Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Останні новини

2015/2016 навчальний рік

22 квітня 2016 року на базі БНВО "Звитяга" відбулася надзвичайно важлива й урочиста подія - фінал І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Це величне, без перебільшення, дійство розпочалося урочистою частиною, під час якої вишикувані рої загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали настанови, почули найщиріші побажання від міського голови Геннадія Анатолійович Дикого, начальника управління освіти і науки, начальника штабу міського етапу гри «Джура» Юрія Федоровича Петрика, військового комісара м. Білої Церкви, полковника Ігоря Леонідовича Богданевича, учасника АТО, кіборга з позивним «Душман», старшого лейтенанта Сергія Валерійовича Кузьміна, голови товариства «Щит» м. Білої Церкви Сергія Миколайовича Шкарівського, голови Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста Галини Іванівни Кожедуб.

На свято також завітали керівники закладів освіти, педагоги,  голова міської спілки працівників освіти і науки Чепурченко В.П., працівники ЦТДЮ «Соняшник», спортсмени, спеціалісти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, представники засобів масової інформації.

Підняти бойовий дух учасників гри, додати їм наснаги і впевненості завітала солістка народного вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» Юлія Макаренко, у виконанні якої прозвучала пісня «Моя Україна».

Команду Білоцерківського колегіуму представляла команда «Січові стрільці» до складу якої увійшли учні 31 та 32 груп:

1. Яковенко Олександра

2. Соломко Владислав

3. Каструбін Максим

4. Заїкін Дмитро

5. Міщенко Вадим

6. Сітко Артур

7. Залуцька Євгенія

8. Москаленко Юрій

9. Кноль Ернест

10. Вінніченко Юлія

Команда колегіуму гідно представила заклад. Бажаємо колегіантам нових звершень та  перемог!

ФОТО ДЖУРА-2016

23 березня 2016 року гуртківці взяли участь у підготовці стройової та вогневої підготовки до гри "Джура-2016"

 

 

 

 

 

ГРАФІК ЗАНЯТЬ ШКІЛЬНИХ РОЇВ ДО ГРИ «ДЖУРА-2016» НА БАЗІ БНВО «ЗВИТЯГА» 

з 21 березня по 24 березня 2016 року

 

Дата занять

Навчальний заклад

Час занять

Вид занять

Викладач

21 березня, понеділок

Ліцей

БСШ № 1

БЗШ № 5

БЗШ № 18

БЗШ № 20

 

 

9.30-11.00

Стройовий вишкіл

Вогнева підготовка

Євтушенко Ю.Ю.

Бебко М.Є.

Шуригін В.О.

Олійников А.С.

Горлов В.Г.

22 березня,

вівторок

БЗШ № 3

БЗШ № 4

БЗШ № 11

БЗШ № 17

БНВО гімназія № 1

 

 

9.30-11.00

Стройовий вишкіл

Вогнева підготовка

Євтушенко Ю.Ю

Бебко М.Є.

Шуригін В.О.

Олійников А.С.

Горлов В.Г.

23 березня,

середа

БЗШ № 6

БСШ № 9

БЗШ № 15

БСШ № 16

Колегіум

 

 

9.30-11.00

Стройовий вишкіл

Вогнева підготовка

Олійников А.С.

Шуригін В.О.

Євтушенко Ю.Ю.

Бебко М.Є.

Горлов В.Г.

24 березня, четвер

БЗШ № 7

БСШ № 12

БСШ № 13

БЗШ № 21

БЗШ № 22

 

 

9.30-11.00

Стройовий вишкіл

Вогнева підготовка

Бебко М.Є.

Шуригін В.О.

Олійников А.С.

Горлов В.Г.

Євтушенко Ю.Ю.

 

Начальник Центру військово-патріотичного

виховання та допризовної підготовки                                                                 І.Л.Дунаєва

  Відповідальний за проведення занять – завідувач відділення                Ю.Ю.Євтушенко

Гра "Джура"

 

 

Конкурс читців поезії Бориса Олійника

18 жовтня у літературній світлиці бібліотеки-філії №10  зібралися палкі шанувальники творчості видатного поета, Героя України Бориса Олійника.

 

2011/2012 навчальний рік

У 2011-2012 н.р. колегіанти брали активну участь у різноманітних міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах, змаганнях та акціях, а саме:

- у міському конкурсі «Талановита Україна», який проходив під патронатом міського голови (Батрак І., 21 гр. – ІІІ місце, Левченко Р., 31 гр. – ІІІ місце);

- у фотоконкурсі «Неосяжна моя Україно» (Пінчукова М. 41 гр., Дехтяренко М., 22 гр., Щербаченко А., 21 гр., Юхименко А., 22 гр.);

- у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (Кривоконь М., 31 гр., Кричевська О., 21 гр., Панченко О., 33 гр., Барус М., 42 гр., Краснікова А., 21 гр., Матвєєв М., 32 гр.);

- у І Міжнародному Пушкінському конкурсі (Кривоконь М., 31 гр., Кузнєцов М., 41 гр., Костіна О., 21 гр., Кричевська О., 21 гр., Мусієнко С., 32 гр.);

- у конкурсах читців творів Б. Олійника (Кузнєцов М. – ІІ місце), творів М. Вінграновського (Бурилкіна О., Ягольник Є., Міщенко К., Кричевська О.);

- у міському етапі обласного конкурсу «Топоніміка та історія освіти рідного краю» (Бурилкіна О., 22 гр. – І місце;

- у конкурсі учнівських проектів «Хімія у моєму житті» (Бурилкін Л., 22 гр.);

- у Міжнародному конкурсі малюнків «Зміни клімату» (Яценко Є., 21 гр., Костіна О.,      21 гр.);

- у міському конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно»;

- у міському конкурсі дитячих малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках» (Чуйко М., 11 гр., Яценко Є., 21 гр.);

- у міжнародному фестивалі, присвяченому 300-річчю з дня народження М. Ломоносова (Ярошенко А., 33 гр. – ІІІ місце, Петриковець К., 31 гр. – І місце, Штокал Є., 32 гр. – І місце, Костіна О., 21 гр.);

- одинадцять колегіантів стали учасниками VІ Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України»;

- одинадцять колегіантів – учасниками національного етапу Балтійського науково-інженерного конкурсу;

- десять колегіантів – відбіркового етапу Міжнародного конкурсу «Інтел-Еко»;

- учасниками міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (Чуйко М., 11 гр., Матвєєв М., 32 гр. – ІІ місце, Редька М., 41 гр. – І місце);

- учасниками Всеукраїнського конкурсу «Євроностра» (Ковчан Д., 43 гр., Поліщук А., 43 гр., Фазліахмедов Б., 43 гр.).

 

 

2012/2013 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік:

- фестиваль музичних інструментів - Качанов Владислав (12 група), Бака Сергій (22 група);

- фестиваль гуртків (музичне мистецтво) - Кучинська Інесса (12 група), Качанов Владислав (12 група), Бака Сергій (22 група), Кудряшова Анна (31 група), Макаренко Інна (33 група);

- фестиваль гуртків (декоративно-вжиткове мистецтво) - Чуйко Дарина (21 група), Супрун Олексій (33 група), Ходаківська Іванна (33 група), Яценко Єлизавета (33 група);

- виставка "Краса руками молодих" - Кудряшова Анна (31 група), Бурилкіна Олена (32 група);

- Всеукраїнська виставка-фестиваль "Обдаровані діти України" - Новохацький Ілля (21 група), Кричевська Олена (31 група), Костіна Олександра (31 група), Шишкіна Вероніка (31 група), Щербаченко Аліна (31 група), Веред Олександр (32 група), Супрун Олексій (33 група), Ольшевська Анастасія (33 група), Яценко Єлизавета (33 група).

- вікторина з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія - Черненко Дмитро (11 група), Бурилкін Леонід (32 група);

- Всеукраїнський конкурс творів есе "Що значить бути європейцем" - Поліщук Марія (11 група), Савенкова Марина (11 група);

- міський конкурс на кращий туристсько-краєзнавчий похід, екскурсію рідним краєм - учні 11 групи - Цвіров Владислав, Ткач Дмитро, Фареник Леся, Куртішова Марія;

- міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл України" - учні 11 групи Мельник Марія, Поліщук Марія, Самар Віктор, Ткачук Назарій, Черненко Дмитро;

- Всеукраїнська інтернет-олімпіада "Крок до знань" - Черненко Дмитро (11 група), Бурилкін Леонід (32 група) - учасники;

- міський конкурс "Космічні фантазії" - Томашевська Марина, 31 група (фото) - ІІ та ІІІ місце, Щербаченко Аліна, 31 група (фото) - ІІІ місце, Кононець Владислав, 42 група (наукова робота) - І місце, Супрун Олексій, 33 група (малюнок) - учасник, Павик Богдан, 33 група (малюнок) - учасник, Ольшевська Анастасія, 33 група (малюнок) - учасник, Хоменко Аліна, 22 група (малюнок) - учасник, Шишкіна Вероніка, 31 група (композиція з дерева) - учасник, Кричевська Олена, 31 група (фото) - учасник;

- конкурс юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні "Музичний сонях" - Кутовий Олександр, 43 група - ІІІ місце, Мусієнко Юлія, 43 група - ІІІ місце, Торчинська Богдана, 43 група - учасник;

- обласний поетичний конкурс "Зерна доброти" - Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце;

- "Афганська війна очима дітей" - Кабачій Аліна (32 група) - ІІІ місце, Кривоконь Марія (41 група) та Білецька Анжеліка (41 група) - ІІ місце, Хоменко Аліна (22 група) - І місце;

- проект "Ландшафтний сад - від ідеї до втілення" - Супрун Олексій, 33 група;

- конкурс читців творів В.Стуса - учасники конкурсу Петриковець Катерина (41 група), Березанський Дмитро (32 група), Ходаківська Іванна (33 група);

- "Топоніміка та історія освіти рідного краю" - Кричевська Олена, 31 група - І місце;

- ХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням - Підгорна Вікторія (21 група), Хоменко Аліна (22 група), Григор Тетяна (42 група) та Стороженко Катерина (42 група) - учасники конкурсу;

- Всеукраїнська виставка-конкурс "Український сувенір" - Шишкіна Вероніка (31 група) - І місце, Бурилкіна Олена (32 група) - ІІІ місце.

- Всеукраїнська виставка дитячих робіт "Новорічна композиція" - Кричевська Олена (31 група) - призер конкурсу;

- фотоконкурс "Моя Україна" - Кричевська Олена, учениця 31 групи - учасник;

- міський фотоквест - Томашевська Марина (31 група), Ремезова Марина (31 група), Кухаренко Лілія (31 група), Шишкіна Вероніка (31 група), Балас Анастасія (21 група) - учасники фотоквесту;

- міський конкурс дитячої творчості "Болдинська осінь" - Мусієнко світлана, 42 група - ІІ місце, Кричевська Олена - 31 група, Скирута Яна - 11 група, Павик Богдан - 33 група, Супрун Олексій - 33 група - учасники конкурсу;

- Всеукраїнський турнір юних правознавців. У складі команди Київської області колегіантки 42 групи Чичкаленко Оксана та Печененко Вікторія посіли ІІІ місце;

- міський конкурс малюнків "Твоє майбутнє в твоїх руках" - Супрун Олексій - 33 група, Скирута Яна - 11 група; Ястребська Зоряна - 22 група, Бровченко Тетяна - 22 група;

- фотоконкурс «Неосяжна моя Україно» - Кричевська Олена, 31 група – ІІ місце, Щербаченко Аліна, 31 група – ІІІ місце;

- міський конкурс юних поетів, прозаїків, присвячений 980-річниці Білої Церкви – Пономаренко Анастасія – ІІІ місце;

- фотоконкурс «Біла Церква очима молодих» - Кричевська Олена, 31 група - учасник,  Щербаченко Аліна, 31 група – учасник;

- конкурс читців творів Павла Глазового – Петриковець Катерина, 41 група – ІІ місце, Кричевська Олена, 31 група – лауреат;

- Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина - Україна» - Туліветрова Каріна, 21 група – учасник, Штокал Євген, 42 група – учасник, Мусієнко Юлія, 43 група – учасник;

- конкурс читців творів Андрія Гудими – Петриковець Катерина, 41 група – учасник;

- конкурс «Я Київщини гордість і надія» - Кричевська Олена, 31 група – учасник, Щербаченко Аліна, 31 група – учасник, Кабачій Аліна, 32 група – учасник, Туліветрова Каріна, 21 група – учасник.

- брейн-ринг «Підліток і право» - Матвєєв Максим (42 група), Гарвасюк Юлія (32 група), Кабачій Аліна (32 група), Дехтяренко Микола (32 група), Бабич Юрій (31 група);

- конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках» - Супрун Олексій, 33 група – учасник, Бровченко Тетяна, 22 група – учасник, Ястребська Зоряна, 22 група – учасник, Скирута Яна, 11 група – учасник. 

 

 

2013/2014 навчальний рік

Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва


ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

Пономаренко Анастасію з ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури.

ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

Супруна Олексія та Рибченко Ніну з перемогою в учнівських краєзнавчих читаннях ім. Петра Лебединцева.

Бажаємо нових перемог!

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Бурилкіна Леоніда з ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Матусевич Ангеліну з ІІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Топчія Владислава з перемогою у міському січневому конкурсі «Ерудит» та абсолютною перемогою на міжнародному рівні за результатами Всеукраїнської природознавчої гри «Геліантус-2013».

Бажаємо нових перемог!

 

Вітаємо ученицю 42 групиКричевську Олену, яка з роботою «Семантика гідронімів Київщини» посілаІІ місце у ХІІІ обласному огляді-конкурсі учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю» (керівник Туліветрова Наталія Миколаївна).

Обласний огляд-конкурс робіт учнівської молоді «Топоніміка і історія освіти рідного краю» започатковано головним управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Мета: активізації пошуково-дослідницької роботи з топоніміки й історії освіти рідного краю, збирання втрачених (забутих) географічних назв малих об’єктів (мікротопонімів), організації роботи музеїв історії закладу освіти, залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-освітньої спадщини свого народу, виховання в школярів національної свідомості й патріотичних почуттів. Міський етап обласного огляду-конкурсу «Топоніміка й історія освіти рідного краю» проходить протягом грудня 2013 року.

 

ХIV Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра ЯцикаЦей унікальний мовний марафон був зініційований великим українським меценатом і громадським діячем Петром Яциком, який усе життя прожив у Канаді, але завжди пам’ятав про рідну землю.


Перелік творчих конкурсів

 

 

2014/2015 навчальний рік

Пелікан рожевий – птах 2015 року!  

Вітаємо ученицю 41 групи Строкач Вікторію із ІІІ місцем на обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року».

Українське товариство охорони птахів проголосило 2015-й роком пелікана рожевого. Пропонуємо всім охочим у 2015 році долучитися до акції «Птах року» й провести власне дослідження життя й біології пелікана рожевого, а якщо пощастить, то й спостереження за видом у природі. В ході досліджень з’ясувати: де і як мешкає птах, яким середовищам надає перевагу, які особливості поведінки й життя притаманні видові в природі, чи має ворогів та на які загрози наражається цей вид птахів, зокрема в Україні.

Українське товариство охорони птахів разом із Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді оголошує також про проведення Всеукраїнської акції «Пелікан рожевий — птах 2015 року» серед школярів. Протягом року чекають на результати ваших досліджень, можливих спостережень; а також на розповіді про заходи, які ви проводитимете в школі чи гуртку — конкурси, лекції, випуск стінгазет, листівок тощо; надсилайте свої оповідання, казки, вірші про пелікана рожевого, написані та придумані вами самостійно чи разом із учителями або батьками, малюнки та фоторепортажі, що ілюструють вашу роботу та птаха нинішнього року.

Роботи з поміткою «Птах року» надсилайте до 1 грудня 2015 року на адресу: Українське товариство охорони птахів, а/с 33, м. Київ, 01103.

 

ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

Вітаємо ученицю 21 групи Дегтяренко Марію-Лурдес із ІІ місцем у Всеукраїнському літературному конкурсі «Герої не вмирають!», який проходив у місті Луцьку.

Бажаємо нових звершень та перемог!


Вітаємо
 ученицю 41 групи Рибченко Ніну та учениць 12 групи Марченко Єлизавету й Борозенець Єлизавету, які з роботою «Пам'ять, збережена у назвах вулиць» посіли ІІ місце на міському етапі ХIV обласного огляду-конкурсу учнівської молоді «Топоніміка і історія освіти рідного краю» (керівник Махаринська Оксана Петрівна).

Бажаємо перемоги на обласному етапі конкурсу!


Вітаємо учнів Білоцерківського колегіуму, які стали переможцями та призерами у цьому конкурсі:

у номінації «Декламаторська майстерність» ІІІ місце здобула Уліч Олександра, учениця 42 групи;

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Сидоренко Анастасія, учениця 32 групи;

ІІ місце – Гарнага Олександра, учениця 32 групи;

Козловська Ангеліна, учениця 22 групи.

Бажаємо творчих злетів!

ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

Олійник Олену з ІІ місцем на міськрайонному етапі Всеукраїнського конкурсу читців-дикламаторів творів Бориса Олійника.

Бажаємо нових перемог!

 

 

 

 

 

 

 

2015/2016 навчальний рік

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Морську Лілію, Погорецьку Анастасію, Глеваську Юлію, учениць 21 групи, за активну участь у міжнародній літній школі Малої академії наук, що проходила в Польщі.

Дегтяренко Христину, ученицю 6-А класу, за перемогу у конкурсі талантів «Вершинки» у номінації «Вершинка мистецтва» із врученням сертифіката на отримання щомісячної стипендії у розмірі 400 гривень.

Лабиш Анну, Храмцову Руслану, Штику Катерину, учениць 6-А класу, за активну участь у організації та проведенні масових заходів під час літніх канікул на базі бібліотеки-філії № 6.

 

2016/2017 навчальний рік

1 травня у читальній залі бібліотеки-філіалу №9 пройшов конкурс на краще виконання творів Ніни Опанасенко "Поезія - тепло. Господь із нами". Колегіанти взяли активну участь у заході, присвяченому творчості сильної жінки.

П'ятикласнтиці Зварич Олександра (5-Б) та Гейкаленко Софія (5-А) вразили чуттєвим прочитанням поезій. Прекрасну декламаторську майстерність учениці 31 групи Нагорної Анастасії журі оцінило сріблом. Всі учасники отримали дипломи та цінні призи.
Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих звершень!

 

2016/2017 навчальний рік


2016/2017 навчальний рік

 

 

Вітаємо учениць 7-А і 7-Б класів Дмитрашко Карину, Недоступ Дар'ю та Ковальчук Анастасію і ученицю 5-А класу Осаволюк Дарію із успішним виступом на Міському конкурсі читців, приуроченому до дня народження великого Кобзаря, "Тараса думки будуть жити вічно", який відбувся 3 березня у ошатній залі бібліотеки №8. 

Семикласниці підготували майстерне виконання ліричного триптиху "Доля. Муза. Слава". Дівчата перевтілилися у героїнь Шевченкової поезії і донесли до читача філософські міркування Кобзаря.

Осаволюк Дарія емоційно декламувала вірш "Сестрі" та змогла передати враження і почуття Шевченка після багаторічної розлуки зі своєю сестрою Іриною.

 

2016/2017 навчальний рік
2016/2017 навчальний рік

 

Вітаємо із вдалим виступом ученицю 31 групи Редзюк Валерію на конкурсі читців поезії Василя Стуса, який відбувся 26 січня у літературній вітальні Центральної міської бібліотеки.

В конкурсі взяли участь учні середніх та старших класів загальноосвітніх шкіл міста. Валерія продемонструвала майстерне виконання поезії «Не любити тебе – не можна».

Бажаємо подальших творчих звершень та перемог!

 


Вітаємо Онопрієнко Юлію, ученицю 31 групи, з прекрасним виступом на ІІ конкурсі читців творів Івана Франка в Білій Церкві, який відбувся 25 жовтня.

Юлія прочитала неперевершену поезію Каменяра «Гримить!».

Бажаємо натхнення та подальших творчих злетів!

 

 

 

 

 

Вітаємо учениць 31групи Редзюк Валерію, Нагорну Анастасію та Чумак Валерію із успішним виступом на конкурсі читців поезії Бориса Олійника «Стою на землі», який відбувся 19 жовтня в бібліотеці-філіалі №10. Захід, присвячений творчості видатного українського поета, авторитетного громадського діяча, академіка Національної премії України імені Тараса Шевченка, голови Фонду культури України Бориса Ілліча Олійника, зібрав майже 60 учасників із навчальних закладів Білої Церкви.

Дівчата майстерно продекламували поезію «Та було у матері чотири сини…».

Бажаємо творчих злетів та перемог!

 

 

Вітаємо з перемогою у ІІІ міському поетичному конкурсі читців-декламаторів “Великий Каменяр”

17 жовтня ІІІ міський поетичний конкурс читців-декламаторів “Великий Каменяр”, присвячений 161-й річниці від дня народження Івана Яковича Франка.

       
 

Apple Day

21 жовтня американці святкують одне зі своїх улюблених свят – День яблука. Учні 6–А класу разом із вчителем англійської мови Криницькою Наталією Анатоліївною теж долучились до традицій США та відзначили це свято. 

 

Опитування

Архів новин

Грудень 2017 (7)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум