Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Список статей за Червень 2012 року

Учасники Всеукраїнського конкурс у «Молодь тестує якість» та «Зелене споживання»

У 2008-2009 навчальному році нагороджені  дипломами Міністерства освіти і науки України:

Ліщук Ганна (32 група);

Соцкова Надія (32 група);

Галяндін Наталія (31 група);

Крикун Віталій (31 група);

Мартиненко Ірина (31 група). 

 

Всеукраїнська учнівська універсіада, м. Київ, Київський міжнародний університет

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

У ХІ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2010-2011 навчального року взяли участь:

1. Дащекнко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

   У Х Всеукраїнській учнівській універсіаді 2009-2010 навчального року взяли участь:

1. Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.) – 1 місце.

2. Кузнєцов Микола (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

3. Кубенко Анюта (науковий керівник Орлюк Л.В.) – 2 місце.

4. Барус Михайло (науковий керівник Лата Л.Б.) – 3 місце.

5. Дащенко Артем (науковий керівник Яременко Л.П.) – 3 місце.

6. Ткач Тетяна (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

7. Зубченко Дмитро (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

8. Пасічник Аліна (науковий керівник Гах В.М.) – 3 місце.

   У ІХ Всеукраїнській учнівській універсіаді 2008-2009 навчального року взяли участь:

1.Ковальчук Євген (науковий керівник Орлюк Л.В.) -1 місце.

2.Бондарець Ярослав (науковий керівник Чуба О.В.)- 2 місце.

3.Фертюк Олександр (науковий керівник Рибак Н.О.)- 3 місце.                 

4.Лавренчук Ігор (науковий керівник Гайдаєнко О.А.) – 3 місце.

 

Мала академія наук(секція біології та географії)

2013-2014 навчальний рік:

Результати виступу учнів

у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Географія та ланшафтознавство

Самар Віктор Олександрович

21

Яременко Л.П.

Сучасні антропогенні ландшафти Білоцерківського району:класифікація та екологічний стан

ІІІ

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

І

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ

Ветеринарія та зоотехнія

Чуйко Анна Володимирівня

33

Лясота В.П.

Використання гліцинатів,мікроелементів при вирощуванні свиней

ІІІ


Результати виступу учнів

у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Секція

ПІБ дитини

Група

Керівник

Тема

Результат

Геологія та мінералогія

Нагаївська Каріна Віталіївна

31

Яременко Л.П.

Геологічна та економічна оцінка Тарасівського ільменіт-рутил-цирконових руд

Диплом з відзнакою

хімія

Онищенко Анастасія Сергіївна

41

Паш О.С.

Методи очистки повітря від викидів промислових підприємств

ІІ

агрономія

Панченко Максим Тарасович

21

Орлюк Л.В.

Вплив води з різних джерел на енергію проростання,схожість та масу пророслого насіння

ІІ


2012-2013 навчальний рік:

Байдюк Тетяна, 43 група (11 клас), секція кліматології та метерології, посіла 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.

Бурилкін Леонід, 32 група (10 клас), секція біології людини, посів 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

Доманська Вікторія, 43 група (11 клас), секція мікроекономіки та макроекономіки, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства «Гарант»", науковий керівник Гайдаєнко О.А.

Панченко Ольга, 43 група (11 клас), секція агрономії, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

Нагаївська Каріна, 21 група (9 клас), секція геології, геохімії та мінералогії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Яременко Л.П. учень 32 групи (10 клас) Штокал Євгеній написав науково-дослідницьку роботу «Демографічна ситуація на Білоцерківщині: сучасність та перспективи», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учениця 41 групи (11 клас) Кацалап Тамара написала науково-дослідницьку роботу «Поверхнева,підземна та питна вода Білоцерківщини. Яку воду варто пити?», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Доманська Вікторія написала науково-дослідницьку роботу «Перспективи електронної комерції», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 33 групи (10 клас) Удод Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Хеджування ризиків за допомогою послуг фінансових посередників», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учениця 33 групи (10 клас) Симоненко Діана написала науково-дослідницьку роботу «Акцизний збір: проблеми становлення та розвитку в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 43 групи (11 клас) Ковчан Денис написав науково-дослідницьку роботу «Історія та сьогодення страхових послуг у Київській області», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 43 групи (11 клас) Тишківська Анна написала науково-дослідницьку роботу «Негативний вплив антибіотиків на лабораторних тварин», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – 1 місце, на ІІІ Всеукраїнському етапі отримала диплом учасника.

Під керівництвом доктора ветеринарних наук, професора БНАУ Лясоти В.П. учениця 43 групи (11 клас) Пасічник Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Вплив електромагнітних випромінювань надвисокої частоти на активність біологічних об'єктів», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – місце.

Під керівництвом учителя Кравчук Н.Л. учениця 42 групи (11 клас) Кутова Юлія написала науково-дослідницьку роботу «Обсяг вирубки лісу та роль лісозаготівлі в місцевій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Паш О.С. учень 22 групи (9 клас) Бурилкін Леонід написав науково-дослідницьку роботу «Дослідження безпеки засобів побутової хімії», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 41 групи (11 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Підземні води міста Біла Церква та Білоцерківського району», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 41 групи (11 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив зеленої маси люцерни на молочну продуктивність корів», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом вчителя Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Бізнес майбутнього. В які сфери життя краще вкладати гроші?», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 41 групи (11 клас) Ковбаса Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Туристична діяльність та її вплив на економіку країни», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 5 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Значення геологорозвідувальних робіт для розвитку економіки України на прикладі діяльності Правобережної геологічної експедиції», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Яременко Л.П. учень 31 групи (10 клас) Дащенко Артем написав науково-дослідницьку роботу «Мінерально-сировинні ресурси південно-західного регіону Київщини», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учениця 41 групи (11 клас) Карпенко Марина написала науково-дослідницьку роботу «Вдосконалення механізмів прямого оподаткування підприємств в Україні», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учениця 31 групи (10 клас) Сухомлин Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Підприємство – основна виробничо-господарська ланка економіки України та Білої Церкви», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Рибак Н.О. учень 41 групи (11 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Банківське кредитування малого та середнього бізнесу на прикладі АКБ «Укрсоцбанк»», яка на І етапі (міському) посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 21 групи (9 клас) Зубченко Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Державний бюджет – найбільший централізований фонд нагромадження коштів у державі», яка на І етапі (міському) посіла 3 місце.

Під керівництвом Гайдаєнко О.А. учень 41 групи (11 клас) Безлобов Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Стан та перспективи працевлаштування людей з обмеженими можливостями в Київській області», яка на І етапі (міському) посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 42 групи (11 клас) Бадзюх Дмитро написав науково-дослідницьку роботу «Вплив виховання на формування характеру собак бійцівських порід», яка на І (міському) етапі посіла 3 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 31 групи (10 клас) Кубенко Анюта написала науково-дослідницьку роботу «Вплив кормової добавки «Міовіт» на продуктивність та забійні якості молодняку свиней на відгодівлю», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 8 місце.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 23 групи (9 клас) Кузнєцов Микола написав науково-дослідницьку роботу «Сучасні методи запобігання цукрового діабету», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учень 32 групи (10 клас) Ковальчук Євген написав науково-дослідницьку роботу «Розвиток мережі транспортних засобів Білої Церкви», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 2 місце і була допущена до ІІІ (Всеукраїнського) етапу, де учень отримав диплом лауреата.

Під керівництвом учителя Орлюк Л.В. учениця 13 групи (8 клас) Чорнозуб Ольга написала науково-дослідницьку роботу «Вивчення кількості формених елементів крові та вмісту гемоглобіну в крові як метод визначення клінічного стану тварин», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом Чуби О.В. учень 31 групи (10 клас) Бондарець Ярослав написав науково-дослідницьку роботу «Символізм, значення та розвиток форм хреста», яка на І (міському) етапі посіла    1   місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом учителя економіки Рибак Н.О. учень 31групи (10 клас) Фертюк Олександр написав науково-дослідницьку роботу «Ціна в ринковій економіці», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

Під керівництвом учителя Гайдаєнко О.А. учень 31 групи (10 клас) Лавренчук Ігор написав науково-дослідницьку роботу «Державний борг України», яка на І (міському) етапі посіла 2 місце.

 
 

Міжнародний конкурс з українознавства, м. Київ.

2010-2011 навчальний рік

1. Антонюк Дарина (науковий керівник Лата Л.Б.)- 2 місце.

2. Загородня Світлана (науковий керівник Талашова Н.М.) – 3 місце.

3. Федорчук Андрій (науковий керівник Лата Л.Б.)- 3 місце.

2009-2010 навчальний рік

1. Мушенко Сергій (науковий керівник Лата Л.Б) – 2 місце.

2. Романовський Владислав ( науковий керівник Войтенко О.П.) – 2 місце.

2008-2009 навчальний рік

1. Яковенко Ярослав (науковий керівник Талашова Т.Г.)  - 1 місце.

2. Бадзюх Дмитро (науковий керівник Товт І.С.) - 3 місце.

3. Яременко Вікторія (науковий керівник Талашова Т.Г.) - 2 місце.

4. Цимбал Ярослав (науковий керівник Сапацинська О.А.) 2 місце.

5. Соцкова Надія (науковий керівник Волинець І.М.) у секції народознавство презентувала науково-дослідницьку роботу «Дитячий фольклор»  і отримала диплом учасника універсіади.

6. Ткач Тетяна (науковий керівник Талашова Т.Г.) у секції історія України презентувала науково-дослідницьку роботу «Шкільне мистецтво Київщини в ХІХ – ХХст.» і отримала диплом учасника універсіади.

5. «Голодомор 1932 – 1933 років. Пам’ять народу». Всеукраїнський просвітницько-патріотичний конкурс.

Колегіанти брали участь у Всеукраїнському просвітницько-патріотичному конкурсі «Голодомор 1932 – 1933 років. Пам’ять народу» (учитель Сапацинська О.А.). Робота на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) – 3 місце.

 

Мала академія наук(секція історії)

2013-2014 навчальний рік:

Вітаємо Краснікову Анастасію, ученицю 41 групи, та її керівника Махаринську О.П. із ІІ місцем на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України у секції історія України. Тема роботи «Основні віхи діяльності Всеукраїнського товариства ім. Т.Г.Шевченка «Просвіта».

2012-2013 навчальний рік:

Чичкаленко Оксана, 42 група (11 клас), секція історія України, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Чумацькі села", науковий керівник Махаринська О.П.

Туліветрова Карина, 21 група (9 клас), секція історичного краєзнавства, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Театральне життя Білої Церкви. Діяльність музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського", науковий керівник Туліветрова Н.М.

Краснікова Анастасія, 31 група (10 клас), секція соціології, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Білоцерківський територіальний центр як засіб забезпечення належних умов проживання людей похилого віку", науковий керівник Талашова Т.Г.

Матвєєв Максим, 42 група (11 клас), секція соціології, посів 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Створення іміджу політичного лідера засобами рекламно-інформаційної кампанії", науковий керівник Войтенко О.П.

Козакевич Ян, 21 група (9 клас), секція історія України, посів 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Історія виникнення та розвитку фізкультурно – спортивних організацій «Січ», «Сокіл» в Україні у ХIХ ст.", науковий керівник Пилипчук А.П

Дудка Вікторія, 42 група (11 клас), секція історичного краєзнавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Макар Крутоус: особа на тлі епохи", науковий керівник Махаринська О.П.

Підгорна Вікторія, 21 група (9 клас), секція філософії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Аспекти взаємодії держави і права у ретроспективі філософської думки", науковий керівник Пилипчук А.П.

Гарвасюк Юлія, 32 група (10 клас), секція соціології, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Соціальна реклама як засіб формування здорового способу життя дітей та молоді", науковий керівник Бурлак І.С.

Лавріненко Олександра, 43 група (11 клас), секція теології, релігієзнавства та історії релігії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Жіночі служіння у християнстві", науковий керівник Паламарчук В.П.

Штокал Євген, учень 42 групи (11 клас), секція етнології, посів 3 місце на І (міському) етапі.  Тема роботи: "Сімейні відносини та родинна обрядовість. Традиції українського весілля", науковий керівник Шульга С.В.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Махаринської О.П. учениця 21 групи (9 клас) Краснікова Анастасія написала науково-дослідницьку роботу «Гетьманські столиці», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Махаринської О.П. учень 33 групи (10 клас) Фурсенко Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Історія та діяльність Галицького та Буковинського сеймів як органів місцевого самоврядування кінця ХІХ - початку ХХ століття», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Полтавцева О.Г. учениця 42 групи (11 клас) Деревянко Інна написала науково-дослідницьку роботу «Філософія раннього буддизму», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 42 групи (11 клас) Федорчук Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та альтернативні форми виховання у процесі їх соціальноїь реабілітації», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 42 групи (11 клас) Яненко Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Попередження суїциду у молодіжному середовищі», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Смаглюк І.І. учениця 41 групи (11 клас) Шешньова Олена написала науково-дослідницьку роботу «Стоїцизм у творчості поетів-шістдесятників», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Полтавцева О.Г. учень 42 групи (11 клас) Грабовський Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Смерть та безсмертя в контексті людського буття», яка на І (міському) етапі посіла3 місце.

Під керівництвом практичного психолога Войтенко О.П. учениця 21 групи (9 клас) Пащенко Марія написала науково-дослідницьку роботу «Стилі кохання у юнацькому віці», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом практичного психолога Войтенко О.П. учениця 21 групи (9 клас) Зайченко Єлизавета написала науково-дослідницьку роботу «Вплив стилю батьківського виховання на адаптацію підлітка в сучасному українському суспільстві», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Туліветрової Н.М. учениця 31 групи (10 клас) Загородня Світлана написала науково-дослідницьку роботу «Епістолярій та спогади остарбайтерів Білоцерківщини», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учениця 32 групи (10 клас) Романюк Мирослава написала науково-дослідницьку роботу «Перебування відомих діячів культури ХХ століття на Білоцерківщині», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Ткач Ірина написала науково-дослідницьку роботу «Діяльність меценатів Білої Церкви як механізм практичної взаємодії суспільства і держави », яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учениця 41 групи (11 клас) Антонюк Дарина  написала науково-дослідницьку роботу «Право на відпочинок», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 22 групи (9 клас) Матвєєв Максим написав науково-дослідницьку роботу «Правова охорона природно-заповідного фонду України», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 32 групи (10 клас) Федорчук Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Законодавство України щодо здорового способу життя», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом вчителя Терехової Л.В. учениця 32 групи (10 клас) Бойко Анна  написала науково-дослідницьку роботу «Інтерпретація канонічних та апокрифічних християнських джерел у романі Дена Брауна «Код да Вінчі»», яка на І (міському) етапі посіла - 1 місце.

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 42 групи (11 клас) Ковальчук Євген написав науково-дослідницьку роботу «Відповідальність за господарське правопорушення», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 1 місце.

Під керівництвом психолога Войтенко П.П. учень 41 групи (11 клас) Романовський Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Впровадження медіації у кримінальних справах: досвід Центру відновного правосуддя в громаді м. Біла Церква», яка на І (міському) етапі посіла-2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 42 групи (11 клас) Яковенко Ростислав написав науково-дослідницьку роботу «Становлення та розвиток ювенальної юстиції в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гах В.М. учениця 21 групи (9 клас) Пасічник Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Білоцерківський полк як одиниця українського козацтва», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Товт І.С. учень 32 групи (10 клас) Бадзюх Дмитро написав науково-дослідницьку роботу « Україна і НАТО: реалії та перспективи», яка на І (міському) етапі посіла-  3  місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Яременко Вікторія написала науково-дослідницьку роботу «Розвінчання великодержавних міфів про «споконвічне прагнення українців до союзу з Росією через реалії Конотопської битви», яка на І (міському) етапі посіла- 4 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Ткач Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Шкільне меценатство Київщини в ХІХ – ХХ ст. », яка на І (міському) етапі посіла- 2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 32 групи (10 клас) Яковенко Ростислав написав науково-дослідницьку роботу «Дострокові вибори в Україні», яка на І (міському) етапі посіла -2 місце.

Під керівництвом вчителя Сапацинської О.А. учень 32 групи (10 клас) Цимбал Ярослав написав науково-дослідницьку роботу «Українська родина ХХІ століття: звичаї, традиції, духовні цінності», яка на І (міському) етапі посіла -2 місце.

 

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із суспільних дисциплін

Результати виступу учнів Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2013-2014 н.р.

 

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Супрун Олексій Миколайович

43

Сич М.О.

5

2.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

41

Махаринська О.П

2

3.

Правознавство

Гапоненко Вадим Олександрович

42

Талашова Т.Г.

9

4.

Педагогіка та психологія

Гарвасюк Юлія Валеріївна

42

Войтенко О.П.

2

5.

Образотворче мистецтво

Роль Вікторія Костянтинівна

33

Сич М.О.

1

6.

Історія

Підгорна Вікторія Валеріївна

31

Махаринська О.П.

3

7.

Правознавство

Рибченко Ніна Петрівна

31

Талашова Т.Г.

3

8.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

Петрівна

21

Сич М.О.

4

9.

Історія

Лоза Юлія Олександрівна

22

Махаринська О.П.

5

10.

Правознавства

Полянський Владислав Андрійович

21

Талашова Т.Г.

5

11.

Образотворче мистецтво

Козловська Ангеліна Олексіївна

12

Сич М.О.

6

12.

Історія

Матусевич Ангеліна Всеволодівна

11

Махаринська О.П.

2



Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат 

1.

Історія

Полянський Владислав

11

Пилипчук А.П.

3

2.

Історія

Підгорна Вікторія

21

Пилипчук А.П.

3

3.

Історія

Краснікова Анастасія

31

Махаринська О.П.

3

4.

Історія

Петрунь Олексій

42

Махаринська О.П.

6

5.

Правознавство

Скорецька Наталія

21

Пилпчук А.П.

10

6.

Правознавство

Бурилкін Леонід

32

Талашова Т.Г.

4

7.

Правознавство

Печененко Вікторія

42

Талашова Т.Г.

11

8.

Педагогіка і психологія

Лавріненко Олександра

43

Войтенко О.П.

4

9.

Образотворче мистецтво

Качалаба Юлія

11

Мілейко О.Б.

3

10.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина

21

Мілейко О.Б.

11

11.

Образотворче мистецтво

Супрун Олексій

33

Мілейко О.Б.

3

12.

Образотворче мистецтво

Доманська Вікторія

43

Мілейко О.Б.

5

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році:

Історія

8 клас:

Полянський Владислав, 11 група - І місце;

Тищенко Роман, 11 група - ІІ місце;

Студзінська Анастасія - ІІІ місце.

9 клас:

Підгорна Вікторія, 21 група - І місце;

Туліветрова Каріна, 21 група - ІІ місце;

Шуба Катерина, 21 група - ІІІ місце.

10 клас:

Краснікова Анастасія, 31 група - І місце;

Супрун Олексій, 33 група - ІІ місце;

Дехтяренко Микола, 32 група - ІІІ місце.

11 клас:

Петрунь Олексій, 42 група - І місце;

Чичкаленко Оксана, 42 група - ІІ місце;

Штокал Євген, 42 група - ІІІ місце.

Правознавство

9 клас:

Підгорна Вікторія, 21 група - І місце;

Скорецька Наталія, 21 група - ІІ місце;

Балас Анастасія, 21 група - ІІІ місце;

Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце.

10 клас

Бурилкін Леонід, 32 група - І місце;

Дехтяренко Микола, 32 група - ІІ місце;

Канай Анастасія, 32 група - ІІІ місце.

11 клас

Петрунь Олексій, 42 група - І місце;

Таірян Маргарита, 41 група - ІІ місце;

Мусієнко Світлана, 42 група - ІІІ місце.

2011-2012 навчальний рік

У 2010-2011 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  брали участь такі учні:

Краснікова Анастасія, 11 група (8 клас) – 2 місце з історії, учитель Махаринська О.П.;

Чубук Владислав, 22 група (9 клас) – 3 місце з історії, учитель Лата Л.Б.;

Косяк Надія, 32 група (10 клас) – 3 місце з історії, учитель Лата Л.Б.;

Антонюк Дарина, 41 група (11 клас) – 1 місце з основ правознавства, учитель Талашова Т.Г.;

Печененко Вікторія, 22 група (9 клас) – 2 місце з основ правознавства, учитель Лата Л.Б..

У 2009-2010 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства брала участь Бойко Анна, 21 група (9клас) – 3 місце, учитель Лата Л.Б.

У 2008-2009 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства брав участь Ковальчук Євген, 32 група (10 клас)  - 3 місце, учитель Талашова Т.Г.

 

Всеукраїнська учнівська універсіада, м.Київ, Київський міжнародний університет

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

2010-2011 навчальний рік

У ХІ Всеукраїнській учнівській універсіаді взяв участь Самар Валентин (науковий керівник Цибко В.В.) учень 23 групи (9 клас), який посів 1 місце за науково-дослідницьку роботу «Використання трикутника Паскаля у моделюванні природних процесів».

У ХІ Всеукраїнській учнівській універсіаді взяла участь Поліщук Аліна (науковий керівник Козаченко О.І.) учениця 33  групи (10 клас), яка посіла 2 місце за науково-дослідницьку роботу «Рівняння та нерівності з параметрами».

2009-2010 навчальний рік

У Х Всеукраїнській учнівській універсіаді взяв участь Лавренчук Ігор (науковий керівник Петровський С.А.) учень 41 групи (11 клас), який посів 2 місце за науково-дослідницьку роботу «Координаційний метод побудови геометричних фігур» за допомогою мови програмування Vasial Basik.

У Х Всеукраїнській учнівській універсіаді взяв участь Крикун Віталій (науковий керівник Козаченко О.І.) учень 41 групи (11 клас), який посів 3 місце за науково-дослідницьку роботу «Сучасний погляд на давні теорії».

2008-2009 навчальний рік

У ІХ Всеукраїнській учнівській універсіаді взяв участь Крикун Віталій (науковий керівник Козаченко О.І.)  учень 31 групи (10 клас, економічний профіль), який посів 2 місце за науково-дослідницьку роботу «Філософсько-гармонійний погляд на математику».

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

2014-2015 н.р.

19 березня  2015р.  відбулася Міжнародна математична  гра «Кенгуру» (II етап).  Учасники гри  мали можливість  не тільки позмагатися, а й  перевірити свої  знання  з математики.  Хотілося б висловити слова вдячності  всім учасникам, які намагалися розв’язати  цікаві завдання конкурсу.

 Особливість  конкурсу  полягає  у  тому , що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає ,що це - насамперед  особиста перемога. Серед «кенгурят» ,  які  зацікавились  математикою , найактивнішими виявились  учні  5-А класу(I етап-13, II етап- 4 учні ). Приємно відмітити, що Слободянюк Валерія, Прибульська Марія, Дмитрашко Карина  змагалися двічі -і в I , і в II етапах. Бажаємо  їм  стрімких математичних злетів  та залишатися яскравими « зірочками-прикладами»  для  старших колегіантів!

Своє мислення та математичну спритність   випробували 36 учасників.   З них показали високий рівень і отримали червоний сертифікат 2 учні:

Прибульська Марія – 5-А клас

Тетеріна Діана – 12 гр.

Показали достатній рівень і отримали синій сертифікат 14 учнів:

5-А клас

Слободянюк Валерія

11 група

Дзюба Марія

Шевченко Катерина

Ситник Яна

Погорецька Анастасія

12 група

Марченко Єлизавета

21 група

Балас Наталія

Скрипченко Анастасія

Матусевич Ангеліна

Лук’яненко Дмитро

Матусевич Ірина

31 група

Топчій Владислав

42 група

Бровченко Тетяна

Іванець Юлія

Решта (20 учнів) отримали зелений сертифікат учасника Міжнародного  математичного конкурсу "Кенгуру":

5-А клас

Дмитрашко Карина 

Таранченко Анна

11 група

Нагорна Анастасія

Колісник  Єлизавета

12 група

Бурдакова Вікторія

 Рижук Софія

Коток Владислав

Марченко Артем

21 група

Гребенко Ілля

Пономаренко Олексій

22 група

Бондар Ліна

Козловська Ангеліна

Редько Олександр

Бабенко Ілля

31 група

Ткач Дмитро

32 група

Кучинська  Інеса

ГоловаченкоАнгеліна

Ліченко Олександра

Линник Олександра

Цесарський Артем

Бажаємо нових   перемог  та дякуємо за математичну завзятість!  До нових зустрічей у чарівній країні МАТЕМАТИКА !

У 2013-2014 н.р. у Міжнародному конкурсі взяли 78 учасників з числа колегіантів

У 2011-2012 навчальному році своє мислення та математичну спритність випробували 113 учасників.

У 2010-2011 навчальному році в конкурсі взяли участь 142 учні 8-11класів, що становить 53% від загальної кількості учнів колегіуму.

У 2009-2010 навчальному році в конкурсі взяли участь 145 учнів 8-х та 9-х класів, що становить 54% від загальної кількості учнів колегіуму.

Нагороджено:

  • Червоним сертифікатом (відмінний результат) – Поліщук Аліну ученицю 21 групи (9 клас).
  • Синім сертифікатом (добрий результат): Байдюк Т.11 група (8 клас), Борщевський В.11 група (8 клас), Горбатюк Б. 11 група (8 клас), Доманська В. 11 група (8 клас), Карасьова Ю. 11 група (8 клас), Кононець В. 11 група (8 клас), Лисак С. 11 група (8 клас), Панченко О. 11 група (8 клас), Петрашевська К. 11 група (8 клас), Прокопович О. 11 група (8 клас), Родіонова О. 11 група (8 клас), Редченко А. 11 група (8 клас), Самар В. 11 група (8 клас), Торчинська Б. 11 група (8 клас), Удод В. 11 група (8 клас), Фурсенко В. 11 група (8 клас), Черненко В. 11 група (8 клас), Федорчук Ю. 22 група (9 клас), Олешко О. 22 група (9 клас), Косяк Н. 22 група (9 клас),  Чигирин Ю 22 група (9 клас), Бойко А. 22 група (9 клас), Балас В. 22 група (9 клас), Брайченко С. 22 група (9 клас), Ільченкайте В. 23 група (9 клас), Артеменко М. 23 група (9 клас), Кириченко А. 23 група (9 клас), Банківська В. 23 група (9 клас), Кривенко І. 23 група (9 клас), Грабовська Т. 23 група (9 клас), Яцька Е. 23 група (9 клас), Кацалап Т. 23 група (9 клас), Ігнатовська В. 23 група (9 клас), Бікінєєва П. 23 група (9 клас), Кузнєцов М. 23 група (9 клас), Теличко Г. 23 група (9 клас), Ярошенко А. 11 група (8 клас), Шевчук І. 11 група (8 клас), Ягольнік Є. 11 група (8 клас), Рябоконь Ю. 11 група (8 клас), Красножон Я. 11 група (8 клас), Сліпенчук В. 13 група (8 клас).

У 2008 – 2009 навчальному році в конкурсі взяли участь 73 учні 8-х. та 10-х. класів, що становить 60% від загальної кількості учнів колегіуму.

Найкращі результати отримали:

Фертюк Олександр 31 група (10клас), Ковбаса Тетяна 31 група (10 клас), Лавренчук Ігор 31 група (10 клас), Безлобов Юрій 31 група (10клас), а учень 11 групи (8 клас) Миколаєць Дмитро за найкращий отриманий результат був нагороджений путівкою до літнього табору від оргкомітету Міжнародної математичної гри «Кенгуру» (м. Яремча, серпень 2009року).

Учень 31 групи (10 клас) Фертюк Олександр захищав честь м. Білої Церкви на тренінгах та змаганнях у цьому ж таборі.

 

Мала академія наук(секція математики)

2013-2014 навчальний рік:

ІІ місце

 Бондарук Сергій, 42 група, секція математики, тема роботи: «Форми переходу правильних пірамід», науковий керівник Козаченко О.І.;

 Ткач Дмитро, 21 група, секція експериментальної фізики, тема роботи: «Виготовлення подільника напруги та дослідження частотного діапазону голосу людини», науковий керівник Тимошенко Ю.І.

 ІІІ місце

 Топчій Владислав, 21 група, секція прикладної математики, тема роботи: «Формула Піка та її практичне застосування», науковий керівник Бесараб В.О.;

 Воскобойник Поліна, 32 група, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм, тема роботи: «Мультимедійний посібник із географії для 8 класу», науковий керівник Петровський С.А.

 2012-2013 навчальний рік:

Бурилкіна Олена, 32 група (10 клас), секція математики, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Ірраціональні числа та вирази", науковий керівник Козаченко О.І.

Гольдич Олександр, 43 група (11 клас), секція прикладної математики, посів 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи "Математична обробка результатів вимірювань силової неоднорідності автомобільних шин", науковий керівник Цибко В.В.

Самар Валентин, 43 група (11 клас), секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, посів 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Оцінка забрудненості  природного середовища на прикладі сміттєзвалища ТПВ", науковий керівник Цибко В.В.

Пономаренко Анастасія, 21 група (9 клас), секція експериментальної фізики, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Використання термістора для вимірювання температури", науковий керівник Тимошенко Ю.І.

2011 – 2012 навчальний рік:

Гольдич Олександр, 33 група (10 клас) - “Статистичні методи управління якістю” (секція: прикладна математика), 3 місце, вчитель Цибко В.В.;

Самар Валентин,  33 група (10 кл.) - “Використання методу прийняття рішення при моделюванні вибору лікарських препаратів з урахуванням фінансової спроможності пацієнта” (секція: математичне моделювання), 3 місце, вчитель Цибко В.В.;

Кашенець Микола, 22 група (9 кл.) - “Геометрія шахової дошки” (секція: прикладна математика), 2 місце, вчитель Бесараб В.О.;

Кабачій Аліна,  22 група (9 кл.) - “Діофантові рівняння та їх практичне застосування” (секція: математика), 3 місце, вчитель Бесараб В.О.;

Зінченко Юліан,  41 група (11кл.) - “Виготовлення оптичного телескопа” (секція: астрономія та астрофізика), 2 місце, вчитель Тимошенко Ю.І.

Шашурін Андрій, 33 група (10 кл.) - “Створення прикладної програми: “Координатний метод побудови геометричних фігур” (секція: технології програмування), 3  місце, вчитель Петровський С.А.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Козаченко О.І. учениця 33 групи (10клас) Поліщук Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Рівняння та нерівності з параметрами», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце

Під керівництвом вчителя Цибко В.В. учень 23 групи (9 клас) Самар Валентин  написав науково-дослідницьку роботу «Використання трикутника Паскаля у моделюванні природних процесів», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце 

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Гайдаєнко О.А. учениця 42 групи (11 клас) Ткач Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Альтернативні джерела енергії», яка на І (міському) етапі посіла - 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 3 місце.

Під керівництвом вчителя Орлюк Л.В. учень 21 групи (9 клас) Гаврилюк Роман  написав науково-дослідницьку роботу «Розвиток байкерського руху в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце

Під керівництвом вчителя Товт І.С. учениця 42 групи (11 клас) Копестинська Ірина  написала науково-дослідницьку роботу «Сучасне телебачення та його можливості», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце

Під керівництвом вчителя Петровського С.А. учень 41 групи (11 клас) Лавренчук Ігор  написав науково-дослідницьку роботу «Створення прикладної програми: «Координатний метод побудови геометричних фігур» за допомогою мови », яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце

Під керівництвом вчителя Козаченко О.І. учень 41 групи (11клас) Крикун Віталій написав науково-дослідницьку роботу «Сучасний погляд на давню теорію», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце. 

2008 -2009 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Козаченко О.І. учень 31 групи (10клас) Крикун Віталій написав науково-дослідницьку роботу «Філософсько-гармонійний погляд на математику», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Серпень 2017 (14)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (26)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум