Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Міжнародний конкурс з українознавства, м. Київ

2012-2013 навчальний рік

Увага!Увага!Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Міжнародному конкурсі з українознавства!Детальна інформація на сайті: http://nrius.org.ua/ 

2011-2012 навчальний рік

Шершньова Олена, учениця 41 групи, 29 березня брала участь в інтернет-олімпіаді з українознавства та української мови, а 30 березня презентувала наукову роботу "Стоїцизм у творчості шістдесятників". У конкурсному змаганні Олена отримала диплом лауреата, цінні подарунки та схвальні відгуки журі.

2010-2011 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 31 групи (10 клас) Загородня Світлана (науковий керівник  Туліветрова Н.М.).

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 32 групи (10 клас) Ткач Ірина (науковий керівник  Талашова Т.Г.).

2009-2010 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 41 групи (11 клас) Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.), яка посіла - 3 місце.

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 22 групи (9 клас) Бойко Анна  (науковий керівник Терехова Л.В.).

У Міжнародному конкурсі з українознавства брав участь колегіант 21 групи (9клас) Гаврилюк Роман (науковий керівник Орлюк Л.В.).

2008-2009 навчальний рік

У Міжнародному конкурсі з українознавства брала участь колегіантка 32 групи (10 клас) Демченко Дарина (науковий керівник Туліветрова Н.М.), яка отримала диплом за кращу науково-дослідницьку роботу.

 

Мала академія наук(секція українська філологія)

2014-2015 навчальний рік:

Підсумки участі учнів колегіуму

у І (міському) етапі Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

у системі МАН у 2014/2015 н.р.

 

            Відповідно до профільного спрямування успішно виступили учні у секції  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (ІІ та ІІІ місце).

   

 

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у системі Малої академії наук України 

 

1

П`ятецька

Анна Миколаївна

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ІІ

Шуба Катерина

41

2

Дудка

Людмила Василівна

Філософії та суспільствознавства

ІІІ

Роль Вікторія

43

3

Полякова

Ірина Іванівна

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ІІІ

Завітаєва Дарина

21

 

2013-2014 навчальний рік:

Переможці та призери ІІ (обласного) етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт у системі МАН України:

 

ІІ місце

1. Авілова Іванна, 43 група, секція літературної творчості, тема роботи: «Збірка новел «Цього янголи не люблять», науковий керівник Туліветрова Н.М.

 

ІІІ місце

1. Туліветрова Карина, 31 група, секція журналістики, тема роботи: ««Засоби масової інформації Білоцерківщини та їх вплив на духовний світ людини», науковий керівник Туліветрова Н.М.

 

Переможці та призери І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України у 2013/2014 н.р.

І місце:

1. Рахнянська Марія, 32 група, секція російської літератури, тема роботи: «Людина і суспільство в ранній творчості братів Стругацьких (на прикладі романів «Стажери» та «Хижі речі», науковий керівник Бондаренко О.В.

 

ІІ місце:

1. Яценко Єлизавета, 43 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: «Скульптурні образи парку «Олександрія», науковий керівник Сич М.О.

 

ІІІ місце:

1. Рибченко Ніна, 31 група, секція археології, тема роботи: «Пам’ятки архітектури доби козацтва на Білоцерківщині», науковий керівник П’ятецька А.М.

2Кухаренко Лілія, 31 група, секція етнології, тема роботи: «Духовна культура українців. Вірування, міфологія, демонологія», науковий керівник Шульга С.В.

3. Кричевська Олена, 41 група, секція української мови, тема роботи: «Семантико – словотвірна структура гідронімів Київщини», науковий керівник Туліветрова Н.М.


2012-2013 навчальний рік:

Кривоконь Марія, учениця 41 групи (11 клас,) секція журналістики, посіла 1 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Журналістське розслідування - ознака демократичного суспільства", науковий керівник Дудка Л.В.

Супрун Олексій, учень 33 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посів 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Храм Святого Георгія на замковій горі: побудова, руйнація, відродження", науковий керівник Сич М.О. 

Щербаченко Аліна, учениця 31 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Розвиток фотомистецтва в Білій Церкві", науковий керівник Туліветрова Н.М.

Яценко Єлизавета, учениця 33 групи (10 клас), секція мистецтвознавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Білоцерківський дендрологічний парк "Олександрія" в станкових творах митців. Перша спроба дослідження", науковий керівник Дмитренко О.Ф.

Будовська Марина, учениця 41 групи (11 клас), секція української мови, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Дієслівні синоніми в романі "Вічний Іван" В. Міняйла", науковий керівник Полякова І.І.

Кричевська Олена, учениця 31 групи (10 клас), секція української мови, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Ойконіми Київщини", науковий керівник Туліветрова Н.М.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: "Стоїцизм у творчості поетів-шістдесятників", яка на І етапі посіла  2 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Редька Марія написала роботу на тему: "Мотиви сирітства та самотності у творчості Т.Шевченка", яка на І етапі посіла  2 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Дудки Людмили Василівни учениця 31 групи (10 клас) Кривоконь Марія написала роботу на тему: "Електронні засоби масової комунікації – переворот у суспільній свідомості ХХ ст.", яка на І (міському) етапі посіла  1 місце, на ІІ (обласному) етапі - 1 місце, на ІІІ Всеукраїнському етапі - 3 місце.

Під керівництвом учителя української мови та літератури Смаглюк Інни Іванівни учениця 41 групи (11 клас) Болобан Маряна написала роботу на тему: "Цензура в Україні – від радянських часів до сьогодення", яка на І етапі посіла  2 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Шульги С.В. учениця 33 групи (10 клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: «Семантика символів у поезії Ліни Костенко», яка на І етапі (міському) посіла – 5 місце. 

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Смаглюк І.І. учениця 23 групи (9клас) Шершньова Олена написала роботу на тему: «Семантична та лексико-граматична класифікація фразеологічних одиниць з фітонімічними компонентами в українській мові», яка на І етапі (міському) посіла – 2 місце.

Під керівництвом учителя  Туліветрової Н.М. учень 42 групи (11 клас) Цимбал Ярослав написав роботу на тему: «Війна зі світом і з самим собою», яка на І етапі (міському) посіла – 3 місце.

Під керівництвом учителя Шульги С.В. учень 12 групи (8 клас) Матвєєв Максим написав роботу на тему: «Барвистий світ Максима Матвєєва», яка на І етапі (міському) посіла – 3 місце. 

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Туліветрової Н.М. учениця 32 групи (10 клас) Демченко Дарина написала науково-дослідницьку роботу « Фірмоніми Білої Церкви», яка на І (міському) етапі посіла  - 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 4 місце.

Під керівництвом учителя Єсюк Л.В. учениця 31групи (10 клас) Карпенко Марина написала науково-дослідницьку роботу «Українські неокласики: ідейно-естетична настанова і творча практика (П.Филипович та М.Драй-Хмара)», яка на І (міському) етапі посіла – 2 місце.

Під керівництвом учителя Волинець І.М. учениця 31 групи (10 клас) Щербатюк Діана написала науково-дослідницьку роботу «Фразеологічні одиниці в заголовках російськомовних газет», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Волинець І.М. учениця 32 групи (10 клас) Соцкова Надія написала науково-дослідницьку роботу «Український дитячий фольклор», яка на І (міському) етапі посіла – 4 місце.

 

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах (українська мова та література, світова література, російська мова)

2015\2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

2013-2014 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

У 2010-2011 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Краснікова Анастасія Юріївна, 11 група (8 клас) – 3 місце, світова література, учитель Туліветрова Н.М.;

Сухомлин Тетяна Вікторівна, 41 група (11 клас) – 3 місце, світова література,учительТуліветрова Н.М.

У 2009-2010 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Матвєєв Максим, 12 група (8 клас) – 2 місце, учитель Шульга С.В.

У 2008-2009 навчальному році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури брали участь такі учні колегіуму:

Ковальчук Євген, 32 група (10 клас)- 2 місце, учитель Туліветрова Н.М.;

Пінчукова Марія, 13група (8 клас)- 2 місце, учитель Єсюк Л.В.;

Болобан Мар’яна, 13 група (8 клас)- 3 місце із зарубіжної літератури, учитель Туліветрова Н.М..

 

Адміністрація

 Адміністрація

Директор колегіуму - Склярова Галина Миколаївна
Графік прийому громадян директором колегіуму Скляровою Г.М.: 
вівторок 900-1400; четвер 900-1800. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Сіманова Тетяна Миколаївна 
Графік прийому громадян: понеділок 900-1700; п`ятниця 900-1200.  
Заступник директора з науково-методичної роботи - Яременко Людмила Петрівна
   Графік прийому громадян: середа 900-1700; п`ятниця 900-1200. 
Адміністрація
Заступник директора з виховної роботи - П’ятецька Анна Миколаївна
Графік прийому громадян:  вівторок 900-1700; четвер 900-1200.
 
 

Предметно-циклова комісія вчителів математики, фізики, інформатики

Предметно-циклова комісія вчителів математики, фізики, інформатики

 
 
 
 
 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Липень 2019 (10)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (27)
Березень 2019 (32)
Лютий 2019 (35)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум