Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » Молодіжна дипломатія » Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні

Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні

30 жовтня 2013 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Т.Г Шевченка відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні пані Нінік Кун Нар’яті, на якій були присутні учні Білоцерківського колегіуму. У ході зустрічі пані Нінік Кун Нар’яті презентувала сучасну Республіку Індонезію, її історичне становлення та розвиток як сучасної розвиненої держави Азії, що за своїми успішними показниками вже увійшла до країн Великої двадцятки. Надзвичайний і Повноважний Посол у своїй доповіді звернула увагу як на економічні зв’язки Республіки Індонезії з Україною, так і у сфері освіти, окреслила перспективи вивчення індонезійської мови та подальшого працевлаштування, а також навчання у Індонезії.

Присутні мали змогу поставити пані Нінік Кун Нар’яті запитання та отримати грунтовні відповіді.

Колегінти мали змогу познайомитися з Інститутом філології та поспілкуватися із заступником директора з навчально-методичної роботи, доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри китайської, корейської та японської філології Бондаренком Іваном Петровичем.

Такі зустрічі сприяють поглибленню знань колегіантів, закріпленню навичок спілкування іноземними мовами та стимулюють «Відкрити для себе світ, а світові показати себе».


1469 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (8)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум