Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Комісія з питань екології та спорту

Голова комісії

Комісія з питань екології та спорту

Борщевський Владислав  

Склад комісії з  питань екології та спорту:

1. Шелест Владислав – 43 гр.

2. Сіраєв Владислав– 22 гр.

3. Фесак Євген – 32 гр.

4. Іванова Анастасія  - 31 гр.

5. Швиденко Богдан – 33 гр.

6. Качурівська Вікторія – 22 гр.

7. Целюренко Владислав – 42 гр.

8. Кухта Павло – 21 гр.

9. Новохацький Ілля – 21 гр.

10. Драган Артур – 22 гр. 

Комісія з питань екології та спорту

 МЕТА  І  ЗМІСТ  РОБОТИ: 

  • Формування фізично-розвиненої особистості, здатної протистояти шкідливим звичкам.
  • Організація спортивних змаганнь у колегіумі, участь у міських змаганнях.
  • Організація  заходів  по  захисту та  збереженню навколишнього середовища.
  • Проведення  бесід, диспутів, круглих столів, лекторіїв з агітації щодо  екології та здорового способу життя.
  • Організація походів, екскурсій.
  • Організація екологічних  акцій  по прибиранню сміття, висадці дерев, квітів.

План роботи комісії з  питань екології та спорту на ІІ семестр

№ п/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Січень

1.

Майстер-клас з хіп-хопу

24.01.2013

Члени комісії

2.

Збір команди черлідерів

28.01.2013

Члени комісії

Лютий

3.

Змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів.

13.02.2013

Члени комісії

4.

Декада  «Ти і твоє здоров'я»

01.02. -18.02

Члени комісії

5.

Захист презентації «Мій друг - велосипед»

15.02.2013

Члени комісії

6.

Анкетування «Спорт у вашому житті»

18.02.2013

Члени комісії

Березень

7.

Підготовка та участь у міських змаганнях ДЮР та ЮІР

Протягом місяця

Члени комісії

8.

Підготовка до міських змагань

Street workout

11-15.03.2013

Члени комісії

Квітень

9.

Обласна екологічна акція «Охорона довкілля – справа спільна»

01-30.04.2013

Члени комісії

10

Екологічна акція «До чистих джерел»

15 - 30.04.2013

Члени комісії

11.

Акція «Озеленення країни – спадщина для майбутніх поколінь»

01- 30.04.2013

Члени комісії

Травень

12.

Міський етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Зірниця»

01-09.05.2013

Члени комісії

13

Змагання «Спортсмен року»

11.05.2013

Члени комісії

 

 

 

 

14.

Засідання комісії. Підведення підсумків

16.05.2013

Голова комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План роботи комісії з  питань екології та спорту на І семестр

№ п/п

Захід

Дата

Відповідальні

Жовтень

1.

Засідання комісії

05.10.2010

Голова комісії

2.

Взяти участь у змаганнях міської спартакіади

Протягом року

Члени комісії

3.

Участь у проведенні місячника «Екології та бережливості»

Жовтень

Члени комісії

Листопад

1.

Організація та проведення загальноколегіальної акції «Ми – за здоровий спосіб життя»

Листопад

Члени комісії

2.

Змагання з гри в настільний теніс

Листопад

Члени комісії

3.

Змагання з гри у шахи

Листопад

Члени комісії

4.

Провести акцію «Захисти себе! Дізнайся більше про грип та туберкульоз.»

23 .11.12

Члени комісії

Грудень

1.

Круглий стіл на тему: «Раціональне харчування – запорука здоров’я»

Грудень

Члени комісії

2.

Змагання з волейболу

Грудень

Члени комісії

3.

Підготувати колегіантів до участі у міському учнівському проекті «Мій друг- велосипед»

Протягом року

 

 

4.

Засідання комісії

21.12.2012

 

Голова комісії 

Міські змагання з настільного тенісу

Турнір з армреслінгу

 

Комісія з питань культури та дозвілля

Голова комісії

Комісія з питань культури та дозвілля
Луценко Анна

Склад комісії з питань культури та дозвілля:

 1. Моцна Марина – 41 гр

2. Доманська Вікторія – 43 гр.

3. Нагаївська Карина – 21 гр.

4. Батрак Ігор -31 гр.

5. Дудка Вікторія – 42 гр.

6. Юрченко Вікторія – 33 гр.

7. Дубас Наталія – 22 гр.

8. Балас Анастасія – 21 гр.

9.Фурсенко Владислав - 43 гр

10. Козакевич Ян – 21 гр.

11. Максимець Максим – 21 гр.

12. Полянський Владислав – 11 гр.

 

Комісія з питань культури та дозвілля

 

 МЕТА  І  ЗМІСТ РОБОТИ: 

Естетичне виховання колегіантів, розвиток їхніх художніх здібностей, вивчення фольклору краю, формування культури поведінки.

Комісія :

  • організовує роботу творчих гуртків і клубів, проводить зустрічі з діячами культури і мистецтва, організовує культпоходи в театри, кіно, на виставки, концерти;
  • залучає учнів до гуртків, до участі в загальноколегіальних заходах;
  • керує проведенням культурно-масових справ, організацією шкільних і класних вечорів, свят народного календаря та традиційних свят колегіуму, розподіляє між учнями і класами доручення по підготовці цих заходів;
  • вивчає побажання учнів щодо організації вечорів, свят, ранків, дискотек, Днів Здоров’я, екскурсій тощо;
  • готує творчі виставки робіт учнів;
  • в кожному класі спрямовує культмасову та спортивну роботу;
  • інформує школярів про новини культурного життя міста.

План роботи комісії з питань культури та дозвілля на ІІ семестр

№ п/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Січень

1.

День соборності України

22.01.2013

Члени комісії

2.

День пам’яті героїв Крут

29.01.2013

Члени комісії

Лютий

3.

Організація та проведення Дня Святого Валентина

14.02.2013

Члени комісії

 

Конкурс дитячої естрадної пісні «Музичний сонях»

15.02.2013

Члени комісії

4.

Підготувати заходи з нагоди Дня пам’яті загиблих у Афганістані

23.02.2013

Члени комісії

Березень

5.

Взяти участь у підготовці Свята жіночності

07.03.2013

Члени комісії

6.

Шевченківський тиждень

11-15.03.2013

Члени комісії

7.

Флешмоб «Епідемія доброти»

20.03.2013

Голова комісії

Квітень

8.

Тиджень гумору. КВК.

02-06.04.2013

Члени комісії

9.

Заходи з нагоди річниці аварії на ЧАЕС

26.04.2013

Члени комісії

10.

Гордість колегіуму

24.04.2013

Члени комісії

Травень

11.

Декада пам’яті до 68 річниці Перемоги

01-09.05.2013

Члени комісії

 12.

Свято матері

11.05.2013

Члени комісії

13.

Організація та проведення Свята останнього дзвоника, випускних вечорів

Протягом місяця

Члени комісії

14.

Засідання комісії

16.05.2013

Голова комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План роботи комісії з питань культури та дозвілля на І семестр

п/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Жовтень

1.

Складання графіку  засідань комісії  та робочого плану.

3.10.2012

Голова комісії

2.

Залучення колегіантів до участі у міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Протягом року

Члени комісії

3.

Залучення колегіантів до участі у  роботі гуртків, секцій, факультативів.

Протягом місяця

Члени комісії

4.

Анкетування колегіантів  «Моє дозвілля»

Протягом місяця

Члени комісії

5.

День учнівського самоврядування.

5.10.2012

Члени комісії

 

6

Залучити  колегіантів до участі у міському учнівському проекті «Чарівний світ музичних інструментів»

23.10.12

Члени комісії

 

7.

Організація та проведення Дня колегіуму (посвята в колегіанти)

20.10.2012

25.10.2012

Члени комісії

8.

Колегіальний бал. Дискотека.

26.10.2012

Члени комісії

Листопад

1.

Взяти участь у організації та проведенні Свята української писемності та мови

09.11.2012

Члени комісії

2.

Організувати декаду пам’яті і скорботи з нагоди відзначення роковин Голодомору в Україні

17-24.11.2012

Члени комісії

3.

Планування новорічного КВК

23.11.2012

Члени комісії

4.

Організація та проведення веселих перерв (музичні)

Протягом місяця

Члени комісії

Грудень

1.

Спільно з комісією з питань волонтреського руху, організувати та провести флеш – моб до дня солідарності з ВІЛ позитивними людьми.

01.12.2012

Члени комісії

2.

«Привітаймо наших юнаків» (до Дня Збройних Сил України)

06.12.2012

Члени комісії

3.

Організація та проведення новорічних

свят

Протягом місяця

Члени комісії

4.

Засідання комісії

28.12.2012

Голова комісії 

Колегіум має талант

 

15.02.2013р. у філії ЦТДЮ «Соняшник»  відбувся захист презентацій «Чарівний світ музичних інструментів». Білоцерківський колегіум представляли Бака Сергій, учень 22 групи та Качанов Владислав, учень 12 групи, які також є переможцями фестивалю «Колегіум має талант». Організатори заходу відмітили, що саме презентація колегіантів була найвдалішою, адже вони насправді довели, що музичні інструменти, якими вони володіють, є найкращими і домогають їм  у самовираженні та самовдосконаленні. Попереду концерт, де колегіанти практично зможуть показати свою майстерність, талант та лобов до музичного мистецтва. 

 

Правозахисна комісія

Голова комісії

Правозахисна комісія

Кудряшова Анна

Склад  правозахисної  комісії: 

  1. Білецька Анжеліка – 41 гр.
  2. Дмуховський Сергій  - 42 гр.
  3. Супрун Олексій – 33 гр.
  4. Гапоннко Вадим – 32гр.
  5. Цвик Ірина – 22 гр.
  6. Туліветрова Карина – 21 гр.

 

Правозахисна комісія

МЕТА  І  ЗМІСТ  РОБОТИ:

  • Комісія допомагає педагогічному колективу колегіуму у вирішенні питань дисципліни, культури поведінки колегіантів на перервах, у їдальні, під час спортивних та культурно-масових заходів.
  • Здійснює контроль за відвідуванням уроків колегіантами, зовнішнім виглядом учнів (охайність зачіски, наявність форми); дотриманням санітарно-гігієнічних вимог до класного приміщення і учнів; роботою старост груп.
  • У разі потреби на засіданні комісії розглядається питання дисципліни окремих колегіантів  за поданням класних зборів.
  • Комісія має право порушувати клопотання  перед педагогічною радою про заохочення чи стягнення щодо окремих учнів.
  • Засідання комісії проводиться не рідше одного разу на місяць у перший вівторок місяця.

11 березня 2013 року голова правозахисної комісії  Кудряшова Анна провела рейд-перевірку зовнішнього вигляду колегіантів. Результати приємно вражають, адже з-поміж  255 колегіантів, незначні зауваження  отримали тільки 3 учні.

План роботи правозахисної  комісії на ІІ семестр

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Січень

1.

Рейд-первірка поведінки учнів у їдальні

21.01.2013

Члени комісії

Лютий

2.

Захист презентації з теми : «Культура молодіжної мови»

08.02.2013

 

 

 

 

Рейд-первірка зовнішнього вигляду колегіантів.

21.02.2013

Голова комісії

3.

Рейд-первірка стану шкільних меблів

26.02.2013

Члени комісії

4.

Рейд-первірка наявності щоденників у колегіантів

28.02.2013

Члени комісії

5.

Засідання комісії .Узагальнення результатів рейдів-перевірок.

28.02.2013

Голова комісії

Березень

6.

Рейд-перевірка стану підручників

12.03.2013

Члени комісії

7.

Рейд-перевірка чергування учнів на перервах

19.03.2013

Члени комісії

8.

Рейд-перевірка запізнень на уроки та пропусків занять

22.03.2013

Члени комісії

Квітень

9.

Засідання комісії .

04.04.2013

Голова комісії

10.

Рейд-первірка наявності щоденників у колегіантів

19.04.2013

Члени комісії

11.

Рейд-первірка зовнішнього вигляду колегіантів

30.04.2013

Члени комісії

Травень

12.

Рейд-перевірка поведінки учнів у їдальні

07.05.2013

Члени комісії

13.

Засідання комісії з питань підведення підсумків роботи.

16.05.2013

Голова комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План роботи правозахисної  комісії на І семестр 

№ п/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Жовтень 

1.

Збори комісії щодо планування роботи на І семестр. Затвердження плану роботи.

09.10.2012

Голова комісії

2.

Рейд-первірка зовнішнього вигляду колегіантів.

24.10.2012

Члени комісії

Листопад

1.

 

Провести  просвітницьку  акцію по протидії торгівлею людьми. Ознайомлення колегіантів з основним  законами  і нормативними актами по запобіганню торгівлею людьми.

22.11.2012

 

Члени комісії

 

2.

Рейд-первірка поведінки учнів у їдальні.

26.11.2012

Члени комісії

Грудень

1.

Засідання комісії з питань узагальнення результатів проведених рейдів-перевірок. Коригування плану роботи комісії.

03.12.2013

Голова комісії

2.

Рейд-первірка наявності щоденників у колегіантів.

10.12.2013

Члени комісії

3.

Рейд-перевірка поведінки учнів у їдальні.

16.12.2013

Члени комісії

4.

Засідання комісії з питань підведення підсумків роботи за І семестр та планування роботи на ІІ семестр.

27.12.2013

Голова комісії 

 

Комісія з інформаційних питань

Голова комісії

Комісія з інформаційних питань

Іщенко Анна

Склад комісії з інформаційних питань:

 

1. Іщук Руслана – 41 гр.

2. Костюк Ліза – 22 гр.

3. Дехтяренко Микола - 32 гр.

4. Кононець Владислав -  42 гр.

5. Красножон Ярослав -  43гр.

6. Павлик Богдан – 33 гр.

7. Гудима Лілія – 31 гр.

8. Кухаренко Ліля – 31 гр.

10. Томашевська Марина – 31 гр.

 

Комісія з інформаційних питань


 МЕТА  І  ЗМІСТ  РОБОТИ:

 

  • Вивчення громадської думки учнів про життя колегіуму.
  • Висвітлення життя колегіуму на сторінках колегіальної  газети, сторінках місцевих ЗМІ.
  • Рекламування діяльності учнівського самоврядування.
  • Випуск газет, присвячених знаменним і пам’ятним подіям держави, колегіуму, датам народного календаря.
  • Участь у колегіальних та міських конкурсах.

План роботи комісії з інформаційних питань на ІІ семестр

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Січень

1.

Підготувати випуск колегіальної газети «NOTA BENE»

Протягом місяця

Члени комісії

2.

Зустріч із журналістом рекламно-інформаційної агенції «Бліц»

17.01.13

Члени комісії

3.

Оформлення інформаційного стенду

«Тернистий шлях до соборності України»

22.01.13

Члени комісії

4.

Зустріч із журналістом з телеканалу СТБ. Майсер – клас на тему: «Як правильно брати інтерв'ю?»

23.01.13

Члени комісії

5.

Взяти участь у міському конкурсі «Космічні фантазії»

Протягом місяця

Члени комісії

Лютий

6.

Засідання комісії

04.02.2012

Голова комісії

7.

Організувати прикрашання дверей та закладу до Дня Святого Валентина

До 14.02.2012

Члени комісії

8.

Оформлення  колажів  про здоровий спосіб життя в рамках декади «Ти і твоє здоров'я »

Протягом місяця

Члени комісії

9.

Оформлення стіннівок до Дня захисника Вітчизни

Протягом місяця

Члени комісії

Березень

10.

Оформлення стіннівок до 8 Березня

До 07.03.2012

Члени комісії

11.

Підготувати випуск колегіальної газети «NOTA BENE»

Протягом місяця

Члени комісії

12.

Наповнення матеріалами сайту навчального закладу

Протягом місяця

Члени комісії

Квітень

13.

Конкурс гумористичних газет

02.04.2012

Члени комісії

14.

Допомога у виготовленні буклетів та пам’яток агітбригаді ЮІР

До 04.04.2012

Члени комісії

Травень

15.

Конкурс газет, плакатів, присвячених Дню Перемоги

08.05.2012

Члени комісії

16.

Конкурс на кращу листівку до Дня матері

11.05.2012

Члени комісії

17.

Засідання комісії

16.05.2012

Голова комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 План роботи комісії з інформаційних питань на І семестр

№ п/п

Заходи

Дата

Відповідальні

Жовтень

1.

Збори комісії щодо планування роботи на І семестр. Затвердження плану роботи.

23.10.2012

Голова комісії

2.

Підготовка стіннівок до Дня вчителя.

01.10.2012

Члени комісії

3.

Підготувати прес-службу до Дня учнівського самоврядування. Провести інтерв’ю та фоторепортаж з учителями та учнями.

03.10.2012

Члени комісії

4.

Взяти участь у міському учнівському проекті.  Зібрати та підготувати в електронному вигляді достідження про сленг.

26.10.2012

Члени комісії

Листопад

1.

Робота по випуску колегіальної газети «NOTA BENE»  (один раз на квартал.)

Протягом року

Члени комісії

2.

Взяти  участь у акції «Ми – за здоровий спосіб життя» (плакати, малюнки).

Протягом місяця

Члени комісії

3.

Офоромлення інформаційного куточка з нагоди 78 -роковин Голодомору в Україні.

До 16.11.2012

Члени комісії

4.

Взяти участь у міському фотоконкурсі «Моя Україна».

Протягом місяця

Члени комісії

5.

Провести зустріч із журналістом телеканалу СТБ. Мастер - клас по підготовці та проведенню  інтерв’ю.

15.11.2012

Голова комісії

6.

Оформлення інформаційного куточка до Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.

Протягом місяця

Члени комісії

Грудень

1.

Випуск тематичних газет до Дня Збройних Сил України.

06.12.2012

Члени комісії

2.

Оформлення інформаційного куточка «Свята у грудні».

02.12.2012

Члени комісії

3.

Організувати прикрашання дверей та випуск стіннівок до Нового року.

До 24.12.2012

Члени комісії

4.

Підготувати прес – службу  для проведення інтерв’ю та фоторепортажу з нагоди святкування Нового року.

 27.12.2012

Члени комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч з журналістом

 

08.02. 2013 р. у філії ЦТДЮ «Соняшник» відбувся захист презентацій з теми: «Культура молодіжної мови». Членами комісії з інформаційних питань було проведено дослідження, в якому взяли участь 267 колегіантів. В результаті обробки отриманих даних було складено сленговий словник  тих слів, які найчастіше використовують учні під час спілкування в повсякденному житті. На високому рівні захистила презентацію Білоцерківського колегіуму, учениця 22 групи Цвик Ірина, член правозахисної комісії. Ірина розповіла, яким чином проходило анкетування та дослідження,  і безпосередньо представила  створений сленговий словник. Також  один із колегіантів підготував сленг, який використовують “геймери”, або активні користувачі  соціальних мереж.

Приклад сленгу:  

Бро - гарний друг

Відмазка – виправдання

Гоу – пішли

Капец - все погано

Кльово - добре

Ламатись - бути неспроможним швидко прийняти рішення

Лузер - невдаха

Нуб - новачок

Нік – прізвисько, псевдонім

Омг - я вражений

Окай-згода

Спс - дякую

Паті - вечірка

Фейк - несправжній

Лол – laugh out loud, ржу не можу

Лінк - зноска

Хз – хто знає

Сєрвак - сервер

Гугл, загуглити – google.com, пошукати щось

Гіфка – анімація чи картинка в форматі gif

Ня – виражає «умілєніє» чимось

Няшнота – щось «няшне», дивись «ня»

Мем – вірусна картинка, яка швидко поширюється в просторах інтернетів

404 – код помилки, яка сповіщає про відсутність данного посилання чи пустий пошуковий запит – «error 404»

Юзєр– користувач

Ака – «також відомий як», «asknownas»

Лайк, лойс – одобрення чогось

Форумчанин – постійний відвідувач форуму

Топік – стаття, тема

Спам – розсилання комерційної чи іншої реклами через соціальні сітки чи форуми

 

 

Рада колегіального братства

 Голова колегіального братства

Рада колегіального братства

Гарвасюк Юлія

Голова колегіального братства здійснює загальне керівництво Радою колегіального братства:

- готує і проводить засідання;

- скеровує поточну роботу членів комісій Ради колегіального братства;

- організовує складання проекту плану роботи учнівського колективу на навчальний рік;

- відповідає за виконання плану роботи;

- персонально відповідає за організацію та проведення загальних зборів.

Заступник Голови колегіального братства

Рада колегіального братства

Міщенко Катерина

Заступник Голови колегіального братства відповідає за взаємодію між старостами класів, активом різних колегіальних об'єднань, надає допомогу Голові ради і, в разі потреби, замінює його.

Рада колегіального братства:

  1. Іщенко Анна  – голова комісії з інформаційних питань.
  2. Кудряшова Анна – голова правозахисної комісії.
  3. Луценко Анна – голова комісії з питань культури та дозвілля.
  4. Борщевський Владислав – голова комісії з питань екології  і спорту.
  5. Кабачій Аліна – голова комісії з питань волонтерського руху.

 

Новорічна дискотека 

 

Години психолога

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.07.2012 №3 1/9-488 «Щодо організації та проведення «годин психолога» в загальноосвітніх навчальних закладах» з вересня 2012 року у колегіумі започатковано проведення «годин психолога», які є ефективним інструментом для отримання учнями знань про людину, створення умов для розвитку творчих здібностей та обдарувань дитини, пізнання самого себе, формування культури здорового способу життя підлітка.

Відтак, для працівників психологічної служби навчального закладу з’явилася нагода (під час виховної години) провести заплановані заходи з учнівським колективом: цікаві заняття профорієнтаційного, профілактичного чи діагностичного характеру.

«Години психолога» спрямовані на формування активної життєвої позиції колегіантів, стимулювання процесів самопізнання і самовдосконалення, допомогу у виборі життєвих цілей, професійному самовизначенні; учні, зустрічаючись щомісяця з практичним психологом чи соціальним педагогом, зможуть відчути ще більше підтримки й уваги до себе.

У квітні 2015 року психологічна служба колегіуму планує провести з учнями такі заходи.

 
 

Учасники Всеукраїнського конкурс у «Молодь тестує якість» та «Зелене споживання»

У 2008-2009 навчальному році нагороджені  дипломами Міністерства освіти і науки України:

Ліщук Ганна (32 група);

Соцкова Надія (32 група);

Галяндін Наталія (31 група);

Крикун Віталій (31 група);

Мартиненко Ірина (31 група). 

 

Всеукраїнська учнівська універсіада, м. Київ, Київський міжнародний університет

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

У ХІ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2010-2011 навчального року взяли участь:

1. Дащекнко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

   У Х Всеукраїнській учнівській універсіаді 2009-2010 навчального року взяли участь:

1. Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.) – 1 місце.

2. Кузнєцов Микола (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

3. Кубенко Анюта (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

4. Барус Михайло (науковий керівник Лата Л.Б.) – 3 місце.

5. Дащенко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

6. Ткач Тетяна (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

7. Зубченко Дмитро (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

8. Пасічник Аліна (науковий керівник Гах В.М.) – 3 місце.

   У ІХ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2008-2009 навчального року взяли участь:

1.Ковальчук Євген (науковий керівник Орлюк Л.В.) -1 місце.

2.Бондарець Ярослав (науковий керівник Чуба О.В.)- 2 місце.

3.Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.)- 3 місце.                 

4.Лавренчук Ігор (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

 

Мала академія наук(секція біології та географії)

2013-2014 навчальний рік:

Результати виступу учнів

у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Географія та ланшафтознавство

Самар Віктор Олександрович

21

Яременко Л.П.

Сучасні антропогенні ландшафти Білоцерківського району:класифікація та екологічний стан

ІІІ

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

І

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ

Ветеринарія та зоотехнія

Чуйко Анна Володимирівня

33

Лясота В.П.

Використання гліцинатів,мікроелементів при вирощуванні свиней

ІІІ


Результати виступу учнів

у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Геологія та мінералогія

Нагаївська Каріна Віталіївна

31

Яременко Л.П.

Геологічна та економічна оцінка Тарасівського ільменіт-рутил-цирконових руд

Диплом з відзнакою

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

ІІ

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ


2012-2013 навчальний рік:

Байдюк Тетяна, 43 група (11 клас), секція кліматології та метерології, посіла 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.

Бурилкін Леонід, 32 група (10 клас), секція біології людини, посів 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

Доманська Вікторія, 43 група (11 клас), секція мікроекономіки та макроекономіки, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства «Гарант»", науковий керівник Гайдаєнко О.А.

Панченко Ольга, 43 група (11 клас), секція агрономії, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

Нагаївська Каріна, 21 група (9 клас), секція геології, геохімії та мінералогії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Яременко Л.П. учень 32 групи (10 клас) Штокал Євгеній написав науково-дослідницьку роботу «Демографічна ситуація на Білоцерківщині: сучасність та перспективи», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учениця 41 групи (11 клас) Кацалап Тамара написала науково-дослідницьку роботу «Поверхнева,підземна та питна вода Білоцерківщини. Яку воду варто пити?», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Доманська Вікторія написала науково-дослідницьку роботу «Перспективи електронної комерції», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 33 групи (10 клас) Удод Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Хеджування ризиків за допомогою послуг фінансових посередників», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Симоненко Діана написала науково-дослідницьку роботу «Акцизний збір: проблеми становлення та розвитку в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 43 групи (11 клас) Ковчан Денис написав науково-дослідницьку роботу «Історія та сьогодення страхових послуг у Київській області», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 43 групи (11 клас) Тишківська Анна написала науково-дослідницьку роботу «Негативний вплив антибіотиків на лабораторних тварин», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – 1 місце, на ІІІ Всеукраїнському етапі отримала диплом учасника.

Під керівництвом доктора ветеринарних наук, професора БНАУ Лясоти В.П. учениця 43 групи (11 клас) Пасічник Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Вплив електромагнітних випромінювань надвисокої частоти на активність біологічних об'єктів», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – місце.

Під керівництвом учителя Кравчук Н.Л. учениця 42 групи (11 клас) Кутова Юлія написала науково-дослідницьку роботу «Обсяг вирубки лісу та роль лісозаготівлі в місцевій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Паш О.С. учень 22 групи (9 клас) Бурилкін Леонід написав науково-дослідницьку роботу «Дослідження безпеки засобів побутової хімії», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 41 групи (11 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Підземні води міста Біла Церква та Білоцерківського району», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 41 групи (11 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив зеленої маси люцерни на молочну продуктивність корів», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом вчителя Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Бізнес майбутнього. В які сфери життя краще вкладати гроші?», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Ковбаса Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Туристична діяльність та її вплив на економіку країни», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 5 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Значення геологорозвідувальних робіт для розвитку економіки України на прикладі діяльності Правобережної геологічної експедиції», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 31 групи (10 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Мінерально-сировинні ресурси південно-західного регіону Київщини», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учениця 41 групи (11 клас) Карпенко Марина написала науково-дослідницьку роботу «Вдосконалення механізмів прямого оподаткування підприємств в Україні», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 31 групи (10 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Підприємство – основна виробничо-господарська ланка економіки України та Білої Церкви», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Банківське кредитування малого та середнього бізнесу на прикладі АКБ «Укрсоцбанк»», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 21 групи (9 клас) Зубченко Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Державний бюджет – найбільший централізований фонд нагромадження коштів у державі», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Безлобов Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Стан та перспективи працевлаштування людей з обмеженими можливостями в Київській області», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 42 групи (11 клас) Бадзюх Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Вплив виховання на формування характеру собак бійцівських порід», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 31 групи (10 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив кормової добавки «Міовіт» на продуктивність та забійні якості молодняку свиней на відгодівлю», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 8 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 23 групи (9 клас) Кузнєцов Микола написав науково-дослідницьку роботу «Сучасні методи запобігання цукрового діабету», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 32 групи (10 клас) Ковальчук Євген написав науково-дослідницьку роботу «Розвиток мережі транспортних засобів Білої Церкви», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 2 місце і була допущена до ІІІ (Всеукраїнського) етапу, де учень отримав диплом лауреата.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 13 групи (8 клас) Чорнозуб Ольга написала науково-дослідницьку роботу «Вивчення кількості формених елементів крові та вмісту гемоглобіну в крові як метод визначення клінічного стану тварин», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Чуби О.В. учень 31 групи (10 клас) Бондарець Ярослав написав науково-дослідницьку роботу «Символізм, значення та розвиток форм хреста», яка на І (міському) етапі посіла    1   місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом учителя економіки Рибак Н.О. учень 31групи (10 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Ціна в ринковій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 31 групи (10 клас) Лавренчук Ігор написав науково-дослідницьку роботу «Державний борг України», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

 

Опитування

Архів новин

Грудень 2019 (14)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум