Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Список статей за Березень 2014 року

Інформація для батьків

Шановні батьки!

Довідки для отримання грошової компенсації за відсутність безоплатного харчування дітей, які мають чорнобильське посвідчення, будуть видаватися із 01 квітня 2014 року.

Термін дії довідки – 1 місяць.

Із метою забезпечення прав на призначення зазначеної грошової компенсації управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради буде здійснювати прийом громадян у «Єдиній приймальні громадян» за адресою: пров. Ковальського, буд.14.

Години роботи: із 8 год. 30 хв. до 17 години,

у середу – до 19 години

(вихідні дні: субота – неділя).

Перелік документів для призначення компенсації потерпілим дітям завантажити.

Адміністрація колегіуму

 

ІІІ міський конкурс з образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка

20-21 березня 2014 р. на базі Білоцерківського колегіуму проходив ІІІ міський учнівський конкурс з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка, який проходив під егідою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно з відділом культури та туризму Білоцерківської міської ради і Київською обласною організацією Національної спілки художників України. В конкурсі змагались 178 учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, Білоцерківського та Рокитнянського районів, вихованці ЦТДЮ “Соняшник”.

З них взяли учать учні: 1 клас — 1, 2 клас — 7, 3 клас — 12, 4 клас — 21, 5 клас — 29, 6 клас — 25, 7 клас — 13, 8 клас — 22, 9 клас — 10, 10 клас — 26, 11 клас — 12.

Переможцями ІІІ міського конкурсу з образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка стали:

  • У номінації «Академічний живопис»:

вікова категорія 2-5 класи:

І – Бряник Анна, 3 клас, Міцва-613

ІІ – Зіяєва Луїза, 4-Б, БСПМШ № 16

ІІІ – Залепа Дар`я, 5-А, БЗШ № 22

вікова категорія 6-8 класи:

І – Велічковська Людмила, 8-Б, БЗШ № 3

ІІ – Демська Аліна, 6-Б, БЗШ № 17

ІІІ – Онопрієнко Маргарита, 7-Б, БЗШ № 20

вікова категорія 9-11 класи:

І – Ольшевська Анастасія, 11 клас, Колегіум

ІІ – Черняковська Анастасія, 11-Б, Гімназія № 1

ІІІ – Михальчук Олександра, 11-В, Гімназія № 1

  • У номінації «Академічний рисунок»:

вікова категорія 2-5 класи:
І – Шевчук Анна, 5-А, БЗШ № 6

ІІ – Чернюк Вікторія, 2-А, БЗШ № 18

вікова категорія 6-8 класи:

І – Гончар Катерина, 7-А, БЗШ № 20

ІІ – Гринчук Карім, 7 клпс, Міцва-613

ІІІ – Хмельницький Іван, 6-А, Гімназія № 2

вікова категорія 9-11 класи:

ІІ – Перелигіна Катерина, 11-А, Гімназія № 2

ІІ – Шнайдер Віта, 10 клас, Ліцей

ІІІ – Завадко Дар`я, 11 клас, Колегіум

ІІІ – Мазуренко Олекмандр, 11 клас, Шкарівська ЗОШ

  • У номінації «Творча композиція»

вікова категорія 2-5 класи:

І – Кондратенко Поліна, 4-А, БСШ № 12

ІІ – Овдієнко Даша, 2 клас, Міцва-613

ІІІ- Устименко Єлизавета, 2-В, БСПМШ № 16

вікова категорія 6-8 класи:

І – Цвіркун Дмитро, 6-А, БЗШ № 6

ІІ – Липовий Олександр, 8-В, БСШ № 9

ІІІ – Галинська Дар`я, 8 клас, Колегіум

вікова категорія 9-11 класи:

І – Владичина Ольга, 10 клас, Колегіум

ІІ – Зварич Карина, 9-А, БСПМШ № 16

ІІ – Ковальська Дарина, 10-А, БЗШ № 18

ІІІ – Ходаківська Іванна, 11 клас, Колегіум

Частина учасників за оригінальне виконання конкурсного завдання отримали заохочувальні призи.

  • У номінації «Академічний живопис»:

Прибульська Марія, 4-В, БЗШ № 6

Тараненко Анна, 4-В, БЗШ № 6

Василенко Катерина, 6-А, БЗШ № 22

Кравчук Катерина, 8-А, БЗШ № 22

Дідик Діана, 9 клас, Ліцей

Підобід Єлизавета, 10-А, БЗШ № 20

Махмудов Феруз, 10-А, БЗШ № 18

Лу`кянец. Ольга, 10 клас, Ліцей

Кизим Валентина, 10 клас, Колегіум

Повалій Таїсія, 10-Б, БСШ № 9

Роль Вікторія, 10 клас, Колегіум

  • У номінації «Академічний рисунок»:

Черняков Даніїл, 5-А, БЗШ № 18

Тищенко Олександра, 3-В, БСПМШ № 16

Степовий Олексій, 8-Б, БЗШ № :

Ілларіонова Марія, 10-А, БЗШ № 8

Голотребчук Віта, 9-А, БЗШ № 22

Лабзюк Анна, 9 клас, Гімназія № 2

  • У номінації «Творча композиція»

Скороход Катерина, 5-Б, БСПМШ № 16

Пилипенко Діана, 4-В, БСШ № 9

Поршнєва Ольга 3-Г, БЗШ № 3

Кірюшина Діана, 3-Г, БСПМШ № 16

Кисельова Яна, 5-В, БЗШ № 5

Григор Дарина, 3-Б, БСПМШ № 16

Кошляк Карина, 1-Ф, БЗШ № 20

Оверченко Віра, 9-В, БЗШ № 6

Вередюк Єгор, 8-А, БЗШ № 13

Ткаченко Анна, 6-А, БЗШ № 21
Нормировська Єлизавета, 8 клас, Колегіум

Мисик Віталій, 7-А, БЗШ № 18

Проценко Ольга, 10 клас, Колегіум

Повстянко Тарас, 10-А, БЗШ № 6
Боярчук Анастасія, 9 клас, Ліцей

Костіна Олександра, 11 клас, Колегіум

Лисенко Діана, 10-А, Гімназія № 2

Григор`єва Вікторія, 10-В, БСШ № 12

Супрун Олексій, 11 клас, Колегіум

Чекаємо юні таланти міста на ІV міському учнівському конкурсі з образотворчого мистецтва імені Івана Максимовича Сошенка.

 

До уваги батьків колегіантів!

Міністерство соціальної політики інформує, що у зв'язку з незавершенням процедури відкритих торгів на закупівлю послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на забруднених територіях, із 03.03.2014 харчування потерпілих дітей не відбуватиметься, орієнтовна дата початку харчування квітень 2014 року.

У зв’язку з цим та з метою захисту конституційних прав дитини, права на безоплатне харчування згідно п. 11 ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», буде здійснюватися виплата компенсацій за харчування.

Виплатою компенсацій займається управління соціального захисту населення ( м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2, кабінет № 301).

 Перелік документів для отримання компенсації та зразок заяви тут

 

 

Довідки із колегіуму про те, що дитина не була забезпечена безоплатним харчуванням, будуть видаватися з 01 квітня 2014 року. Термін їхньої дії – 1 місяць.

 

План роботи на канікули

План роботи з учнями Білоцерківського колегіуму

на весняні канікули 2013 – 2014 н.р.

( 24.03.2014 – 28.03.2014)

 

з/п

Назва заходу

Дата проведення, час

Група

Місце проведення

Відповідальні

1.

Тренінг із ігровими імпровізаціями «Повір у свої можливості»

25.03,

13.00

31, 32

ЦТДЮ «Соняшник»

Бесараб В.О., Бондаренко О.В.

2.

Культпохід до кінотеатру ім. Довженка

25.03, 10.00

 

13.00

 

14.00

12, 22

43

 

 

11

Кінотеатр ім.О.Довженка

Шульга С.В., П’ятецька А.М.

Махаринська О.П

Кравчук Н.Л.

3.

Відвідування міської виставки виробів декоративно – вжиткового мистецтва

25.03, 10.00

33

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Войтенко О.П.

4.

Відвідування міської виставки виробів декоративно – вжиткового мистецтва

26.03, 11.00

12

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

П’ятецька А.М.

5.

Заняття в гуртку «Майстриня»

26.03, 10.00

21, 22

СЮТ

Яременко Л.П.,

Шульга С.В.

6.

Культпохід до кінотеатру ім. Довженка

26.03, 14.00

31, 32

Кінотеатр ім.О.Довженка

Бесараб В.О., Бондаренко О.В.

7.

Культпохід до кінотеатру ім. Довженка

26.03, 16.00

41, 42

Кінотеатр ім.О.Довженка

Туліветрова Н.М.,

Орлюк Л.В.

8.

Участь у дні відкритих дверей у коледжі сервісу та дизайну

26.03, 13.00

33, 43

БКСД

Войтенко О.П., Махаринська О.П.

9.

Весняна фотосесія у парку «Олександрія»

27.03, 12.00

41, 42

Парк «Олександрія»

Туліветрова Н.М.,

Орлюк Л.В.

10.

Відвідування роледрому

25.03, 12.00

27.03, 14.00

21

11

Роледром

Яременко Л.П.

Кравчук Н.Л.

11.

 

 

 

 

Екскурсія до м.Києва

26.03

 

 

 

 

 

21

м.Київ

Яременко Л.П.

Робота гуртків, клубів, секцій

1.

Європейський клуб “Патріот”

18.03., 10.00

члени клубу

ауд.№103

Яременко Л.П.

2.

Журналістська студія

18.03, 11.00

члени студії

ауд. № 107

Бондаренко О.В.

3.

Клуб інтелектуальних ігор “Ерудит”

26.03, 12.00

члени клубу

ауд. № 201

Паламарчук В.П.

4.

Українознавча студія

19.03, 10.00

члени студії

ауд. № 308

Полякова І.І.

5.

Туристсько — краєзнавчий гурток

26.03

члени гуртка

М.Київ

Яременко Л.П.

6.

Гурток «Історичне краєзнавство»

18.03., 10.00

члени гуртка

ауд. № 310

Андрусенко Л.С.

7.

Гурток «Культура мови та спілкування»

19.03.,

13.00

члени гуртка

ауд. № 109

Руденко Я.П.

8.

Гурток «Літературна творчість»

20.03, 13.00

члени гуртка

ауд. № 109

Руденко Я.П.



 

Учнівські олімпіади з хімії, біології, георафії НПУ імені М.П.Драгоманова

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова - найпрестижніший національний університет у системі педагогічної освіти України чекає майбутніх абітурієнтів.

Для залучення майбутніх абітурієнтів на бюджетну форму навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова і підготовки до ЗНО з хімії, біології, георафії Інститут природничо-географічної освіти та екології 25 березня 2014 року (вівторок) організує і проводить учнівські олімпіади з хімії, біології, георафії НПУ імені М.П.Драгоманова для учнів 11-х класів:

  • Реєстрація учасників - 9.00-10.00
  • Знайомство з роботою кафдр Інститут природничо-географічної освіти та екології - 9.00-10.00;
  • Олімпіада - 10.00-13.00 (текстовий формат)

Учасникам олімпіад буде надано право на першочергове зарахування при вступі на спеціальності: "Хімія", "Біологія", "Георафія" НПУ імені М.П.Драгоманова!

 

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Роль Вікторію (колегіантку 33 групи) з ІІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

 

Бажаємо нових перемог!

 

Знай українське!

Кобзар належить усій Україні. Тримаймося разом всі, кому рідна українська, кому – російська, угорська, кримсько-татарська, польська, румунська – всі мови нашої землі. Хай об`єднає нас геній нашого народу.

Всеукраїнський онлайн-турнір юних інтелектуалів «Знай українське!», присвячений в 2014 році 200-річчю Тараса Григоровича Шевченка з його пророчим «Обніміться, брати мої…»

Реєстрація триватиме з 9 до 28 березня 2014 року.

 

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Лаптєву Катерину (колегіантку 43 групи) з ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови.

Рибченко Ніну (колегіантку 31 групи) з ІV місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури.

 

Бажаємо нових перемог!

 

День вечірніх зустрічей

До уваги батьків колегіантів!

17 березня 2014 року у колегіумі відбудеться день вечірніх зустрічей.

Ви матимете змогу поспілкуватися про навчання Ваших дітей із учителями колегіуму з 17 год. до 19 год. 30 хв.

 

Адміністрація колегіуму

 

Конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Т.Г.Шевченка

Памятайте, що на цій планеті,

Відколи створив її пан Бог,

Ще не було епохи для поетів,

Але були поети для епох.

Саме ці слова якнайяскравіше характеризують постать великого Кобзаря, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі, двохсотріччя від дня народження якого ми відзначаємо цього року.

5 березня 2014 р. учні колегіуму ( Вівчарик Лілія, Нормировська Єлизавета – 11 група, Цвіров Владислав, Ткач Дмитро – 21 група, Рибченко Ніна, Підгорна Вікторія – 31 група, Кудряшова Анна – 41 група ) брали участь у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Тараса Григоровича Шевченка «Кобзарева зоря», що дало змогу колегіантам серцем доторкнутися до поезій Великого майстра слова. Шевченкова муза – то доля самої України. Гаряча любов до знедоленого рідного краю звучить у кожному слові , кожному рядку його безсмертних творів: «Гайдамаки», «Розрита могила», «Думка», «Кавказ», «І виріс я на чужині», «Мені однаково», «Катерина» та інших. Саме їх конкурсанти вибрали для прочитання. Щиро дякуємо усім учасникам за активну життєву позицію, за любов до Тарасового слова, яким він пробудив у народі національну гідність, самоусвідомлення. Та вітаємо Рибченко Ніну, ученицю 31 групи, за III місце у конкурсі читців-декламаторів «Кобзарева зоря». Бажаємо творчих злетів усім любителям Шевченкового слова.

 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Червень 2017 (31)
Травень 2017 (17)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (26)
Лютий 2017 (27)
Січень 2017 (19)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум