П.
Туліветрова Карина, 21 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Театральне життя Білої Церкви. Діяльність музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Краснікова Анастасія, 31 група, секція соціології, тема роботи: "Білоцерківський територіальний центр як засіб забезпечення належних умов проживання людей похилого віку", науковий керівник Талашова Т.Г.
Матвєєв Максим, 42 група, секція соціології, тема роботи: "Створення іміджу політичного лідера засобами рекламно-інформаційної кампанії", науковий керівник Войтенко О.П.
Супрун Олексій, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Храм Святого Георгія на Замковій горі: побудова, руйнація, відродження", науковий керівник Сич М.О.
Кравчук Вероніка, 41 група, секція іспанської мови, тема роботи: "Художні засоби відтворення символічних образів у поезії Г. Лорки", науковий керівник Шевченко О.М.
Бурилкіна Олена, 32 група, секція математики, тема роботи: "Ірраціональні числа та вирази", науковий керівник Козаченко О.І.
Гольдич Олександр, 43 група, секція прикладної математики, тема роботи: "Математична обробка результатів вимірювань силової неоднорідності автомобільних шин", науковий керівник Цибко В.В.
Доманська Вікторія, 43 група, секція мікроекономіки та макроекономіки, тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства "Гарант", науковий керівник Гайдаєнко О.А.
Панченко Ольга, 43 група, секція агрономії, тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

ІІІ місце:

Козакевич Ян, 21 група, секція історія України, тема роботи: "Історія виникнення та розвитку фізкультурно – спортивних організацій «Січ», «Сокіл» в Україні у ХIХ ст.", науковий керівник Пилипчук А.П
Дудка Вікторія, 42 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Макар Крутоус: особа на тлі епохи", науковий керівник Махаринська О.П.
Штокал Євгеній, 42 група, секція етнології, тема роботи: "Сімейні відносини та родинна обрядовість. Традиції українського весілля", науковий керівник Шульга С.В.
Нагаївська Каріна, 21 група, секція геології, геохімії та мінералогії, тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.
Самар Валентин, 43 група, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, тема роботи: "Оцінка забрудненості природного середовища на прикладі сміттєзвалища ТПВ", науковий керівник Цибко В.В.
Підгорна Вікторія, 21 група, секція філософії, тема роботи: "Аспекти взаємодії держави і права у ретроспективі філософської думки", науковий керівник Пилипчук А.П.
Гарвасюк Юлія, 32 група, секція соціології, тема роботи: "Соціальна реклама як засіб формування здорового способу життя дітей та молоді", науковий керівник Бурлак І.С.
Лавріненко Олександра, 43 група, секція теології, релігієзнавства та історії релігії, тема роботи: "Жіночі служіння у християнстві", науковий керівник Паламарчук В.П.
Щербаченко Аліна, 31 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Розвиток фотомистецтва в Білій Церкві", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Яценко Єлизавета, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Білоцерківський дендрологічний парк «Олександрія» в станкових творах митців. Перша спроба дослідження", науковий керівник Дмитренко О.Ф.
Будовська Марина, 41 група, секція української мови, тема роботи: "Ойконіми Київщини", науковий керівник Полякова І.І.
Кричевська Олена, 31 група, секція української мови, тема роботи: "Дієслівні синоніми в романі «Вічний Іван» В. Міняйла", науковий керівник Туліветрова Н.М.
Пономаренко Анастасія, 21 група, секція експериментальної фізики, тема роботи: "Використання термістора для вимірювання температури", науковий керівник Тимошенко Ю.І.

 

Портфоліо вчителів

Склярова Галина Миколаївна - директор колегіуму, учитель української мови та літератури

Сіманова Тетяна Миколаївна - заступник директора з НВР, учитель математики

Яременко Людмила Петрівна - заступник директора з НВР, учитель географії 

П’ятецька Анна Миколаївна - заступник директора з ВР, учитель української мови та літератури

Дудка Людмила Василівна - учитель української мови та літератури

Шульга Світлана Володимирівна - учитель української мови та літератури

Бондаренко Оксана Василівна - учитель зарубіжної літератури

Кравчук Наталія Леонідівна - учитель англійської мови

Махаринська Оксана Петрівна - учитель історії, правознавства

Тимошенко Юрій Іванович - учитель фізики та інформатики

Петровський Сергій Анатолійович - учитель інформатики

Фареник Юрій Михайлович - учитель фізичної культури

Звір Галина Василівна - учитель географії

 

Нормативні документи

Нормативні документи

 

  Конституція України

Закони України


 
 

ВУО 2012-2013 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму, які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п

Дисципліна

Кількість учнів

1

Образотворче мистецтво

24

2

Біологія

56

3

Українська мова та література

115

4

Історія

81

5

Географія

91

6

Математика

52

7

Іспанська мова

11

8

Англійська

79

9

Німецька

5

10

Французька

2

11

Економіка

27

12

Хімія

33

13

Фізика

33

14

Російська мова та література

34

15

Світова література

73

16

Правознавства

62

17

Основи інформатики

(програмування)

-

18

Астрономія

12

19

Психологія та педагогіка

5

20

Екологія

18

21

Інформаційні технології

14

22

Фізична культура

9

Всього: 282 учні в закладі

836 (296 %)

Результати виступу команд Білоцерківського колегіуму на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

8 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

 Петрівна

11

Мілейко О.Б.

3

2.

Біологія

Черненко Дмитро Андрійович

11

Орлюк Л.В.

3

3.

Українська мова та література

Савенкова Марина Олегівна

12

Полякова І.І.

9

4.

Історія

Полянський Владислав Андрійович

11

Пилипчук А.П.

3

5.

Географія

 Самар Віктор Олександрович

11

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Самар Віктор Олександрович

11

Бесараб В.О.

5

7.

Англійська мова

Скирута Яна  Олександрівна

11

Стороженко Н.М.

3

8.

Французька мова

Науменко Анна Григорівна

11

Ігнатьєва Н.М.

4

9.

Хімія

Ткачук Назарій Олегович

11

Бобкова О.С.

4

10.

Фізика

Топчій Владислав Миколайович

11

Тимошенко Ю.І.

2

11.

Світова література

Поліщук Марія Олександрівна

11

Туліветрова Н.М.

4

12.

Інформаційні технології

Маньківський Мирослав Віталійович

12

Петровський С.А.

6

9 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина Олександрівна

21

Мілейко О.Б.

11

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Орлюк Л.В.

8

3.

Українська мова та література

Туліветрова Карина Русланівна

21

П`ятецька А.М.

5

4.

Історія

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Пилипчук А.П.

3

5.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Гаврилюк Артур Олексійович

22

Бесараб В.О.

4

7.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

21

Кравчук Н.Л.

2

8.

Іспанська мова

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Шевченко О.М.

2

9.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

22

Кудлай А.П.

5

10.

Економіки

Підгорна Вікторія Валеріївна

21

Гайдаєнко О.А.

2

11.

Хімія

Гаврилюк Артур Олексійович

22

Паш О.С.

3

12.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Тимошенко Ю.І.

3

13.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія Миколаївна

21

Бондаренко О.В.

2

14.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

21

Туліветрова Н.М.

4

15.

Інформаційні технології

Борова Юлія Олександрівна

21

Петровський С.А.

9

16.

Правознавства

Скорецька Наталія Євгенівна

21

Пилипчук А.П.

10

10 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група  

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Супрун  Олексій Миколайович

33

Мілейко О.Б.

3

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

32

Орлюк Л.В.

5

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Шульга С.В.

3

4.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Махаринська О.П.

3

5.

Географія

Супрун  Олексій Миколайович

33

Яременко Л.П.

3

6.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

32

Козаченко О.І.

3

7.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

31

Кравчук Н.Л.

6

8.

Іспанська мова

Щербаченко Аліна Олегівна

31

Шевченко О.М.

2

9.

Економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

32

Гайдаєнко О.А.

4

10.

Хімія

Бабич Юрій Олександрович

31

Паш О.С.

5

 

11.

Фізика

Батрак Ігор Олександрович

31

Тимошенко Ю.І.

7

12.

Російська мова та література

Костіна Олександра Василівна

31

Бондаренко О.В.

4

13.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

 

31

Туліветрова Н.М.

5

14.

Екологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

31

Орлюк Л.В.

3

15.

Інформаційні технології

Ремезова Марина Григорівна

31

Тимошенко Ю.І.

5

16.

Правознавство

Бурилкін Леонід Євгенійович

32

Талашова Т.Г.

4

11 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Доманська Вікторія Юріївна

43

Мілейко О.Б.

5

2.

Біологія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Орлюк Л.В.

3

3.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Дудка Л.В.

5

4.

Астрономія

Шашурін Андрій Михайлович

43

Тимошенко Ю.І.

5

5.

Історія

Петрунь Олексій Ігорович

42

Махаринська О.П

6

6.

Географія

Самар Валентин Олександрович

43

Яременко Л.П.

5

7.

Математика

Самар Валентин Олександрович

43

Цибко В.В.

6

8.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Редченко Т.В.

2

9.

Іспанська  мова

Сліпенчук Валерія Валеріївна

41

Шевченко О.М.

3

10.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

41

Ігнатьєва Н.М.

4

11.

Економіки

Доманська Вікторія Юріївна

43

Гайдаєнко О.А.

3

12.

Хімія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Бобкова О.С.

1

13.

Фізика

Кутовий Олександр Олександрович

43

Тимошенко Ю.І.

8

14.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

43

Бондаренко О.В.

5

15.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

41

Туліветрова Н.М.

4

16.

Екологія

Панченко Ольга Тарасівна

43

Орлюк Л.В.

1

17.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

43

Петровський С.А.

8

18.

Правознавство

Печененко Вікторія Олексіївна

42

Талашова Т.Г.

11

19.

Педагогіка та психологія

Лавріненко Олександра Вікторівна

43

Войтенко О.П.

4

 

20.

 

Фізична культура

Шелест Владислав Валентинович

43

 

Фареник Ю.М.

9

Швиганова Аліна Михайлівна

42

6 

 

Результативність виступу учнів Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Група

Дисципліна

Місце

1.

Панченко Ольга Тарасівна

43

хімія

ІІ

2.

Панченко Ольга Тарасівна

43

екологія

ІІІ 

 

ВУО 2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму,

які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Дисципліна

Кількість учнів

1

Образотворче мистецтво

24

2

Біологія

42

3

Українська мова та література

91

4

Історія

61

5

Географія

53

6

Математика

60

7

Іспанська мова

8

8

Англійська мова

75

9

Німецька мова

4

10

Французька мова

5

11

Основи економіки

32

12

Хімія

25

13

Фізика

34

14

Російська мова та література

36

15

Світова література

34

16

Основи правознавства

66

17

Основи інформатики

(програмування)

6

18

Астрономія

8

19

Психологія та педагогіка

5

20

Екологія

11

21

Інформаційні технології

4

Всього: 275 учні в закладі

684 (249 %)

Результати виступу команд Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

8 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина Олександрівна

11

Мусійчук К.О.

11

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

П’ятецька А.М.

3

4.

Історія

Скорецька Наталія Євгеніївна

11

Махаринська О.П.

4

5.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Рябушко Ярослав Юрійович

11

Бесараб В.О.

3

7.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

11

Кравчук Н.Л.

1

8.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

11

Кривуца О.П.

3

9.

Хімія

Шуба Катерина Сергіївна

11

Паш О.С.

6

10.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Тимошенко Ю.І.

10

11.

Російська мова та література

Шумьска Анастасія Олександрівна

11

Бондаренко О.В.

8

12.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

11

Туліветрова Н.М.

3

9 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Костіна Олександра Василівна

21

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Шульга С.В.

4

4.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Махаринська О.П.

2

5.

Географія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Гайдаєнко О.А.

1

6.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Бсараб В.О.

4

7.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Кравчук Н.Л.

2

8.

Іспанська мова

Шишкіна Вероніка Олегівна

21

Шевченко О.М.

1

9.

Основи економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Гайдаєнко О.А.

2

10.

Хімія

-

 

 

 

11.

Фізика

-

 

 

 

12.

Російська мова та література

Кириченко Поліна Андріївна

21

Бондаренко О.В.

15

13.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Туліветрова Н.М.

3

14.

Інформатика (програмування)

-

 

 

 

15.

Основи правознавства

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Лата Л.Б.

2

10 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Мусієнко Світлана Сергіївна

32

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Панченко Ольга Тарасівна

33

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Дудка Л.В.

2

4.

Історія

Штокал Євгеній Петрович

32

Лата Л.Б.

3

5.

Географія

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Яременко Л.П.

1

6.

Математика

Самар Валентин Олександрович

33

Цибко В.В.

1

7.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Стороженко Н.М.

3

8.

Іспанська мова

Кравчук Вероніка Василівна

31

Шевченко О.М.

1

9.

Сліпенчук Валерія Валеріївна

31

Шевченко О.М.

2

10.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

31

Скрипчук Н.В.

3

11.

Основи економіки

Панченко Ольга Тарасівна

33

Гайдаєнко О.А.

2

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

-

 

 

 

14.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

33

Бондаренко О.В.

7

15.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Туліветрова Н.М.

2

16.

Екологія

-

 

 

 

17.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

33

Петровський С.А.

2

18.

Основи правознавства

Печененко Вікторія Олексіївна

32

Лата Л.Б.

3

19.

Астрономія

Гольдич Олександр Олександрович

33

Тимошенко Ю.І.

3

11 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Карась Максим Олегович

42

Мусійчук К.О.

5

2.

Біологія

Артеменко Марта Сергіївна

41

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Шершньова Олена Сергіївна

41

Смаглюк І.І.

3

4.

Астрономія

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

Тимошенко Ю.І.

1

5.

Історія

Бойко Анна Миколаївна

42

Талашова Т.Г.

3

6.

Географія

Ковчан Денис Олександрович

43

Гайдаєнко О.А.

2

7.

Математика

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Козаченко О.І.

8

8.

Англійська мова

Зубченкpо Дмитро Сергійович

43

Стороженко Н.М.

4

9.

Німецька мова

Шершньова Олена Сергіївна

41

Кривуца О.П.

3

10.

Французька мова

Пінчукова Марія Сергіївна

41

Скрипчук Н.В.

8

11.

Основи економіки

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Гайдаєнко О.А.

3

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

Карась Максим Олегович

42

Тимошенко Ю.І.

10

14.

Російська мова та література

Кардаш Олена Ігорівна

41

Бондаренко О.В.

12

15.

Світова література

Болобан Мар’яна Леонідівна

41

Туліветрова Н.М.

3

16.

Екологія

Кутова Юлія Віталіївна

42

Орлюк Л.В.

14

17.

Інформаційні технології

Шашурін Андрій Михайлович

33

Тимошенко Ю.І.

3

18.

Основи правознавства

Косяк Надія Олександрівна

42

Талашова Т.Г.

4

19.

Педагогіка та психологія

Білецька Олена Петрівна

43

Войтенко О.П.

2

Результативність виступу учнів

Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Група

Дисципліна

Місце

1.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

географія

ІІІ

2.

Кривоконь Марія Олександрівна

31

географія

ІІІ

3.

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

біологія

ІІІ

4.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

біологія

ІІІ

5.

Панченко Ольга Тарасівна

33

біологія

ІІІ

6.

Артеменко Марта Сергііївна

41

біологія

ІІІ

7.

Самар Валентин Олександрович

33

математика

IV

8.

Кравчук Вероніка Василівна

31

іспанська мова

IV

9.

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

астрономія

VII

 

Опитування

Архів новин

Лютий 2020 (40)
Січень 2020 (32)
Грудень 2019 (40)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (50)
Вересень 2019 (46)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум