Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

ВУО 2011-2012 навчальний рік

Кількість учнів Білоцерківського колегіуму,

які брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Дисципліна

Кількість учнів

1

Образотворче мистецтво

24

2

Біологія

42

3

Українська мова та література

91

4

Історія

61

5

Географія

53

6

Математика

60

7

Іспанська мова

8

8

Англійська мова

75

9

Німецька мова

4

10

Французька мова

5

11

Основи економіки

32

12

Хімія

25

13

Фізика

34

14

Російська мова та література

36

15

Світова література

34

16

Основи правознавства

66

17

Основи інформатики

(програмування)

6

18

Астрономія

8

19

Психологія та педагогіка

5

20

Екологія

11

21

Інформаційні технології

4

Всього: 275 учні в закладі

684 (249 %)

Результати виступу команд Білоцерківського колегіуму

на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

8 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Чуйко Дарина Олександрівна

11

Мусійчук К.О.

11

2.

Біологія

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

П’ятецька А.М.

3

4.

Історія

Скорецька Наталія Євгеніївна

11

Махаринська О.П.

4

5.

Географія

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Яременко Л.П.

2

6.

Математика

Рябушко Ярослав Юрійович

11

Бесараб В.О.

3

7.

Англійська мова

Козеренко Вікторія Романівна

11

Кравчук Н.Л.

1

8.

Німецька мова

Єсікова Валентина Сергіївна

11

Кривуца О.П.

3

9.

Хімія

Шуба Катерина Сергіївна

11

Паш О.С.

6

10.

Фізика

Пономаренко Анастасія Миколаївна

11

Тимошенко Ю.І.

10

11.

Російська мова та література

Шумьска Анастасія Олександрівна

11

Бондаренко О.В.

8

12.

Світова література

Туліветрова Карина Русланівна

11

Туліветрова Н.М.

3

9 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Костіна Олександра Василівна

21

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Шульга С.В.

4

4.

Історія

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Махаринська О.П.

2

5.

Географія

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Гайдаєнко О.А.

1

6.

Математика

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Бсараб В.О.

4

7.

Англійська мова

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Кравчук Н.Л.

2

8.

Іспанська мова

Шишкіна Вероніка Олегівна

21

Шевченко О.М.

1

9.

Основи економіки

Бурилкіна Олена Євгеніївна

22

Гайдаєнко О.А.

2

10.

Хімія

-

 

 

 

11.

Фізика

-

 

 

 

12.

Російська мова та література

Кириченко Поліна Андріївна

21

Бондаренко О.В.

15

13.

Світова література

Краснікова Анастасія Юріївна

21

Туліветрова Н.М.

3

14.

Інформатика (програмування)

-

 

 

 

15.

Основи правознавства

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

Лата Л.Б.

2

10 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Група

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Мусієнко Світлана Сергіївна

32

Мусійчук К.О.

4

2.

Біологія

Панченко Ольга Тарасівна

33

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Дудка Л.В.

2

4.

Історія

Штокал Євгеній Петрович

32

Лата Л.Б.

3

5.

Географія

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Яременко Л.П.

1

6.

Математика

Самар Валентин Олександрович

33

Цибко В.В.

1

7.

Англійська мова

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Стороженко Н.М.

3

8.

Іспанська мова

Кравчук Вероніка Василівна

31

Шевченко О.М.

1

9.

Сліпенчук Валерія Валеріївна

31

Шевченко О.М.

2

10.

Французька мова

Міщенко Катерина Андріївна

31

Скрипчук Н.В.

3

11.

Основи економіки

Панченко Ольга Тарасівна

33

Гайдаєнко О.А.

2

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

-

 

 

 

14.

Російська мова та література

Лавріненко Олександра Вікторівна

33

Бондаренко О.В.

7

15.

Світова література

Кривоконь Марія Олександрівна

31

Туліветрова Н.М.

2

16.

Екологія

-

 

 

 

17.

Інформаційні технології

Красножон Ярослав Петрович

33

Петровський С.А.

2

18.

Основи правознавства

Печененко Вікторія Олексіївна

32

Лата Л.Б.

3

19.

Астрономія

Гольдич Олександр Олександрович

33

Тимошенко Ю.І.

3

11 клас

№ п/п

Предмет

ПІБ дитини

Клас

Учитель, який готував

Результат

 ІІ етап

1.

Образотворче мистецтво

Карась Максим Олегович

42

Мусійчук К.О.

5

2.

Біологія

Артеменко Марта Сергіївна

41

Орлюк Л.В.

1

3.

Українська мова та література

Шершньова Олена Сергіївна

41

Смаглюк І.І.

3

4.

Астрономія

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

Тимошенко Ю.І.

1

5.

Історія

Бойко Анна Миколаївна

42

Талашова Т.Г.

3

6.

Географія

Ковчан Денис Олександрович

43

Гайдаєнко О.А.

2

7.

Математика

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Козаченко О.І.

8

8.

Англійська мова

Зубченкpо Дмитро Сергійович

43

Стороженко Н.М.

4

9.

Німецька мова

Шершньова Олена Сергіївна

41

Кривуца О.П.

3

10.

Французька мова

Пінчукова Марія Сергіївна

41

Скрипчук Н.В.

8

11.

Основи економіки

Поліщук Аліна Миколаївна

43

Гайдаєнко О.А.

3

12.

Хімія

-

 

 

 

13.

Фізика

Карась Максим Олегович

42

Тимошенко Ю.І.

10

14.

Російська мова та література

Кардаш Олена Ігорівна

41

Бондаренко О.В.

12

15.

Світова література

Болобан Мар’яна Леонідівна

41

Туліветрова Н.М.

3

16.

Екологія

Кутова Юлія Віталіївна

42

Орлюк Л.В.

14

17.

Інформаційні технології

Шашурін Андрій Михайлович

33

Тимошенко Ю.І.

3

18.

Основи правознавства

Косяк Надія Олександрівна

42

Талашова Т.Г.

4

19.

Педагогіка та психологія

Білецька Олена Петрівна

43

Войтенко О.П.

2

Результативність виступу учнів

Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Група

Дисципліна

Місце

1.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

географія

ІІІ

2.

Кривоконь Марія Олександрівна

31

географія

ІІІ

3.

Підгорна Вікторія Валеріївна

11

біологія

ІІІ

4.

Бурилкін Леонід Євгенійович

22

біологія

ІІІ

5.

Панченко Ольга Тарасівна

33

біологія

ІІІ

6.

Артеменко Марта Сергііївна

41

біологія

ІІІ

7.

Самар Валентин Олександрович

33

математика

IV

8.

Кравчук Вероніка Василівна

31

іспанська мова

IV

9.

Зінченко Юліан В’ячеславович

42

астрономія

VII

 

Підгорна Вікторія

 

Підгорна Вікторія

Рідний край

Рідний край,  де я живу – моя Україна,

Вона красива, плодовита –

Рідна Батьківщина.

Ріки, гори і моря – всім вона багата,

Моя рідная земля,

Моя  ненька-мати.

Де тепліше сонце світить,

Де ясніше зорі сяють,

Де смачніше пахнуть квіти?

Лиш у нашім ріднім краї.

Україна – квітуча земля

Україна – квітуча земля.

Простяглись тут долини, поля,

Високі гори гордовиті

І трав зелені оксамити.

Лунають із дібров пісні пташині

Та жайворонка чути серед нив,

І, простягнувшись по долині,

Туман все поле застелив.

І вільне, чисте, безтурботне небо –

Наш найкращий рідний край,

Людині більшого не треба,

Аби потрапити у рай.

 

Пономаренко Анастасія

Калиновий світ

Стоїть над водою розкішна калина,

Немовби замріяна мила дівчина.

Погляне у воду на світ калиновий,

А він все цвіте, а він пречудовий.

І гори, і ріки – усе калинове,

І матері пісня її колискова

І я така ж калинова,

Як рідная мова,  як ріднеє слово.

Біла Церква

Тут сонце сідає, не так як усюди,

Тут рідна земля, тут ріднії люди,

Тут все найдорожче для серця мого:

І рідні, і друзі. Немає того,

Хто міг би сказати, що це все не любить,

Хто мову вкраїнську в російській загубить.

Бо це – Біла Церква, це місто квітуче.

Душа тут безсмертна, а серце жагуче.

Тут верби купаються в рідній Росі,

Любов материнська в дівочій косі.

Тут сонце сідає не так як усюди,

Тут рідна земля, тут ріднії люди.

 

Не журися, Україно!

Не журися, Україно!

Не трать сльози марно.

Твоя мова –  солов’їна,

Мелодійно гарна.

Співай, співай, соловейку,

Нічну колискову.

Прославляй же її всюди –

Солов’їну мову.

А ми, люди молодії,

Не будем мовчати.

Будем рідну Україну

Всюди прославляти.

В нашім серці – ти єдина,

Найрідніша в світі.

Любим тебе, Україно,

Бо ми твої діти.

Зернята добра

У серці зростає зернятко добра.

І там дозрівають всі щирі слова,

А ми їх даруєм від серця всього,

Зробивши щасливим саме того,

Хто цього таки потребує,

А ти відчуєш відлуння зернят доброти.

Безмежна та щира твоя доброта -

Нехай пелюстками летить у світа!

Горобчик

І знов холодний сірий ранок,

І морок наступа на ганок.

А сніжно-білий сніг лапатий

Летить з небес, немов крилатий.

Біля мене сів горобчик,

Немов маленький жвавий хлопчик.

Може злякається? Аж ні –

Він посміхається мені –

Малий горобчик на вікні.

Вечірня колискова

Десь там,за обрієм,упало сонце.

Всміхається зірками мені небо

І шепіт трав летить в моє віконце.

Не зачиняй,матусю,ні, не треба!

Послухаю ще трохи колискову,

Ту колискову неба й квіточок,

І цвіркуна щасливу літню мову-

Рахую скільки в місяця дочок.

І так лежала б довго і дивилась

На ту вечірню, чарівну красу.

Така щаслива, що тут народилась,

У місті цім плету життя косу.

 

Матвєєв Максим

Талант – природжені здібності духовного складу особистості – таке визначення таланту дає тлумачний словник української мови. 

Матвєєв Максим

Максим Матвєєв – добрий, світлий, милий хлопець, учень 42 групи Білоцерківського колегіуму. Максим бере активну участь у різних конкурсах, неодноразовий переможець колегіального й міського конкурсів знавців української мови ім. П. Яцика. Хлопець поки що перебуває у пошуку, тому й захоплюється різноманітними літературними жанрами: пише вірші, казки, оповідання, вже склав для своєї сестрички віршовану абетку. Юний письменник дослухається до відгомону минулих літ, переймається майбутнім України, милується красою рідної землі. Його дитячий голос – це голос доброї і щедрої творчої душі. Максим лише прокладає стежину у світ літератури, сподіваємося, що вона буде рівною і широкою.

Пропонуємо вашій увазі твори юного поета.

 

   Журавель

Журавель цього ранку
Устав на світанку.
Працював він цілі дн
І назвав – бадьорі дні.
Кожен день, цілий день –
Корисний бадьорий день.
Та зрадів журавель,
Як скінчив бадьорий день:
Завтра зранку
Не вставати на світанку!

 

    Небилиця
Зранку вийшов на подвір'я,
Вмився, вдівся, позіхнув –
Всі коти вдяглися в пір'я,
Пес по воду дременув.
Біля квочки три клубочки,
Придивився – хом'яки,
Сто курчат клюють шнурочки,
Сіно косять черв'яки.
Півень гавкає із буди,
Б'є у бубон мошкара.
Здивувались бідні люди –
Чи це правда, чи мара?
Бо куди не глянь – в господі
Не гуляють в чехарду.
І в дворі, і на городі
Всі працюють до ладу!

 

  Синички
До моєї годівнички
Прилетіло дві синички.
Не шкода для них пшонця,
Ні сальця, ні крихт хлібця.
Я вас не ображу –
"Добрий ранок", - кажу .
Прилітайте, крихітки –
Милі мої дітоньки.
Жваве і веселе

 

Новорічне свято
Січень-місяць нам дарує
Свято наймиліше,
А мороз на склі малює
Віти найпишніші.
Прибрана стоїть ялинка –
Світиться вогнями.
Під ялинкою – торбинка
З казками й піснями.
Дітки Новий рік стрічають
З гарними думками,
Дід Мороз всіх привітає
Добрими словами!

 

Цуценята
Ці маленькі цуценята
Згорнуті в клубочок.
Вони ж зовсім ще малята,
Не відкрили й очок.
Які ж вони маленькі,  
Які ж вони сумненькі.
Хоч не мають сили,
Вже такі вродливі.
Як підростуть, то граються
Із мамою разом.
Ніяк не зупиняються,
Бо ж гарно так кругом.
Маленькі цуценята,
Які ж вони миленькі,
Це ж для людини – свято,
Бо як же буть сумненьким.

 

АБЕТКА
для сестрички

Абрикос ріс у садочку,
У гарненькім холодочку
Мав аж вісім дочок він
І про них хвалився всім!

 Бегемот, бегемот,  
Лиш відкриє він свій рот
Налякаються усі -
І дорослі, і малі.

Вишенька в гаю росла,
Ще маленькою була.
Всі дерева їй казали:
"Рости великою, як мама!

Горобець невеличкий
"Вирішив піти до річки.
Але плавати не вмів
І кричав:"Рятуйте!"- він.

Ґавеня набило ґулю
Й звинуватило зозулю.
А матуся ґава
Ґудзик дарувала.

Дятел, дятел працівник,
А чому це ти затих?
Каже дятел: "Друже,
Я втомився дуже!"

 Електричка швидко мчала 
Й до нас в гості завітала.
І хвалилась електричка,
Що вона швидка, мов річка.

Єхидна з єнотом
Пішли на роботу.
Гукають: «Субота!
Яка ж тут робота?!»

Жабеня жило в болоті.  
У старесенькому гроті.
Разом з ним іще жили
Мама, тато й два брати.

Зайченя малесеньке
Плакало біднесеньке,
Бо у лісі заблукало
І свою рідню шукало.

                                                               

 

Досягнення вчителів

Досягнення вчителів
Орлюк Людмила Володимирівна - лауреат міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Біологія"

 

Большакова Ірина Євгеніївна - лауреат ІІІ міського конкурсу "Педагогічний дебют-2016"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вигівська Вікторія Володимирівна - учасник ІІІ міського конкурсу "Педагогічний дебют - 2016"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руденко Яна Павлівна - учасник міського конкурсу "Педагогічний дебют - 2014".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагаївська Лариса Володимирівна - учасник міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" у номінації "Бібліотечний веб-ресурс"

Досягнення вчителів  




 

 

 

 

Яременко Людмила Петрівна переможець міського та лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014" в номінації "Географія"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Полякова Ірина Іванівна, Пилипчук Алла Петрівна, Руденко Яна Павлівна - лауреати
І щорічного конкурсу творчих робіт "Педагогічні сходинки-2013"  «Учитель – скульптор душі»

 

 

 


Паламарчук Віта Петрівна лауреат І міського конкурсу "
Педагогічний дебют-2013"



 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

Тимошенко Юрій Іванович лауреат міського конкурсу "Вчитель року - 2013" в номінації "Фізика"


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Туліветрова Наталія Миколаївна - учасник міського конкурсу "Класний керівник року-2012". 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів 

Фареник Юрій Михайлович учасник міського конкурсу "Учитель року - 2012" в номінації "Фізична культура"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

 

 

Туліветрова Наталія Миколаївна учасник міського конкурсу "Учитель року - 2011" в номінації "Світова література"

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення вчителів

 

 

Цибко Валентина Володимирівна переможець міського та лауреат  обласного конкурсу "Учитель року - 2010" в номінації "Математика"

 

Спортсмени

2021/2022 навчальний рік

Кращі спортсмени ліцею

 

127482;127462;127942;

Наші колегіанти-спортсмени продовжують прославляти Україну й привертають увагу іноземців до війни на території нашої держави.

Учень 31 групи Посіда Владислав на змаганнях із велоспорту в гонці на 20 км „Rowerowy Śmigus-Dyngus" під патронатом міського голови польського міста Стрикув виборов срібло. Наш спортсмен під час нагородження тримав український прапор із надписом "Зупиніть війну!".
Бажаємо Владиславу фізичної міці й завзяття для подальших перемог!
Спортсмени

 

 

 

Вітаємо!

Команду ліцею "Білоцерківський колегіум" у складі:

Шабатіна Олега, Гадецького Дмитра, Товмаша Івана, Кубенка Владислава, Телющенка Олександра, Савчука Павла, Савчука Петра 

за зайняте I місце з футболу

у комплексних змаганнях

серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Біла Церква

на 2021/2022 н.р.

 

Спортсмени



 


 

 

 

 

2020/2021 навчальний рік

2019/2020 навчальний рік

2018/2019 навчальний рік

2017/2018 навчальний рік

2016/2017 навчальний рік

2015/2016 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

2013/2014 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік


 

Науковці

2021/2022 навчальний рік

XV Міжнародний конкурс з українознавства

  

 

Результати ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН

 

Вітаємо!

Шлевіт Софію, ученицю 11 групи, з ІІ місцем у територіальному етапі ХХІ Обласного огляду-конкурсу робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю».

 

Бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

Вітаємо!

Зінченка Андрія, учня 42 групи, з ІІІ місцем у номінації «Історія України і державотворення»

у І етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням,

«Об’єднаймося ж, брати мої!».
Бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

 

Вітаємо!

Комісара Миколу, учня 42 групи, якого було нагороджено за участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді "Донецький аеропорт: історії героїв". Висловлена подяка за якісну підготовку Галині Іванівні Світлоокій, науковому керівнику, вчителю історії ліцею "Білоцерківський колегіум".

 Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

 

Науковці



Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН

 

Вітаємо!

Пономаренко Софію, ученицю 33 групи, з ІІ місцем у територіальному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик"!

Тема роботи: "Селекційна оцінка диких форм помідора на ранньостиглість". Науковий керівник: Авер'янова Галина Миколаївна.

Бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

Вітаємо!!!

Гейкаленко Софію, ученицю 31 групи, з почесним ІІІ місцем на міському етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків». 

 

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

 

Вітаємо учасників обласної наукової конференції "Філософський симпозіон"!

29 жовтня 2021 року в онлайн-режимі було проведено обласну учнівську наукову конференцію «Філософський симпозіон – 2021» з теми «Світ. Людина. Культура. Духовність» за напрямками «Філософія», «Соціологія», «Літературознавство», «Релігієзнавство», «Педагогіка», «Історія», «Мистецтво», «Мовознавство»., у роботі якої брали участь 18 учнів ліцею:

- Осаволюк Дарії, учениці 31 групи;

- Дмитрієвській Каріні, учениці 31 групи;

- Гейкаленко Софії, учениці 31 групи;

- Толочко Дар’ї, учениці 31 групи;

- Петрик Олександрі, учениці 31 групи;

- Верещаковій Евеліні, учениці 31 групи;

- Редько Сніжані, учениці 31 групи;

- Штофич Сніжані, учениці 31 групи;

- Устименко Єлизаветі, учениці 31 групи;

- Перегуді Павлу, учню 31 групи;

- Камишні Олександру, учню 31 групи;

- Биковцю Івану, учню 32 групи;

- Бублик Софії,. Учениці 32 групи;

- Ярмульській Валерії, учениці 33 групи;

- Верес Руслані, учениці 33 групи;

- Міцо Надії, учениці 34 групи;

- Гіптенко Софії, учениці 41 групи.

 

Науковці

 

 

Науковці

 

 

Науковці

 

 

Науковці

 

 

Науковці

 

 

 

Вітаємо!!!

Софію Сінчук, ученицю 32 групи, з І місцем в обласній історико-краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Київщина козацька» за напрямом «Доба козаччини в історії Київщини».

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

Вітаємо!!!
Горбань Софію, ученицю 21 групи, з І місцем у І Всеукраїнському конкурсі перекладацьких робіт художньої та наукової літератури в номінації «Переклад наукових текстів аграрної тематики»
Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Науковці


2020/2021 навчальний рік


2019/2020 навчальний рік

2018/2019 навчальний рік

2017/2018 навчальний рік

2016/2017 навчальний рік 

2015/2016 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

2013/2014 навчальний рік

2012/2013 навчальний рік

2011/2012 навчальний рік

 
 
 
 

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум