Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму, які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

Математика

60

Фізика

34

Астрономія

8

Інформаційні технології

4

Основи інформатики

(програмування)

6

Результати участі учнів Білоцерківського колегіуму у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

8 клас

1.

Математика

Рябушко Ярослав Юрійович

11

Бесараб В.О.

3

2.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Тимошенко Ю.І.

10

9 клас

1.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Бсараб В.О.

4

10 клас

1.

Математика

Самар Валентин Олександрович

33

Цибко В.В.

1

2.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

33

Петровський С.А.

2

3.

Астрономія

Гольдич Олександр Олександрович

33

Тимошенко Ю.І.

3

11 клас

1.

Математика

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Козаченко О.І.

8

2.

Фізика

Карась Максим Олегович

42

Тимошенко Ю.І.

10

3.

Інформаційні технології

Шашурін Андрій Михайлович

33

Тимошенко Ю.І.

3

4.

Астрономія

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

Тимошенко Ю.І.

1

 

2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму, які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

Російська мова та література

36

Світова література

34

Українська мова та література

91 

Результати участі учнів Білоцерківського колегіуму у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

8 клас

1.

Українська мова та література

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

П’ятецька А.М.

3

2.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

11

Туліветрова Н.М.

3 

3.

Російська мова та література

Шумьска Анастасія Олександрівна

11

Бондаренко О.В.

8

9 клас

1.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

 

21

Шульга С.В.

4

2.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Туліветрова Н.М.

3

3.

Російська мова та література

Кириченко Поліна Андріївна

21

Бондаренко О.В.

15

10 клас

1.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Дудка Л.В.

2

2.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Туліветрова Н.М.

2

3.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

33

Бондаренко О.В.

7

11 клас

1.

Українська мова та література

Шершньова Олена Сергіївна

41

Смаглюк І.І.

3

2.

Світова література

Болобан Мар’яна Леонідівна

41

Туліветрова Н.М.

3

3.

Російська мова та література

Кардаш Олена Ігорівна

41

Бондаренко О.В.

12

 

2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму, які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

Іспанська мова

8

Англійська мова

75

Німецька мова

4

Французька мова

5

Результати участі учнів Білоцерківського колегіуму у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

8 клас

1.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

11

Кравчук Н.Л.

1

2.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

11

Кривуца О.П.

3

9 клас

1.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Кравчук Н.Л.

2

2.

Іспанська мова

Шишкіна Вероніка Олегівна

21

Шевченко О.М.

1

10 клас

1.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Стороженко Н.М.

3

2.

Іспанська мова

Кравчук Вероніка Василівна

31

Шевченко О.М.

1

3.

Сліпенчук Валерія Валеріївна

31

Шевченко О.М.

2

4.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

31

Скрипчук Н.В.

3

11 клас

1.

Англійська мова

Зубченко Дмитро Сергійович

43

Стороженко Н.М.

4

2.

Німецька мова

Шершньова Олена Сергіївна

41

Кривуца О.П.

3

3.

Французька мова

Пінчукова Марія Сергіївна

41

Скрипчук Н.В.

8

 

Оперативна інформація

Концепція сімейного виховання в системі освіти "Щаслива родина" 

Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності"

Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності" проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за темою "Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій" та з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності і поширення педагогічних здобутків у створенні системи виховання протягом 2011-2015 років за номінаціями:

"Галерея інноваційного пошуку";

"Майстерня професійного самовдосконалення";

"Галерея дозвілля".

Детальна інформація на сайті: http://mon.gov.ua/ua/news/archive-news/90/shanovni-osvityani-uvaga-konkurs/

 

На допомогу класному керівнику

Ключовим нормативним документом у сфері освітньої політики щодо виховання є наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, яким затверджено "Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України". Програма розрахована на весь період виховної діяльності з учнями конкретного класу з урахуванням вікових, індивідуальних та психолого-педагогічних особливостей  учнів (для роботи з учнями 1-4, 5-9 та 10-11 класів). Метою "Основних орієнтирів виховання" є створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей.

Навчальним закладам зміст виховної діяльності необхідно будувати у відповідності до наступних ключових ліній:

  • ціннісне ставлення до себе;
  • ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;
  • ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;
  • ціннісне ставлення до праці;
  • ціннісне ставлення до природи;
  • ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Превентивне виховання

Законодавча база:

  • Закон України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ "Про охорону дитинства";
  • Закон України від 21.06.2001 № 2558-ІІІ "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю";
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 3.09.2009 р. "Про затвердження Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2012 року",
  • Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11. 2010 р. № 2140 "Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки",
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 р. № 350 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року"
  • Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1209 "Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року".
  • Наказ від 03.08.2012 № 888 "Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року".

Накази та інструктивно-методичні листи Міністерства з питань виховної роботи:

 

  • Наказ від 07.09.2000 № 439 "Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України";
  • Наказ від 25.01.07 № 44 "Про затвердження заходів на виконання Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року";
  • Наказ від 01.02.10  № 58 "Про затвердження заходів щодо виконання Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2012 року";
  • Наказ від 01.02.10 № 59 "Про вжиття заходів щодо запобігання насильству над дітьми";
  • Наказ від 29.03.10 № 255 "Про виконання законодавчих вимог у зв’язку із прийняттям Закону України від 21 січня 2010 року № 1824 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв";
  • Наказ від 30.12.10 № 1313 "Про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 №2140 (План заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки);
  • Наказ від 30.12.10 №1312 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної кампанії "Стоп насильству!" на період до 2015 року»;
  • Наказ від 11.05.11 № 431/68-ОД "Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок";
  • Наказ від 20.06.11 № 596 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності";
  • Наказ від 31.10.11 № 1243 "Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України";
  • Наказ від 24.11.09 № 1061/4128 "Про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я";
  • Наказ від 16.12.11 №1443/779 "Про затвердження Положення про Всеукраїнську військово-патріотичного спортивну гру "Зірниця";
  • Наказ від 20.12.11 №1459 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс - "Класний керівник року";
  • Наказ від 11.06.12 № 677 "Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві";
  • Наказ від 19.07.12 № 827 "Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року";
  • Наказ від 03.08.12 № 888 "Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року";
  • Інформаційно-методичний лист від 11.04.11 № 1/9-259 щодо посилення боротьби проти розповсюдження та вживання психоактивних речовин;
  • Інформаційно-методичний лист від 27.07.12 № 1/9-530 щодо виховання сучасного громадянина в полікультурному середовищі засобами позакласної роботи.

Пам’ятні та ювілейні дати 2012-2013 навчального року:

  • серпень-жовтень 2012 року - 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року (наказ МОНмолодьспорту від 03.04.2012 № 408 "Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року");
  • 23 вересня - 140 років від дня народження С. А. Крушельницької (1872-1952), оперної співачки, педагога, заслуженого діяча мистецтв України (постанова Верховної Ради України від 21 березня 2012 р. № 4562-VI "Про відзначення 140-річчя з дня народження Соломії Крушельницької");
  • 28 вересня - 70 років з часу створення підпільної молодіжної організації "Молода гвардія" (1942) (розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 70-річчя від дня створення підпільної молодіжної організації "Молода гвардія" від 19 березня 2012 р.);
  • 28 жовтня - 68-а річниця визволення України від фашистських загарбників (Указ Президента України від 20.10.2009 № 836 "Про день визволення України від фашистських загарбників");
  • 9 листопада - 140 років від дня народження Б. С. Лепкого (1872-1941), письменника, прозаїка, літературознавця, критика, перекладача, історика літератури, видавця, публіциста, громадсько–культурного діяча, художника (постанова Верховної Ради України від 22 березня 2012 р. № 4611-VI "Про відзначення 140-річчя з дня народження Богдана Лепкого");
  • 14 листопада - 100 років з дня народження А. С. Малишка, українського поета, перекладача (постанова Верховної Ради України від 21 жовтня 2011 р. № 3969-VI "Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка");
  • 3 грудня - 290 років від дня народження Григорія Савича Сковороди (1722-1794), українського просвітителя, гуманіста, філософа, поета і музиканта (постанова Верховної Ради України від 08 лютого 2012 р. № 4358-VI "Про відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди");19 грудня - 120 років від дня народження М. Куліша, видатного українського драматурга (постанова Верховної Ради України від 14 березня 2012 р. № 4518-VI "Про відзначення 120-річчя з дня народження Миколи Куліша");
  • 30 грудня - 100 років від дня народження А. К. Сови (1912-1994), українського актора, майстра художнього слова (постанова Верховної Ради України від 22 травня 2012 р. № 4801-VI "Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Сови");
  • 31 грудня - 135 років з дня народження Г. М. Хоткевича, українського письменника, історика, композитора, мистецтвознавця, етнографа, театрального та громадсько-політичного діяча (постанова Верховної Ради України від 22 березня 2012 р. № 4609-VI "Про відзначення 135-річчя з дня народження Гната Хоткевича");
  • 31 грудня - 140 років від дня народження В. Г. Кричевського (1872-1952), живописця, архітектора, графіка (постанова Верховної Ради України від 22 травня 2012 р. № 4802-VI "Про відзначення 140-річчя з дня народження Василя Кричевського");
  • 6 січня 2013 року - 75 років від дня народження В. Стуса, видатного українського поета, літературознавця, політв’язня, правозахисника, Героя України (постанова Верховної Ради України від 15 травня 2012 р. № 4697-VI "Про відзначення 75-річчя з дня народження видатного українського поета, політв’язня, Героя України Василя Стуса");
  • 12 квітня - 125 років з дня народження Г. Г. Нейгауза - видатного вітчизняного піаніста, педагога (постанова Верховної Ради України від 22 травня 2012 р. № 4803-VI "Про відзначення 125-річчя з дня народження Генріха Нейгауза").

У 2012 році виповнюється:

  • 175-річчя випуску альманаху "Русалка Дністрова" - першого західноукраїнського альманаху, виданого заходами літературного гурту "Руська трійця" (постанова Верховної Ради України від 05 жовтня 2011 р. №3818-VI "Про відзначення 180-річчя утворення "Руської трійці" та 175-річчя випуску альманаху "Русалка Дністровая");
  • 90 років від дня заснування юридичного видання "Право України" (доручення Прем’єр-міністра М. Я. Азарова від 09.02.2012 № 63313/3/1-11);
  • 500-річчя заснування міста Чигирина Черкаської області (постанова Верховної Ради України від 07 грудня 2011 р. № 4090-VI "Про відзначення 500-річчя заснування міста Чигирина Черкаської області");
  • 130 років з часу заснування Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького (постанова Верховної Ради України від 22 травня 2012 р. № 4799-VI "Про відзначення 130-річчя з часу заснування Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького");
  • 150 років з дня написання поетом Павлом Чубинським вірша "Ще не вмерла Україна", що став Державним Гімном сучасної України (постанова Верховної Ради України від 22 травня 2012 р. № 4800-VI "Про відзначення 150-річчя з дня написання Державного Гімну України").

У 2012-2013 році: 

  • 70-ті роковини Корюківської трагедії (розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 235-р "Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії");

У 2011-2013 роках відзначається 1025-річчя хрещення Київської Русі (розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення  1025-річчя хрещення Київської Русі" від 30 червня 2010 р. № 1288-р).

У 2013 році виповнюється:

  • 75 років подій, пов’язаних із проголошенням Карпатської України та її героїчним захистом, вшанування пам’яті видатного українського державного і громадсько-політичного діяча, педагога, науковця, президента Карпатської України Августина Волошина у зв’язку з 140-ою річницею від дня його народження;
  • 180 років з часу утворення "Руської трійці" - літературного гурту, заснованого та очолюваного Маркіяном Шашкевичем, Іваном Вагилевичем та Яковом Головацьким, що розпочав процеси культурного та національного відродження на західноукраїнських землях. У 2012 році виповнюється 175-річчя випуску альманаху "Русалка Дністрова" - першого західноукраїнського альманаху, виданого заходами літературного гурту "Руська трійця" (постанова Верховної Ради України від 05 жовтня 2011 р. № 3818-VI "Про відзначення 180-річчя утворення "Руської трійці" та 175-річчя випуску альманаху "Русалка Дністрова").
 

Методичне об'єднання класних керівників

Життєпис колегіуму

2017-2018 навчальний рік

Графік проведення виховних годин

Зимові канікули 11-х класів

Похід 5-А до кінотеарту

Зимові канікули 32 групи

У Парижі круасани, а у нас вареники!

Учні 31 групи на пригодницькому фільмі "Санта і компанія"

 Телеміст «Great Britain vs Ukraine. The Floor is Given to Youth»

Полігон думок «Якби я був Президентом України»

Зимові канікули 7-А та 7-Б класів

Зимові канікули шестикласників

 Учні 5-А класу відвідали "Майстерню Санти"

Учні 31 групи відвідали ролердром

"Слово - то мудрості промінь"

Екскурсія до Національного музею Т.Г. Шевченка в місті Києві

Похід одинадцятикласників до кінотеатру на зимових канікулах

Екскурсія до Києва

«Світ такий, яким ти його бачиш»

Тур вихідного дня

Екскурсія до краєзнавчого музею

Осінні канікули 12 та 13 груп

Екскурсія до Національно Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Осінні канікули у Вінниці

Осінні канікули у Закарпатті

Закарпатські канікули шестикласників

Колегіанти у Німеччині

5-А та 5-Б на мюзиклі "Пригоди Гекльберрі Фінна"

Екскурсія до Національного музею архітектури та побуту України

 

Методичне об'єднання класних керівників

План виховних заходів на 2017/2018 навчальний рік

План засідань МОКК


2016-2017 навчальний рік

2015-2016 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

2013/2014 навчальний рік

2012/2013 навчальний рік

Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, рік хвилювань, підготовки та вступу до вищих навчальних закладів. Мабуть, у кожного учня старших класів зараз виникає питання щодо того, яку професію обрати та по якій тернистій стежці ступати у доросле життя. Аби зрозуміти, ким саме кожен із нас хоче стати, протягом усього навчального року 33 група художньо-естетичного профілю відвідувала різні заклади, інститути, виставки, конференції.
 

Учасники Всеукраїнського конкурс у «Молодь тестує якість» та «Зелене споживання»

У 2008-2009 навчальному році нагороджені  дипломами Міністерства освіти і науки України:

Ліщук Ганна (32 група);

Соцкова Надія (32 група);

Галяндін Наталія (31 група);

Крикун Віталій (31 група);

Мартиненко Ірина (31 група). 

 

Всеукраїнська учнівська універсіада, м. Київ, Київський міжнародний університет

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

У ХІ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2010-2011 навчального року взяли участь:

1. Дащекнко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

   У Х Всеукраїнській учнівській універсіаді 2009-2010 навчального року взяли участь:

1. Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.) – 1 місце.

2. Кузнєцов Микола (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

3. Кубенко Анюта (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

4. Барус Михайло (науковий керівник Лата Л.Б.) – 3 місце.

5. Дащенко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

6. Ткач Тетяна (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

7. Зубченко Дмитро (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

8. Пасічник Аліна (науковий керівник Гах В.М.) – 3 місце.

   У ІХ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2008-2009 навчального року взяли участь:

1.Ковальчук Євген (науковий керівник Орлюк Л.В.) -1 місце.

2.Бондарець Ярослав (науковий керівник Чуба О.В.)- 2 місце.

3.Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.)- 3 місце.                 

4.Лавренчук Ігор (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

 

Мала академія наук(секція біології та географії)

2013-2014 навчальний рік:

Результати виступу учнів

у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Географія та ланшафтознавство

Самар Віктор Олександрович

21

Яременко Л.П.

Сучасні антропогенні ландшафти Білоцерківського району:класифікація та екологічний стан

ІІІ

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

І

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ

Ветеринарія та зоотехнія

Чуйко Анна Володимирівня

33

Лясота В.П.

Використання гліцинатів,мікроелементів при вирощуванні свиней

ІІІ


Результати виступу учнів

у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Геологія та мінералогія

Нагаївська Каріна Віталіївна

31

Яременко Л.П.

Геологічна та економічна оцінка Тарасівського ільменіт-рутил-цирконових руд

Диплом з відзнакою

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

ІІ

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ


2012-2013 навчальний рік:

Байдюк Тетяна, 43 група (11 клас), секція кліматології та метерології, посіла 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.

Бурилкін Леонід, 32 група (10 клас), секція біології людини, посів 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

Доманська Вікторія, 43 група (11 клас), секція мікроекономіки та макроекономіки, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства «Гарант»", науковий керівник Гайдаєнко О.А.

Панченко Ольга, 43 група (11 клас), секція агрономії, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

Нагаївська Каріна, 21 група (9 клас), секція геології, геохімії та мінералогії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Яременко Л.П. учень 32 групи (10 клас) Штокал Євгеній написав науково-дослідницьку роботу «Демографічна ситуація на Білоцерківщині: сучасність та перспективи», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учениця 41 групи (11 клас) Кацалап Тамара написала науково-дослідницьку роботу «Поверхнева,підземна та питна вода Білоцерківщини. Яку воду варто пити?», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Доманська Вікторія написала науково-дослідницьку роботу «Перспективи електронної комерції», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 33 групи (10 клас) Удод Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Хеджування ризиків за допомогою послуг фінансових посередників», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Симоненко Діана написала науково-дослідницьку роботу «Акцизний збір: проблеми становлення та розвитку в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 43 групи (11 клас) Ковчан Денис написав науково-дослідницьку роботу «Історія та сьогодення страхових послуг у Київській області», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 43 групи (11 клас) Тишківська Анна написала науково-дослідницьку роботу «Негативний вплив антибіотиків на лабораторних тварин», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – 1 місце, на ІІІ Всеукраїнському етапі отримала диплом учасника.

Під керівництвом доктора ветеринарних наук, професора БНАУ Лясоти В.П. учениця 43 групи (11 клас) Пасічник Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Вплив електромагнітних випромінювань надвисокої частоти на активність біологічних об'єктів», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – місце.

Під керівництвом учителя Кравчук Н.Л. учениця 42 групи (11 клас) Кутова Юлія написала науково-дослідницьку роботу «Обсяг вирубки лісу та роль лісозаготівлі в місцевій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Паш О.С. учень 22 групи (9 клас) Бурилкін Леонід написав науково-дослідницьку роботу «Дослідження безпеки засобів побутової хімії», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 41 групи (11 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Підземні води міста Біла Церква та Білоцерківського району», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 41 групи (11 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив зеленої маси люцерни на молочну продуктивність корів», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом вчителя Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Бізнес майбутнього. В які сфери життя краще вкладати гроші?», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Ковбаса Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Туристична діяльність та її вплив на економіку країни», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 5 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Значення геологорозвідувальних робіт для розвитку економіки України на прикладі діяльності Правобережної геологічної експедиції», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 31 групи (10 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Мінерально-сировинні ресурси південно-західного регіону Київщини», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учениця 41 групи (11 клас) Карпенко Марина написала науково-дослідницьку роботу «Вдосконалення механізмів прямого оподаткування підприємств в Україні», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 31 групи (10 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Підприємство – основна виробничо-господарська ланка економіки України та Білої Церкви», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Банківське кредитування малого та середнього бізнесу на прикладі АКБ «Укрсоцбанк»», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 21 групи (9 клас) Зубченко Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Державний бюджет – найбільший централізований фонд нагромадження коштів у державі», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Безлобов Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Стан та перспективи працевлаштування людей з обмеженими можливостями в Київській області», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 42 групи (11 клас) Бадзюх Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Вплив виховання на формування характеру собак бійцівських порід», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 31 групи (10 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив кормової добавки «Міовіт» на продуктивність та забійні якості молодняку свиней на відгодівлю», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 8 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 23 групи (9 клас) Кузнєцов Микола написав науково-дослідницьку роботу «Сучасні методи запобігання цукрового діабету», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 32 групи (10 клас) Ковальчук Євген написав науково-дослідницьку роботу «Розвиток мережі транспортних засобів Білої Церкви», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 2 місце і була допущена до ІІІ (Всеукраїнського) етапу, де учень отримав диплом лауреата.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 13 групи (8 клас) Чорнозуб Ольга написала науково-дослідницьку роботу «Вивчення кількості формених елементів крові та вмісту гемоглобіну в крові як метод визначення клінічного стану тварин», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Чуби О.В. учень 31 групи (10 клас) Бондарець Ярослав написав науково-дослідницьку роботу «Символізм, значення та розвиток форм хреста», яка на І (міському) етапі посіла    1   місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом учителя економіки Рибак Н.О. учень 31групи (10 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Ціна в ринковій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 31 групи (10 клас) Лавренчук Ігор написав науково-дослідницьку роботу «Державний борг України», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

 
 

Опитування

Архів новин

Вересень 2018 (24)
Серпень 2018 (18)
Липень 2018 (16)
Червень 2018 (30)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум