Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Комісія з питань волонтерського руху

Комісія з питань волонтерського руху

 

Комісія з питань волонтерського руху

Комісія з питань волонтерського руху

 
 

Комісія з питань культури та дозвілля

Комісія з питань культури та дозвілля

 

Правозахисна комісія

Правозахисна комісія

 

Комісія з інформаційних питань

Комісія з інформаційних питань 

 

Рада колегіального братства

Рада колегіального братства

 

Учнівське самоврядування 2013/2014 навчальний рік

Учнівське самоврядування 2013/2014 навчальний рік

 

Учнівське самоврядування 2014/2015 навчальний рік

Учнівське самоврядування 2014/2015 навчальний рік

 

2012-2013 навчальний рік(олімпіади)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Українська мова та література

Савенкова Марина

11

Полякова І.І.

9

2.

Українська мова та література

Туліветрова Карина

21

П’ятецька А.М.

5

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія

31

Шульга С.В.

3

4.

Українська мова та література

Кривоконь Марія

41

Дудка Л.В.

5

5.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія

21

Бондаренко О.В.

2

6.

Російська мова та література

Костіна Олександра

31

Бондаренко О.В.

4

7.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра

41

Бондаренко О.В.

5

8.

Світова література

Поліщук Марія

11

Туліветрова Н.М.

4

9.

Світова література

Туліветрова Карина

21

Туліветрова Н.М.

4

10.

Світова література

Краснікова Анастасія

31

Туліветрова Н.М.

5

11.

Світова література

Кривоконь Марія

41

Туліветрова Н.М.

4

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Українська мова та література

8 клас:

Савенкова Марина, 11 група - І місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІ місце;

Чалій Поліна, 11 група - ІІ місце;

Павлова Олена, 11 група - ІІІ місце.

9 клас:

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Підгорна Вікторія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Бурилкіна Олена, 32 група - ІІ місце;

Костіна Олександра, 31 група - ІІІ місце.

11 клас:

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Будовська Марина, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце.

Російська мова

9 клас:

Пономаренко Анастасія, 21 група - І місце;

Глеваська Богдана, 22 група - ІІ місце;

Шумська Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Міськевич Ольга, 21 група - ІІІ місце;

Туліветрова Каріна, 21 група - ІІІ місце;

Приймак Роман, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Костіна Олександра, 31 група - І місце;

Кричевська Олена, 31 група - ІІ місце;

Ольшевська Анастасія, 33 група - ІІІ місце.

11 клас:

Лавріненко Олександра, 43 група - І місце;

Таірян Маргарита, 41 група - ІІ місце;

Левченко Ростислав, 41 група - ІІІ місце.

Світова література

8 клас

Поліщук Вікторія, 11 група - І місце;

Дрожчана Катерина, 11 група - ІІ місце;

Рудніцький Олексій, 11 група - ІІІ місце;

Самар Віктор, 11 група - ІІІ місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІІ місце.

9 клас

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Шуба Катерина, 21 група - ІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Шишкіна Вероніка, 31 група - ІІ місце;

Щербаченко Аліна, 31 група - ІІІ місце.

11 клас

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Суходольська Анжеліка, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце;

Прокопович Олександр, 43 група - ІІІ місце.

 

Опитування

Архів новин

Січень 2019 (34)
Грудень 2018 (51)
Листопад 2018 (42)
Жовтень 2018 (55)
Вересень 2018 (26)
Серпень 2018 (18)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум