Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням

2011-2012 навчальний рік

Учениця 11 групи (8 клас) Пономаренко Анастасія на ІІ (міському) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка посіла 11 місце (учитель П'ятецька А.М.).

Учениця 21 групи (9 клас) Краснікова Анастасія на ІІ (міському) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка посіла 5 місце (учитель Шульга С.В.).

Учениця 31 групи (10 клас) Кривоконь Марія на ІІ (міському) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка посіла 4 місце (учитель Дудка Л.В.).

Учениця 41 групи (11 клас) Редька Марія на ІІ (міському) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка посіла 15 місце (учитель Смаглюк І.І.).

2010-2011 навчальний рік

Учениця  31 групи (10 клас) Редька Марія на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу присявченого Шевченківським дням посіла- 3 місце (учитель Смаглюк І.І.).

 2009-2010 навчальний рік

Учень 42 групи (11 клас) Цимбал Ярослав  на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» посів ІІІ місце ( учитель Туліветрова Н.М.).

Учениця 21 групи (9 клас) Білецька Олена на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Образотворче мистецтво») стала лауреатом конкурсу (учитель Туліветрова Н.М.).

2008-2009 навчальний рік

Учень 32 групи (10 клас) Цимбал Ярослав на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» посів -1 місце, на ІІ (обласному) етапі -  3 місце (учитель Туліветрова Н.М.).

 

ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика

2015\2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік:

ХV Міжнародний дитячий конкурс з української мови ім. Петра Яцика

29 листопада 2014 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбувся ІІ (міський) етап ХМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс зібрав переможців шкільних етапів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Свої знання з рідної мови перевірили й учасники нашого навчального закладу. Команда колегіуму посіла наступні місця:

Рибченко Ніна – ІІІ місце (вчитель Склярова Г.М.),

Савіна Анпастасія – ІІІ місце (вчитель Шульга С.В.),

Доманська Діана – ІІІ місце (вчитель Шульга С.В.),

Вакуленко Назар – VI місце (вчитель Туліветрова Н.М.),

Ткач Дмитро – VIII місце (вчитель Дудка Л.В.).

Вітаємо! Не зупинятися на досягненому, йти вперед, перемагати!

 

2013-2014 навчальний рік:

  1. Нормировська Єлизавета, 11 група – 12 місце, вчитель Полякова І.І.

  2. Ткачук Назарій, 21 група – 12 місце, вчитель Шульга С.В.

  3. Шуба Катерина, 31 група – 12 місце, вчитель Склярова Г.М.

  4. Краснікова Анастасія, 41 групи – 7 місце, вчитель Туліветрова Н.М.

2012-2013 навчальний рік:
Учасниками та призерами міського етапу стали:
1. Мельник Марія, 11 група - 4 місце, вчитель Гребень В.В.
2. Балас Анастасія, 21 група - 5 місце, вчитель П'ятецька А.М.
3. Костіна Олександра, 31 група - 4 місце, вчитель Туліветрова Н.М.
4. Лавріненко Олександра, 43 група - 2 місце, вчитель Склярова Г.М.

2011-2012 навчальний рік:

Туліветрова Карина учениця 31 групи (8 клас) на ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика посіла 12 місце (учитель П'ятецька А.М.).

Бурилкіна Олена учениця 22 групи (9 клас) на ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика посіла 11 місце (учитель П'ятецька А.М.).

Кривоконь Марія учениця 31 групи (10 клас) на ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика посіла 5 місце (учитель Дудка Л.В.)ю

Редька Марія учениця 41 групи (11 клас) на ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика посіла 8 місце (учитель Смаглюк І.І.).

2010-2011 навчальний рік:

Учениця 41 групи (11 клас) Сухомлин Тетяна на ІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посіла- 6 місце (вчитель Склярова Г.М.)

Учениця 11 групи (8 клас) Костіна Олександра ІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посіла- 5 місце (вчитель Шульга С.В.)

Учениця 21 групи (9 клас) Кривоконь Марія ІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посіла- 5 місце (вчитель Шульга С.В.)

Учениця 31 групи (10клас) Кардаш Олена ІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посіла- 12 місце (вчитель Смаглюк І.І.)

2009-2010 навчальний рік:

Учень 42 групи (11 клас) Цимбал Ярослав на ІІ (міському) етапі Х Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посів - 4 місце (учитель Туліветрова Н.М.).

Учень 12 групи (8 клас) Матвєєв Максим на ІІ (міському) етапі Х Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім... Петра Яцика посів -6 місце (учитель Шульга С.В.).

Учениця 31 групи (10 клас) Сухомлин Тетяна на  ІІ (міському) етапі Х Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика  посіла -12 місце (учитель Склярова г.М.).

Учениця  21 групи (9 клас) Поліщук Аліна  на ІІ (міському) етапі Х Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика  посіла -11 місце (учитель Дудка Л.В.).

2008-2009 навчальний рік:

Учень 32 групи (10 клас) Цимбал Ярослав на ІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім. Петра Яцика посів -2 місце (учитель Туліветрова Н.М.).

 

Всеукраїнська учнівська універсіада, м. Київ, Київський міжнародний університет

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

Переможцями та призерами стали:
1. Бікінєєва Поліна, 41 група - І місце, секція англійської мови. Тема роботи: "Англійські ідіоми"
2. Шершньова Олена, 41 група - І місце, секція філософії. Тема роботи: "Стоїцизм у творчості поетів-істдесятників"
3. Яненко Тетяна, 42 група - І місце, секція соціології. Тема роботи: "Попередження суїциду в молодіжному середовищі"
4. Андронаті Анастасія, 31 група - ІІ місце, секція культурології. Тема роботи: "Відображеня українського традиційного світогляду в загадках"
5. Кацалап Тамара, 41 група - ІІІ місце, секція геології. Тема роботи: "Поверхнева, підземна та питна вода Білоцерківщини. Яку воду варто пити?"
6. Федорчук Юрій, 42 група - ІІІ місце, секція соціології. Тема роботи: "Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та альтернативні форми виховання у процесі їх соціальної реабілітації"

2010-2011 навчальний рік

Шершньова Олена (науковий керівник Смаглюк І.І.) у секції української мови презентувала науково-дослідницьку роботу «Семантика символів у поезії Ліни Костенко» - 2 місце.

2009-2010 навчальний рік

1. Пінчукова Марія (науковий керівник Туліветрова Н.М.) у секції української літератури презентувала науково-дослідницьку роботу «Поетичне слово античності у творчості українських письменників»- 1 місце.

2. Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.) у секції української мови презентувала науково-дослідницьку роботу  «Урбаноніми Білої Церкви» - 1 місце.

3. Шершньова Олена (науковий керівник Смаглюк І.І.) у секції української мови презентувала науково-дослідницьку роботу «Семантична та лексико-граматична класифікація фразеологічних одиниць з фітонімічними компонентами в українській мові» - 2 місце.

4. Поліщук Аліна (науковий керівник П’ятецька А.М.) у секції фольклористики презентувала науково-дослідницьку роботу «Жіночі оздоби як важлива частина національного костюма» - 2 місце.

2008-2009 навчальний рік

1.Карпенко Марина (науковий керівник Єсюк Л.В.) у секції української літератури презентувала науково-дослідницьку роботу  «Українські неокласики: ідейно-естетична настанова і творча практика (П.Филипович та М.Драй-Хмара)» -2 місце.

2.Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.) у секції українська мова презентувала науково-дослідницьку роботу «Фірмоніми Білої Церкви »- 3 місце.

 

Міжнародний конкурс з українознавства, м. Київ

2012-2013 навчальний рік

Увага!Увага!Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Міжнародному конкурсі з українознавства!Детальна інформація на сайті: http://nrius.org.ua/ 

2011-2012 навчальний рік

Шершньова Олена, учениця 41 групи, 29 березня брала участь в інтернет-олімпіаді з українознавства та української мови, а 30 березня презентувала наукову роботу "Стоїцизм у творчості шістдесятників". У конкурсному змаганні Олена отримала диплом лауреата, цінні подарунки та схвальні відгуки журі.

2010-2011 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 31 групи (10 клас) Загородня Світлана (науковий керівник  Туліветрова Н.М.).

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 32 групи (10 клас) Ткач Ірина (науковий керівник  Талашова Т.Г.).

2009-2010 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 41 групи (11 клас) Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.), яка посіла - 3 місце.

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 22 групи (9 клас) Бойко Анна  (науковий керівник Терехова Л.В.).

У Міжнародному конкурсі з українознавства брав участь колегіант 21 групи (9клас) Гаврилюк Роман (науковий керівник Орлюк Л.В.).

2008-2009 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 32 групи (10 клас) Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.), яка отримала диплом за кращу науково-дослідницьку роботу.

 

Мала академія наук(секція українська філологія)

2014-2015 навчальний рік:

Підсумки участі учнів колегіуму

у І (міському) етапі Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

у системі МАН у 2014/2015 н.р.

 

            Відповідно до профільного спрямування успішно виступили учні у секції  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (ІІ та ІІІ місце).

   

 

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у системі Малої академії наук України 

 

1

П`ятецька

Анна Миколаївна

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ІІ

Шуба Катерина

41

2

Дудка

Людмила Василівна

Філософії та суспільствознавства

ІІІ

Роль Вікторія

43

3

Полякова

Ірина Іванівна

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ІІІ

Завітаєва Дарина

21

 

2013-2014 навчальний рік:

Переможці та призери ІІ (обласного) етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт у системі МАН України:

 

ІІ місце

1. Авілова Іванна, 43 група, секція літературної творчості, тема роботи: «Збірка новел «Цього янголи не люблять», науковий керівник Туліветрова Н.М.

 

ІІІ місце

1. Туліветрова Карина, 31 група, секція журналістики, тема роботи: ««Засоби масової інформації Білоцерківщини та їх вплив на духовний світ людини», науковий керівник Туліветрова Н.М.

 

Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України у 2013/2014 н.р.

І місце:

1. Рахнянська Марія, 32 група, секція російської літератури, тема роботи: «Людина і суспільство в ранній творчості братів Стругацьких (на прикладі романів «Стажери» та «Хижі речі», науковий керівник Бондаренко О.В.

 

ІІ місце:

1. Яценко Єлизавета, 43 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: «Скульптурні образи парку «Олександрія», науковий керівник Сич М.О.

 

ІІІ місце:

1. Рибченко Ніна, 31 група, секція археології, тема роботи: «Пам’ятки архітектури доби козацтва на Білоцерківщині», науковий керівник П’ятецька А.М.

2Кухаренко Лілія, 31 група, секція етнології, тема роботи: «Духовна культура українців. Вірування, міфологія, демонологія», науковий керівник Шульга С.В.

3. Кричевська Олена, 41 група, секція української мови, тема роботи: «Семантико – словотвірна структура гідронімів Київщини», науковий керівник Туліветрова Н.М.


2012-2013 навчальний рік:

Кривоконь Марія, учениця 41 групи (11 клас,) секція журналістики, посіла 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Журналістське розслідування - ознака демократичного суспільства", науковий керівник Дудка Л.В.

Супрун Олексій, учень 33 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посів 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Храм Святого Георгія на замковій горі: побудова, руйнація, відродження", науковий керівник Сич М.О. 

Щербаченко Аліна, учениця 31 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Розвиток фотомистецтва в Білій Церкві", науковий керівник Туліветрова Н.М.

Яценко Єлизавета, учениця 33 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Білоцерківський дендрологічний парк "Олександрія" в станкових творах митців. Перша спроба дослідження", науковий керівник Дмитренко О.Ф.

Будовська Марина, учениця 41 групи (11 клас), секція української мови, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Дієслівні синоніми в романі "Вічний Іван" В. Міняйла", науковий керівник Полякова І.І.

Кричевська Олена, учениця 31 групи (10 клас), секція української мови, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Ойконіми Київщини", науковий керівник Туліветрова Н.М.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: "Стоїцизм у творчості поетів-шістдесятників", яка на І етапі посіла  2 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Редька Марія написала роботу на тему: "Мотиви сирітства та самотності у творчості Т.Шевченка", яка на І етапі посіла  2 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Дудки Людмили Василівни учениця 31 групи (10 клас) Кривоконь Марія написала роботу на тему: "Електронні засоби масової комунікації – переворот у суспільній свідомості ХХ ст.", яка на І (міському) етапі посіла  1 місце, на ІІ (обласному) етапі - 1 місце, на ІІІ Всеукраїнському етапі - 3 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Болобан Маряна написала роботу на тему: "Цензура в Україні – від радянських часів до сьогодення", яка на І етапі посіла  2 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Шульги С.В. учениця 33 групи (10 клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: «Семантика символів у поезії Ліни Костенко», яка на І етапі (міському) посіла – 5 місце. 

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Смаглюк І.І. учениця 23 групи (9клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: «Семантична та лексико-граматична класифікація фразеологічних одиниць з фітонімічними компонентами в українській мові», яка на І етапі (міському) посіла – 2 місце.

Під керівництвом учителя  Туліветрової Н.М. учень 42 групи (11 клас) Цимбал Ярослав написав роботу на тему: «Війна зі світом і з самим собою», яка на І етапі (міському) посіла – 3 місце.

Під керівництвом учителя Шульги С.В. учень 12 групи (8 клас) Матвєєв Максим написав роботу на тему: «Барвистий світ Максима Матвєєва», яка на І етапі (міському) посіла – 3 місце. 

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Туліветрової Н.М. учениця 32 групи (10 клас) Демченко Дарина написала науково-дослідницьку роботу « Фірмоніми Білої Церкви», яка на І (міському) етапі посіла  - 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 4 місце.

Під керівництвом учителя Єсюк Л.В. учениця 31групи (10 клас) Карпенко Марина написала науково-дослідницьку роботу «Українські неокласики: ідейно-естетична настанова і творча практика (П.Филипович та М.Драй-Хмара)», яка на І (міському) етапі посіла – 2 місце.

Під керівництвом учителя Волинець І.М. учениця 31 групи (10 клас) Щербатюк Діана написала науково-дослідницьку роботу «Фразеологічні одиниці в заголовках російськомовних газет», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Волинець І.М. учениця 32 групи (10 клас) Соцкова Надія написала науково-дослідницьку роботу «Український дитячий фольклор», яка на І (міському) етапі посіла – 4 місце.

 

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах (українська мова та література, світова література, російська мова)

2015\2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

2013-2014 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

У 2010-2011 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Краснікова Анастасія Юріївна, 11 група (8 клас) – 3 місце, світова література, учитель Туліветрова Н.М.;

Сухомлин Тетяна Вікторівна, 41 група (11 клас) – 3 місце, світова література,учительТуліветрова Н.М.

У 2009-2010 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Матвєєв Максим, 12 група (8 клас) – 2 місце, учитель Шульга С.В.

У 2008-2009 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Ковальчук Євген, 32 група (10 клас)- 2 місце, учитель Туліветрова Н.М.;

Пінчукова Марія, 13група (8 клас)- 2 місце, учитель Єсюк Л.В.;

Болобан Мар’яна, 13 група (8 клас)- 3 місце із зарубіжної літератури, учитель Туліветрова Н.М..

 

Предметно-циклова комісія вчителів математики, фізики, інформатики

Предметно-циклова комісія вчителів математики, фізики, інформатики

 
 
 
 

Опитування

Архів новин

Липень 2018 (11)
Червень 2018 (31)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (43)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум