Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2013/2014 навчальний рік

2013/2014 навчальний рік

 

2014/2015 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

 

2014-2015 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

 

2012-2013 навчальний рік(олімпіади)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Українська мова та література

Савенкова Марина

11

Полякова І.І.

9

2.

Українська мова та література

Туліветрова Карина

21

П’ятецька А.М.

5

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія

31

Шульга С.В.

3

4.

Українська мова та література

Кривоконь Марія

41

Дудка Л.В.

5

5.

Російська мова та література

Пономаренко Анастасія

21

Бондаренко О.В.

2

6.

Російська мова та література

Костіна Олександра

31

Бондаренко О.В.

4

7.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра

41

Бондаренко О.В.

5

8.

Світова література

Поліщук Марія

11

Туліветрова Н.М.

4

9.

Світова література

Туліветрова Карина

21

Туліветрова Н.М.

4

10.

Світова література

Краснікова Анастасія

31

Туліветрова Н.М.

5

11.

Світова література

Кривоконь Марія

41

Туліветрова Н.М.

4

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Українська мова та література

8 клас:

Савенкова Марина, 11 група - І місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІ місце;

Чалій Поліна, 11 група - ІІ місце;

Павлова Олена, 11 група - ІІІ місце.

9 клас:

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Підгорна Вікторія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Бурилкіна Олена, 32 група - ІІ місце;

Костіна Олександра, 31 група - ІІІ місце.

11 клас:

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Будовська Марина, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце.

Російська мова

9 клас:

Пономаренко Анастасія, 21 група - І місце;

Глеваська Богдана, 22 група - ІІ місце;

Шумська Анастасія, 21 група - ІІ місце;

Міськевич Ольга, 21 група - ІІІ місце;

Туліветрова Каріна, 21 група - ІІІ місце;

Приймак Роман, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Костіна Олександра, 31 група - І місце;

Кричевська Олена, 31 група - ІІ місце;

Ольшевська Анастасія, 33 група - ІІІ місце.

11 клас:

Лавріненко Олександра, 43 група - І місце;

Таірян Маргарита, 41 група - ІІ місце;

Левченко Ростислав, 41 група - ІІІ місце.

Світова література

8 клас

Поліщук Вікторія, 11 група - І місце;

Дрожчана Катерина, 11 група - ІІ місце;

Рудніцький Олексій, 11 група - ІІІ місце;

Самар Віктор, 11 група - ІІІ місце;

Мельник Марія, 11 група - ІІІ місце.

9 клас

Туліветрова Каріна, 21 група - І місце;

Шуба Катерина, 21 група - ІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Шишкіна Вероніка, 31 група - ІІ місце;

Щербаченко Аліна, 31 група - ІІІ місце.

11 клас

Кривоконь Марія, 41 група - І місце;

Суходольська Анжеліка, 41 група - ІІ місце;

Лавріненко Олександра, 43 група - ІІІ місце;

Прокопович Олександр, 43 група - ІІІ місце.

 

2013-2014 навчальний рік(олімпіади)

У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури у 2013-2014 навчальному році брала участь учениця 31 групи Рибченко Ніна і посіла ІV місце.


Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 навчальному році:

п/п

Предмет

ПІ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

1.

Українська мова та література

Савіна Анастасія

11

Шульга С.В.

10

2.

Українська мова та література

Самар Віктор

21

Шульга С.В.

4

3.

Українська мова та література

Рибченко Ніна

31

Склярова Г.М.

4

4.

Українська мова та література

Авілова Іванна

43

Дудка Л.В.

6

5.

Світова

література

Савіна Анастасія

11

Туліветрова Н.М.

4

6.

Світова

література

Поліщук Марія

21

Туліветрова Н.М.

14

7.

Світова

література

Рибченко Ніна

31

Туліветрова Н.М.

I

8.

Світова

література

Краснікова Анастасія

41

Туліветрова Н.М.

III

9.

Російська мова

Савенкова Марина

 

21

Бондаренко О.В.

4

10.

Російська мова

Пономаренко Анастасія

 

31

Бондаренко О.В.

I

11.

Російська мова

Костіна Олександра

 

41

Бондаренко О.В.

II

 

2014-2015 навчальний рік(олімпіада з укр. мови та літератури, рос. мови)

У 2014-2015 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

 

  1. Морська Лілія, 11 група (8 клас) – III місце (Учитель: Шульга Світлана Володимирівна).

  2. Матусевич Ірина, 21 група (9 клас) - VII місце (Учитель: Шульга Світлана Володимирівна).

  3. Качалаба Юлія, 31 група (10 клас) - I місце (Учитель: Дудка Людмила Василівна).

  4. Рибченко Ніна, 41 група (11 клас) - III місце (Учитель: Склярова Галина Миколаївна).

Звіт

про проведення I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

у 2014/2015 навчальному році

у Білоцерківському колегіумі

Переможці та призери, які посіли I-III місця

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Клас

Сума балів

Місце

1.

Морська Лілія Ігорівна

8

24,5

I

2.

Нагорна Анастасія Вікторівна

8

24

II

3.

Доманська Діана Олександрівна

8

22

III

4.

Матусевич Ірина Всеволодівна

9

32

I

5.

Матусевич Ангеліна Всеволодівна

9

31,5

II

6.

Савіна Анастісія Олександрівна

9

26

III

7.

Качалаба Юлія Петрівна

10

36

I

8.

Донець Софія Дмитрівна

10

34

II

9.

Колісніченко Анастасія Вікторівна

10

30

III

10.

Рибченко Ніна Петрівна

11

40

II

11.

Туліветрова Карина Русланівна

11

39

II

12.

Роль Вікторія Костянтинівна

11

38

III

13.

Нагаївська Каріна Віталіївна

11

38

III

 

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови:

  1. Пономаренко Анастасія (41 рупа) – I місце.
  2. Матусевич Ангеліна (21 група) – II місце.
  3. Савенкова Марина (31 група) - III місце.

         Результати III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови:

  1. Пономаренко Анастасія (41 група) – IV місце.


 

Меморандум про співробітництво з Оксворд Юніверсіті Прес

Меморандум про співробітництво з Оксворд Юніверсіті Прес

14 жовтня 2014 року
Білоцерківський колегіум став учасником Oxford Quality Programme, що є програмою співробітництва між Оксфорд Юніверсіті Прес та найбільш престижними у світі навчальними закладами, яка передбачає спільне прагнення до досконалості викладання та забезпечення високої якості у вивченні англійської мови.

Цей меморандум про домовленість окреслює основні напрями співробітництва між Оксфорд Юніверсіті Прес та колегіумом.

Оксфорд Юніверсіті Прес має намір забезпечити навчальний заклад певними послугами та матеріалами, які направлені на подальше зростання репутації колегіуму та успіхів у вивченні англійської мови.

Меморандум про співробітництво з Оксворд Юніверсіті Прес


 

Хімія

Будь-яке явище і процес навколо нас безпосередньо пов’язані з хімією. А в сучасному техногенному світі без хімії уявити життя неможливо. Саме тому знання з даного предмету дуже важливі для кожної людини, А детальнішу інформацію з хімії Ви зможете почерпнути з таких сайтів:

 

Художня культура

Рекомендована література для читання влітку

з художньої культури для 9 класу:

  1. Країна замків і фортець : Історичні нариси. Фото. Картосхеми. Реконструкції/ Авт.-упор. С.В. Трубчанінов. - 2-е вид., доп. і перероб. - Кам‘янець-Подільський : Оіюм, 2007. - 56с.

  2. Матющенко Б., Шковира Ю., Чабан М.
    Забутою Україною. Краєзнавче видання. – Дніпропетровськ. ІМА-прес. – 2006. – 336 с.

  3. Україна: Для дітей середнього шкільного віку / Авт.-упорядники В.М. Скляренко та ін. -  Харків:  Фоліо, 2003. – 319 с. – (Дитяча енциклопедія).

  4. Чернецький Є. Історія Білої Церкви: події, постаті, життя. — Біла Церква: Вид. О. Пшонківський, 2012. — 448 с.: іл.

  5. Галкін С. І. Парк «Олександрія»: історія та сучасність.

для 10 класу:

  1. 100 великих чудес света / Автор-составитель Н.А. Ионина. – М.: Вече, 2000. – 528 с. (сто великих).

  2. Кун М.А. Легенди та міфи стародавньої Греції./Переклад О.М. Івченко К., 1996.

  3. "Египтология". Дневник экспедиции мисс Эмили Сэндс.

  4. Джек Данн. Тайная история Леонардо да Винчи./ Эксмо, Домино. – 2010.

  5. Д. Браун. Код да Вінчі

 

Правознавство

pravoznavstvo.at.ua/ - Новини законодавства України

<!-- @page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 } a:link { color: #0563c1 } -->

Юридичні задачі - http://klasnaocinka.com.ua/uk/article/iuridichni-zadachi.html

Журнал «Історія та правознавство» - http://presa.ua/istorija-ta-pravoznavstvo.html

Журнал «Юридичний вісник» - http://www.yurvisnyk.in.ua/

Науково-практичний фаховий журнал «Порівняльне правознавство»  - https://pravoua.com.ua/ua/store/porivnyalne/

 

Опитування

Архів новин

Вересень 2018 (24)
Серпень 2018 (18)
Липень 2018 (16)
Червень 2018 (30)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум